Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

Carlos "Fico" Arroyo bi bio ista rupa, samo sa drugim imenom i bilo bi ga lakse proglasiti promasajem, a ne produziti ugovor na 2god. Neko normalno poslovanje u klubu bi trazilo da ako je backup PG takvih smotanih karakteristika, makar da bude mlad igrac, sa nekim potencijalom da ce nekada izrasti u nesto bolje nego sto trenutno pruza. Ili da je potencijal, ili se trazi totalno drugaciji profil za backup-a. Poslije povrede Reglanda, u normalnim okolnostima backup bi postao glavni PG, preuzeo vecinu minutaze na sebe i preuzeo dirigentsku palicu. Nasu glavnu rijec na PG su preuzeli na sebe Rivers, Beron i Davidovac, dok je jedini igrac sa karakteristikama PG-a ostao sa ulogom da mijenja ritam.

  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

Felipe iz Portorika. :) Paralela mu dodje nešto kao kada bismo Lipovija na osnovu onoga što je odigrao kod nas, produžili na još dve godine. Liči na košarkaša. Ima nizak procenat masti u telu. Na Felipea mislim.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Zasto u toj hipotetickoj situaciji Felipe potpisuje tek nakon povrede Raglanda, a ne igra citavu sezonu za nas kao Filip? Ako cemo toliko da idemo u hipotetiku onda moze da se smisli nesto drugo, npr. sta bi bilo da se Ragland povredio na startu sezone, da li bi Filip onda odigrao celu sezonu kao playoff aba lige? Da li bi sada bio u reprezentaciji? Da li bi ga cale prodao Zocu za dva miliona?

 

Ako cemo hipoteticki sta bi bilo da je Felipe bio umesto Filipa od starta sezone i da je odigrao aba playoff kao junior? Jednostavno je, ne bi ga ni odigrao, odnosno docekao.

Edited by Del Piero
Link to comment
Share on other sites

Više mi se sviđa kada ovi što upinju da odbrane fč3 napišu da ne postoji bolje dostupno domaće rešenje. Zvuči komično, ali ova teza kako bismo bili oduševljeni Filipom samo da je Portorikanac, još je komičnija. Pa ne, da je Portorikanac ne bi ni bio angažovan. 

Link to comment
Share on other sites

Filip od mene ima jedan ozbiljan aplauz sa sve ustajanjem (stending ovejšn) onog trenutka kada kroči na EL parket...povede napad i uradi zadnju promenu...

 

 vala mašala da u zdravlju dočekasmo i to čudo.

 

 

što bi rekao moj kum: '' dobro je majkumu...viš da mora ''

 

 

 

 

 

 

 

 

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, placebo said:

Nenadica za koje se ne moze reci da su profesionalci u ovome sportu te ih shodno tome mozemo retroaktivno tuziti za obmanu.

Nenadic... nije profesionalac. Jesi li ga ikada video? Decko je visok, jak, ume da spusti loptu u dribling, nije rupa u odbrani. Da ga pustis na teren, mozda ne bi pravio razliku, ali ne bi ga ponizavao svako u odbrani.

Za Filipa je profesionalac jer izgleda kao kosarkas npr. A ovo gore sto si napisao je samo uvijanje gomile opravdanja u foliju. Kao da se ne vidi na kilometar sta je poenta ove relativizacije.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, K.Dot said:

A koga biste vi od domaćih plejeva a da je pristupačan nama? Po meni posle Vase Micica, naš najbolji bekap plej. Eventualno možda Ilija Djokovic ili Pot mogu biti uzeti u razmatranje.

 

Aleksa Avramovic uvek pre svih njih. Al' problem mu je visina, samo 1.92 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, K.Dot said:

A koga biste vi od domaćih plejeva a da je pristupačan nama? Po meni posle Vase Micica, naš najbolji bekap plej. Eventualno možda Ilija Djokovic ili Pot mogu biti uzeti u razmatranje.

 

Nebojsa? Njemu je valjda PG primarna pozicija bila dok se igrao kosarke. 

Link to comment
Share on other sites

A koga biste vi od domaćih plejeva a da je pristupačan nama? Po meni posle Vase Micica, naš najbolji bekap plej. Eventualno možda Ilija Djokovic ili Pot mogu biti uzeti u razmatranje.
Radičević, kod Tomića bi to drugačije funkcionisalo nego kod Alimpijevića, a i drugačija je kompozicija tima.
Ali zašto mora da bude domaći uopšte? Nemam ništa protiv da budu oba pleja strani igrači.
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Duh koji lebdi said:

 

Aleksa Avramovic uvek pre svih njih. Al' problem mu je visina, samo 1.92 🙂

U kom konceptu Avramovic? U ovom danas apsolutno suvisan pored Dzenkinsa i Berona. Nista vise plej u odnosu na njih. Da nam ovaj Lo(re)nzo bude dobar za 30 minuta, ostalih deset mogu da dijele i Davidovac i Dzenkins, a Filip neka bude u rerni za ne naj boze.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...