Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

Svratio danas kod druga u menjacnicu. Pricamo o fuci , kad odjednom puf, Kuzmic. Zamenio 600kuna.

 

Vraca se sa mora. Odlicno se oseca. Doduse poprilicno izmrsavio, ali apetit mu se vratio , nema nikakvih bolova, kao da nije ni imao saobracajku.

 

Ja se nasalio i ponudio sa burekom . Odlicno raspolozen . Sigurno se vraca mnogo pre nego sto predpostavljamo

Edited by mile-r
  • Like 31
  • Thanks 7
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, mile-r said:

Svratio danas kod druga u menjacnicu. Pricamo o fuci , kad odjednom puf, Kuzmic. Zamenio 600kuna.

 

Vraca se sa mora. Odlicno se oseca. Doduse poprilicno izmrsavio, ali apetit mu se vratio , nema nikakvih bolova, kao da nije ni imao saobracajku.

 

Ja se nasalio i ponudio sa burekom . Odlicno raspolozen . Sigurno se vraca mnogo pre nego sto predpostavljamo

 

 

41 minutes ago, Wingwalker said:

uhhh...kao da sam odgledao scenu...:thumbsup:

 

imam rodbinu iz tih krajeva...od čega li ih prave...

 

 

Od Sira. 😜

  • Like 3
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Bus stariji doveo sina debila u poziciju da vodi najjacu silu na svetu, a mi se na sest strana iscudjavamo sto Filip igra u Zvezdi.

Btw. Jos postoje ljudi od integriteta, npr. Dejan Radonjic koji nije hteo Filipa u timu.

Drugi je Tomic koji je na zateceno stanje rekao ok, pa je nakon jedne sezone opet rekao ok.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Milos 3.14 said:

Bus stariji doveo sina debila u poziciju da vodi najjacu silu na svetu, a mi se na sest strana iscudjavamo sto Filip igra u Zvezdi.

Btw. Jos postoje ljudi od integriteta, npr. Dejan Radonjic koji nije hteo Filipa u timu.

Drugi je Tomic koji je na zateceno stanje rekao ok, pa je nakon jedne sezone opet rekao ok.

Ali je zato bio vrlo recit i protiv kada mu manager doveo Lipovija, Rakicevica,kada je skautirao Mekela, Thompsona, gle cuda sada nije imao nista protiv Zipsera i Lesorta u novom klubu ( MIsko strikes again).

Niko mu nije ni nudio FC kada je imao nba playeve svake godine, back up play mu dolazi iz Milwaukee bucks, imao Jovica, Marcusa, Vasu, bas je imao potrebe bilo ko da mu nametne Filipa. 

 

Edited by Šarac
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Šarac said:

Ali je zato bio vrlo recit i protiv kada mu manager doveo Lipovija, Rakicevica,kada je skautirao Mekela, Thompsona, gle cuda sada nije imao nista protiv Zipsera i Lesorta u novom klubu ( MIsko strikes again).

Niko mu nije ni nudio FC kada je imao nba playeve svake godine, back up play mu dolazi iz Milwaukee bucks, imao Jovica, Marcusa, Vasu, bas je imao potrebe bilo ko da mu nametne Filipa. 

 

Tako je, sram ga bahatog bilo, sto jel pre njih Filip nije mogao dobiti sansu,  sta oni imaju bolje od Fice osim sto su kosarkasi, a onaj vice difens difens, razumevanja za ljubitelje sarme nema, za umetnike, avangardu uostalom.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Šarac said:

Ali je zato bio vrlo recit i protiv kada mu manager doveo Lipovija, Rakicevica,kada je skautirao Mekela, Thompsona, gle cuda sada nije imao nista protiv Zipsera i Lesorta u novom klubu ( MIsko strikes again).

Niko mu nije ni nudio FC kada je imao nba playeve svake godine, back up play mu dolazi iz Milwaukee bucks, imao Jovica, Marcusa, Vasu, bas je imao potrebe bilo ko da mu nametne Filipa. 

 

Moguce da navijas za Zvezdu. Za Zvezdu ili Covica? Moras izabrati brale, brinem se za tebe sta ce biti ako Covic kiksne sledece sezone. Kao tempirana 💣 si. 

 

Link to comment
Share on other sites

Sarac je neko ko zivi za Zvezdu, navijac sa velikim N....samim tim ima potrebu da odbrani sve sto ima veze sa Zvezdom, pa mozda zvuci kao navijac N.Covica, ali to nema veze s mozgom...siguran sam da bi on branio Zvezdu i da je Sepa prva plej, a Milivoje Lazic trener, jednostavno njegova lojalnost klubu je jaca od svega i zato zazvuci kao bot familije Covic, ali je to tako daleko od istine😉

  • Like 7
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Gudura said:

Sarac je neko ko zivi za Zvezdu, navijac sa velikim N....samim tim ima potrebu da odbrani sve sto ima veze sa Zvezdom, pa mozda zvuci kao navijac N.Covica, ali to nema veze s mozgom...siguran sam da bi on branio Zvezdu i da je Sepa prva plej, a Milivoje Lazic trener, jednostavno njegova lojalnost klubu je jaca od svega i zato zazvuci kao bot familije Covic, ali je to tako daleko od istine😉

Pogotovo kada pise o najuspesnijem treneru Zvezde ;)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

A sta je pogresno napisao ili slagao? 

To sto je Radonjic dokazano uspesan trener Zvezde nikako ne iskljucuje Sarceve tvrdnje. Mozda je malo preterao sa bek ap plejevima iz NBA ali ostalo stoji. 

 

Kad je Radonjicu nudjen Filip? Odakle potice taj mit? I to da je on najuspesniji trener Zvezde? 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Šarac said:

Ali je zato bio vrlo recit i protiv kada mu manager doveo Lipovija, Rakicevica,kada je skautirao Mekela, Thompsona, gle cuda sada nije imao nista protiv Zipsera i Lesorta u novom klubu ( MIsko strikes again).

Niko mu nije ni nudio FC kada je imao nba playeve svake godine, back up play mu dolazi iz Milwaukee bucks, imao Jovica, Marcusa, Vasu, bas je imao potrebe bilo ko da mu nametne Filipa. 

 

 

Pa kad je znao da sve pocinje od plejmejkera. Mi sad imamo po dva stranca na svakoj poziciji osim na 1 i 3.

Link to comment
Share on other sites

@Babaduka Nudjenje Filipa Radonjicu u to vreme je kao da su Bred PItu u vreme dok je bio sa Andjelinom da je zameni sa Evom Ras.

@Gudura Hvala na definiciji ali smatram da Filip C nema kvalitet da igra EL, ali da ako je vec dobio ugovor da je red da mu se pruzi sansa kada vec jede go.na Tomic sa sinergijem. Ja decko da vredjam kao sto pojedini ovde rade, neka bude onda da sam bot zato sto ga ne vredjam, a ovi sto ga vredjaju su uvazeni forumasi jer imaju muda da opletu po njemu. Vau, kakav uspeh i status na ovom forumu, biti aktivan pljuvac FC, Tomica, Stimca i vec se naci neki igraci koji ce uskociti u taj vagon kada dodje vreme. 

@Zizu Jesam li ja nesto napisao protiv Dejana koga licno poznajem, sedeo sa njim pre par nedelja, covek koji je odusevljen sa sadasnjim rosterom , izuzetno hvali Tomica, i kaze da ne zna trenera u EL koji toliko zna detalja o svakom igracu u EL. Da mu nije jasno kako smo uspeli da ulovimo Gista, da mu je zao sto nije uspeo Djenku da dovede i da mu jasno koliko ce nama Djenka doneti dobrog na terenu. A jel ima nesto sto sam napisao da je u prvim godinama bio pod velikim uticajem Miska, da je i danas isto tako podlozan Miskovim preporukama. Nekada su dobre preporuke a nekada su lose. Jesam li ga ja negde igde pljuvao na bilo kom forumu, ili tviteru, nazivao ga lemurom i  terao u Milogoru posle Cibone, Ti isti koji su ga pljuvali su umesto slike dece u novcaniku stavili njegovu sliku kada je otisao. Tako da  nemoj molim te meni bilo sta spocitavati za Dejana.

@Tamburinjo Nate je bio back up play kod nas a ne prvi play, a svi znamo da je imap Nba karijeru. A svi znamo i kako je docekan vanilica i koliko je bio obozavan od strane nasih navijaca.

@K.Dot Moraces malo vise da se ukljucis u pracenje, pa i tebi da ponovim, ako se pod definicijom Bota smatra navijac CZ od rodjenja koji ne ucestvuje u vredjanju igraca , koji ponekad  napise neke stvari koji zna da bi raprsio neke gluposti koji neki neinformisani napisu, onda mozes me smatrati Botom, ali botovi javno ne pisu da FIlip Covic ne treba da igra u El ekipi. 

@Wingwalker Povrede je sanirana jos za vreme KLS ali nije bio licenciran. 

Edited by Šarac
  • Like 16
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, goldberg said:

 

Pa kad je znao da sve pocinje od plejmejkera. Mi sad imamo po dva stranca na svakoj poziciji osim na 1 i 3.

 

Naravno,back up plej je užasno bitna karika. Bili bismo dosta jači da je umesto npr. Derika Brauna doveden još jedan jak plej.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Haggard said:

 

Naravno,back up plej je užasno bitna karika. Bili bismo dosta jači da je umesto npr. Derika Brauna doveden još jedan jak plej.

 

Zasto umesto prve opcije na bilo kojoj poziciji? Da, bili bi funkcionalniji sa strancem i na poziciji rezervog pleja umesto Perperoglua, Fayea ili Barona.  

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, goldberg said:

 

Zasto umesto prve opcije na bilo kojoj poziciji? Da, bili bi funkcionalniji sa strancem i na poziciji rezervog pleja umesto Perperoglua, Fayea ili Barona.  

 

Pa može i umesto njih, preživeli bismo odsustvo bilo kog od tih igrača. I svakoga od njih bih odmah menjao za još jednog dobrog pleja. Nije Radonja lud što je doveo Voltersa, a imao je već vrhunskog pleja Jovića. Tu ne sme da se fušeri.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Haggard said:

 

Pa može i umesto njih, preživeli bismo odsustvo bilo kog od tih igrača. I svakoga od njih bih odmah menjao za još jednog dobrog pleja. Nije Radonja lud što je doveo Voltersa, a imao je već vrhunskog pleja Jovića. Tu ne sme da se fušeri.

A mislis da bi Volters dosao da je Rebic mogao da iznese ulogu backup playa? Pa mi smo usli u sezonu sa Rebicem, sta da je Nate dobio ugovor u NBA, da li bi proslo jos mesec dana u trazenju back up playa, ili da se vratim, da li je Rebinjo zasluzio sansu posle tri godine mahanja peskirom.

Nije se nametnuo, reagovalo se, sto ne znaci da se isti slucaj nece desiti i ove godine. Samo smo jedne godine imali sveto pismo od rostera gde nije bilo doselekcije a to je Marcus/Bobi sezona. Od prvog do poslednjeg dana bez izmene roster.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Laki21 said:

Poteži, evo ja nemam pojma o čemu pričaš.

 

ideja je da teren što pre dobije znatno širi prsten do prvih redova ali ne zbog Future jer smo tu priču završili,

već iz razloga što je KKCZ na kraju sezone morao da plati preozbiljne penale svim sponzorima kluba, kao i televizijama koje su radile prenose

zbog izlomljenih reklama, skupih teleobjektiva, odštete povređenim kamermanima kao i njihovo banjsko lečenje...

 

...a sve nastalo kao posledica Filipovih prodornih prodora.

 

Ako to u stvarnosti nije potkrepljeno činjenicama onda da se zapitamo iz čijeg tabora dolaze ovakve insinuacije...i dokle više tako?

Edited by Wingwalker
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...