Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

Ja bih sad probao i sa jednim plejmejkerom direktno sa koledža, za neke manje pare, kao na primer Partizan sa Pejdzom. Pa ako se snadje i prodje super, a ako ne nikom ništa, ionako tu je debeljan, na koga smo i ovako osudjeni

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Imamo mi da krpimo pg sa Djenkom, Beronom, Davidovcom. Naravno, pitanje je koliko mogu da organizuju u EL, ali u ABA ce opusteno da uzmu dobre minute.

 

Ali i dalje mislim da nam fali jos jedan plej. Ne zelim stvarno u ovakvoj jednoj ekipi da gledam Covica, sigurno da ne moze nista da uradi u EL, a u regionalnoj bih pre gledao Uskokovica kako se kali.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Haggard said:

 

uvek su domaci  reprezentativci bili preskupi, ali se popunjavalo iz domace baze tako sto dovedes dangubica, jovica, bobija, kalinu... sada toga vise nema.

Navedi 4 mlada igraca koja bi voleo da Zvezda dovede i igraju EL danas avgust 2019.

Odgovor: presusilo!

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ridji said:

Ja bih sad probao i sa jednim plejmejkerom direktno sa koledža, za neke manje pare, kao na primer Partizan sa Pejdzom. Pa ako se snadje i prodje super, a ako ne nikom ništa, ionako tu je debeljan, na koga smo i ovako osudjeni

Pejdz nije bio s koledza.

Ali, godinu ranije Gos je bio top koledz resenje za relativno male pare. Sad kad imamo Brauna, 2 skracene dvojke i FC3, mogao bi da padne rizik.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ridji said:

Ja bih sad probao i sa jednim plejmejkerom direktno sa koledža, za neke manje pare, kao na primer Partizan sa Pejdzom. Pa ako se snadje i prodje super, a ako ne nikom ništa, ionako tu je debeljan, na koga smo i ovako osudjeni

 

Samo što taj Pejdž uopšte nije jeftin.

Kako ljudi padaju na spinove da se tamo igra za kikiriki i stipendiju pa to je neverovatno.

Čovek s top 5 koledža, koji dolazi iz Šarlota (to niko ne spominje) ne igra za kikiriki.

Možda i najplaćeniji igrač na staru prošle sezone.

Link to comment
Share on other sites

Pejdz nije bio s koledza.
Ali, godinu ranije Gos je bio top koledz resenje za relativno male pare. Sad kad imamo Brauna, 2 skracene dvojke i FC3, mogao bi da padne rizik.
I, kakva je tačno korist bila Partizanu od Gossa? Obeštećenje od 150k?
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dekkard said:

I, kakva je tačno korist bila Partizanu od Gossa? Obeštećenje od 150k?

odigrao im vrlo dobro do odlicnu sezonu?

vratio kkp na mapu kao pozeljnu destinaciju i za strane talente?

preneo pozitivna iskustva sa klubom kolegama/poznanicima, trenerima?

 

u pravu si, skoro pa nista

bolje da su te novce dali nekom ratkovici/cveletu/djokovicu...

Edited by Swift Pancakez
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Ja sam zadovoljan Lorencom, i moze biti bas pogodak, s'tim da ja imam strah da ne bude igrac tipa Ray Mcallum, slicne prednosti i mane, procenti za tri, mozda je malo Lorenzo bolji asistent a Ray skorer, mislim moze se ispostaviti da smo uboli dzek pot ali i Mcalluma, po meni.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Babaduka said:

Ja sam zadovoljan Lorencom, i moze biti bas pogodak, s'tim da ja imam strah da ne bude igrac tipa Ray Mcallum, slicne prednosti i mane, procenti za tri, mozda je malo Lorenzo bolji asistent a Ray skorer, mislim moze se ispostaviti da smo uboli dzek pot ali i Mcalluma, po meni.

 

Uf jbt ako bude nešto slično njemu, nahebali smo. Ray je bio ultranepouzdan i uglavnom si mogao da očekuješ loše partije od njega. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ispostovao nas Covara maksimalno, doveo igraca sa karakteristikama kakvim smo zeleli. Mi smo krivi ako ne bude vajao.

Ako se kockice poklope i pronadjese se u ulozi lidera ovog tima, dometi ce nam biti bas visoki.
Mozda bih pre se odlucio za Paytona u direktnom odabiru jer je malo mladji, eksplozivniji i verujem jeftiniji, a igracke karakteristike su im dosta slicne. Ko zna, mozda smo ga i hteli pa izvisili.
Usvakom slucaju ja zadovoljan!
PS Prosecna visina nasih plejeva je preko 190 cm!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Боги said:

Ти си га сигурно више испратио, јеси задовољан потписом? 

Poznat mi je igrac, ali nisam ga ispratio nesto puno, NCAA dani su bili odavno, a G league slabo gledam, tako da ne bih nista konkretno pisao.

 

A potpisom sam zadovoljan, delom sto je on na papiru zaista dosta toga sto nam treba, delom zbog toga da situacija na trzistu nije sjajna, pominjali su se svakakvi igraci i vec sam pomislio da cemo biti primorani da uzmemo nekog Tonya Douglasa.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, dekkard said:
2 hours ago, leki bg said:
Pejdz nije bio s koledza.
Ali, godinu ranije Gos je bio top koledz resenje za relativno male pare. Sad kad imamo Brauna, 2 skracene dvojke i FC3, mogao bi da padne rizik.

I, kakva je tačno korist bila Partizanu od Gossa? Obeštećenje od 150k?

Gos je top pogodak.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam bas nesto preterano odusevljen Lorencom Braunom.Nije tip plejmejkera kakav nam treba,lep neko rece solidan u svemu ali bez neke izrazene vrline.Vukao se po razvojnoj ligi i Kini,videcemo kako ce se adaptirati u evroligi.

 

Nije kreativan,nije ni neki ekstra suter.Dobar u odbrani i tranziciji,solidna visina za pleja ali nije neki madjionicar u napadu kao recimo Markus Vilijams.

 

Meni Braun lici na cesto pominjanog Mantasa Kalnietisa,otprilike su slicni u svemu i po visini i po karakteristikama.

 

Ne znam zbog cega je padao na lekarskim pregledima,valjda je nasa uprava upoznata sa njegovim slucajem.

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

odigrao im vrlo dobro do odlicnu sezonu?

vratio kkp na mapu kao pozeljnu destinaciju i za strane talente?

preneo pozitivna iskustva sa klubom kolegama/poznanicima, trenerima?

 

u pravu si, skoro pa nista

bolje da su te novce dali nekom ratkovici/cveletu/djokovicu...

 

Nah, ništa od toga. Kakva dobra sezona, šta je osvojio? Drugo, koliko se Ostoja ispruži toliko će biti "poželjna destinacija". Treće je isto bajka, sve što treba neko da prenese igračima o klubu i sredini u koju dolaze uradiće menadžeri.

Učinak je zapravo isti kao da su dali pare Ratkovici/Cvetkoviću/Vaughnu/bilo kom noname igraču koji je protrčao kroz Partizan.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na osnovu procitanih scouting izvestaja imam utisak da smo doveli igraca koji nit' smrdi nit' mirise. Povodom njegovog dolaska osecam se uzdrzano do blago razocarano. Ocekivao sam proverenijeg i definisanijeg igraca. Pritom mislim da nema potrebe da objasnjavam da sam realan i da ni u jednom trenutku nisam verovao u bajke tipa Teodosic i ostali igraci od cca meleon eura.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Swift Pancakez said:

odigrao im vrlo dobro do odlicnu sezonu?

vratio kkp na mapu kao pozeljnu destinaciju i za strane talente?

preneo pozitivna iskustva sa klubom kolegama/poznanicima, trenerima?

 

u pravu si, skoro pa nista

bolje da su te novce dali nekom ratkovici/cveletu/djokovicu...

Na mapu se vraca sa novcem.

 

Kad nema snovca nece niko da dodje kod tebe. To je prosto i jednostavno. Niste vi dovodili onu  debilanu zato sto  ste lose radili, vec sto su vam zatvorili slavinu.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, threepwood said:

Ne znam puno vise od vas. Malo mi je ispario iz pamcenja taj tim NC Statea iako su redovno igrali na zavrsnom turniru i peglali gledljivu kosarku.

Stabilan plej i po meni dobar fit za ovu ekipu. Cini mi se da se islo na low risk opciju, bez obzira na to sto Lorenzo nema EL iskustva. Nije ni skroz ciglar kao Payton.

 

Ta NC State ekipa je bila jako zanimljiva. Lorenzo, Scott Wood, TJ Warren, CJ Leslie, Rich Howell...

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Duh koji lebdi said:

Na osnovu procitanih scouting izvestaja imam utisak da smo doveli igraca koji nit' smrdi nit' mirise. Povodom njegovog dolaska osecam se uzdrzano do blago razocarano. Ocekivao sam proverenijeg i definisanijeg igraca. Pritom mislim da nema potrebe da objasnjavam da sam realan i da ni u jednom trenutku nisam verovao u bajke tipa Teodosic i ostali igraci od cca meleon eura.

 

sta ima da se razocaravas kad covek jos nije ni stigao, cekaj dok nesto odigra

 

nije da nam je na ovako nakrcan roster bio potreban neki ballhog koji ce da dribla, sutira, zakucava i bljuje vatru, koncepcijski deluje dosta racionalno da prvi plej bude bas ovakav profil igraca, ostalo zavisi od puno faktora

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...