Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

16 minutes ago, Nate said:

Pominjn makar zadnjih pet godina. Generalno sam zadovoljan, jedino je pitanje koliko je takmicarske kosarke ostalo u njemu s obzirom da se godinama povlaci po g ligi bez ikakvog takmicarskog imperativa. Prpttaceno vreme. U evropi je mogao biti ozbiljan faktor, ali nadao se nba ugovoru

 

Hteo je on dva puta u Evropu, al oba puta nije prošao medicinske preglede. 

Link to comment
Share on other sites

Čovke starter pack:

Takođe, dolazak Brauna veliko je priznanje za klub jer je američki plej među brojnim ponudama izabrao Crvenu zvezdu I izazov koji donose Evroliga, odlična atmosfera na utakmicama srpskog kluba i odlični saigrači koji ga očekuju u crveno-belom dresu.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Swift Pancakez said:

koliko mogu da zakljucim na osnovu statsa i par klipova deluje kao solidan pass first plej
moze da pegla i D
bez suta za 3

sto bi se reklo 3.6, nije igrac koji ce da pravi neku razliku, ali teoretski bar deluje kao dobar fit na ostatak tima

 

Sto neko rece jovic like plej. Sa dosta slabijim osecajem za pick n roll doduse. Ali odlican defanzivac i odlican u tranziciji. To bi moglo da znaci da bi ove sezone mogli gledati malo drugaciju zvezdu u odnosu na proslu sa mnogo vise tranzicije i trcanja u ledja.

Evo jedan pomalo "romansirani" "relativno" svez profil koga interesuje

 

https://www.raptorsrepublic.com/2018/06/18/2017-18-player-review-lorenzo-brown/

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sa RSB-a

 

Лоренцо Браун је сјајан играч и тачно тај профил играча који нам је требао. Чист плејмејкер који ће да разиграва Дерика Брауна и Гиста, воли бржу игру, добар је у транзицији, добар у одбрани, веома висок, добре физикалије. Не знам да ли је напредовао као шутер, то му је вероватно највећа мана и биће мало зезнуто кад су на терену и Браун и Гист и он по питању ширине. Међутим, дефанзивна петорка Гист - Браун - Лазић - Џенкинс - Лоренцо ће бити пакао. Можемо да преузимамо све, можемо да играмо класичну одбрану од пика, имамо дужину, атлетицизам, високе играче који ће да бране у рекету. Много ми се свиђа како је састављена екипа. Имамо озбиљна имена у екипи, нисмо доводили довођења ради, екипа има и главу и реп, имамо сјајан дефанзиван потенцијал, бићемо паклени у контранападима, имамо дубоку клупу. Сад ми је још више жао што смо остали без Кузмића који би нам отворио још више потенцијала у нападу и одбрани, али и овако смо паклено јаки. Једва чекам октобар.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Bek said:

Sa RSB-a

 

Лоренцо Браун је сјајан играч и тачно тај профил играча који нам је требао. Чист плејмејкер који ће да разиграва Дерика Брауна и Гиста, воли бржу игру, добар је у транзицији, добар у одбрани, веома висок, добре физикалије. Не знам да ли је напредовао као шутер, то му је вероватно највећа мана и биће мало зезнуто кад су на терену и Браун и Гист и он по питању ширине. Међутим, дефанзивна петорка Гист - Браун - Лазић - Џенкинс - Лоренцо ће бити пакао. Можемо да преузимамо све, можемо да играмо класичну одбрану од пика, имамо дужину, атлетицизам, високе играче који ће да бране у рекету. Много ми се свиђа како је састављена екипа. Имамо озбиљна имена у екипи, нисмо доводили довођења ради, екипа има и главу и реп, имамо сјајан дефанзиван потенцијал, бићемо паклени у контранападима, имамо дубоку клупу. Сад ми је још више жао што смо остали без Кузмића који би нам отворио још више потенцијала у нападу и одбрани, али и овако смо паклено јаки. Једва чекам октобар.

ko je pisao to na RSB?

ako je D-Rose - kupujem pricu

bilo ko drugi nema tu tezinu...ili ne zna dovoljno ili pise po narudzbi

Edited by Swift Pancakez
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, OnionKnight said:

Ako se ne varam, Lorenzo nije igrao pravu takmičarsku košarku u karijeri, to mi je vjerovatno najveći strah, čak sam prilično iznenađen da smo doveli rukija za Evropu.

 

E jbg ako je igrac od 29 godina ruki. U evropi je ponuda takva da nema bukvalno nikoga ko bi ponudio nesto ozbiljno za EL. Mi smo opet isli na sigurniju varijantu. Doveli iskusnijeg igraca umesto nekog tipa naz mitrou-longa sto opet nista ne mora da znaci. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...