Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

Zaboravljate kakav je mag Nesa legenda,. Ne bih se iznenadio kad bi potpisali James-a za neku zanemarljivu platu (naravno Milano je isplatio vecinu). Uz to, ponudimo James-a, preko agenta Makabiju, a oni da naprave prostora za jos jednog PG-a, otpuste Wilbekin-a. Mi ga potpisemo za minimalac (naravno Makabi placa sve ostalo), a uz to zadrzimo i James-a, jer smo potpisali takav predugovor. Za bukvalno 1/3 Teove ponudjene plate, dobijemo dvojicu duplo boljih plejeva.

  • Like 1
  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pepe sancez said:

Meni nije jasno sta ljudi misle da je pregovarano u vezi sa raskidom ugovora.

Covjek ima garantovani ugovor 2+2 miliona, kao glavni igrac i sta se misli. Da ce se pregovarati kako da pristane da ga udome u neki drugi klub koji ce uzeti dio plate. Kako da ne. 

Vjerujem da je dobio debelo preko milion, a mozda i cijelu godinu ugovora na ruke za razlaz. Ako je tako on sad ako moze da nadje moze potpisati i ugovor od pet miliona, a ne da mu je plafon dva miliona. Ja zaista ne vidim nijedan jedini razlog da mu mi na listi klubova budemo i na vidiku, a ne na vrhu.

Prvo je dobio paket sa par skuša uvijenih u novine gazzette ... pa onda pregovori i lovudža. :classic_smile: mora da se zna red.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

 
 
ali samo ti znaš u kakvom je teo stanju, tako da si neuporediv  ( :
Mogu da pretpostavim, ne i da znam, s obzirom na to koliko (ni)je igrao. Drugo, nije ga uzeo nijedan evroligaš. Potrebna je osnovna računska operacija - sabiranje. [emoji41]
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, dekkard said:

Mogu da pretpostavim, ne i da znam, s obzirom na to koliko (ni)je igrao. Drugo, nije ga uzeo nijedan evroligaš. Potrebna je osnovna računska operacija - sabiranje. emoji41.png

Ako nije igrao ne znaci i da nije trenirao, sto tvoju predpostavku cini krajnje irelevantnom.

Link to comment
Share on other sites

Just now, dekkard said:

Ne baš, posle nekoliko godina (ne sećam se ni poslednji put kad je) igra drugorazredno evropsko takmičenje. To nije slučajno.

Naravno da nije. Uletela je finansijski fenomenalna ponuda, prilika da radi sa trenerom koji mu je prijatelj u klubu sa bogatom istorijom i ocigledno preozbiljnim projektom.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Princeton said:

Zaboravljate kakav je mag Nesa legenda,. Ne bih se iznenadio kad bi potpisali James-a za neku zanemarljivu platu (naravno Milano je isplatio vecinu). Uz to, ponudimo James-a, preko agenta Makabiju, a oni da naprave prostora za jos jednog PG-a, otpuste Wilbekin-a. Mi ga potpisemo za minimalac (naravno Makabi placa sve ostalo), a uz to zadrzimo i James-a, jer smo potpisali takav predugovor. Za bukvalno 1/3 Teove ponudjene plate, dobijemo dvojicu duplo boljih plejeva.

Da im vratimo za Mekela jer NC ne zaboravlja gde smo bili 2011, odnosno 2015-16.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dekkard said:

Kakav je projekat davaćemo ocene na kraju sezone. Ali da se uložilo mnogo, jeste.

 

Upravo, koliko je ozbiljan projekat ipak govori da su ispred njih u trci za wild card bili Partizan i Zenit.

 

I ova dva kluba su uložila ozbiljan novac za lobiranje, ali opet je za očekivati bilo da jedan Virtus tome može da parira.

Link to comment
Share on other sites

Kad smo veći otišli u off, menI deluju kao evropski Kingsli, sigurna kuća za Srbe u Italiji, nisam baš ni siguran koliko imaju neki rezultatski imperativ, pogotovo nakon sezone u kojoj su završili na 11-om mestu. Ok, uzeli su FCL, ali niko ozbiljan ne smatra to za neko naročito dostignuće.
Ali, rekoh videćemo kakva su im prolazna vremena i gde će biti na kraju sezone, moguće je da ne budem u pravu.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, dekkard said:

Kad smo veći otišli u off, menI deluju kao evropski Kingsli, sigurna kuća za Srbe u Italiji, nisam baš ni siguran koliko imaju neki rezultatski imperativ, pogotovo nakon sezone u kojoj su završili na 11-om mestu. Ok, uzeli su FCL, ali niko ozbiljan ne smatra to za neko naročito dostignuće.
Ali, rekoh videćemo kakva su im prolazna vremena i gde će biti na kraju sezone, moguće je da ne budem u pravu.

 

ja mislim da je nemoguće da Ti ne budeš u pravu. Ti prosto sve znaš. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

ne baš ali ajde 

(ako ti je virtus =fk zvezda, baš je nategnuto u korist zvezde) 

 

Pa da, ali ok vreme će pokazati, počeli su dosta para da sipaju, ali videćemo koliko će im se isplatiti.

 

Za razliku od Bajerna ovo mi ne deluje uopšte kao toliko stabilan projekat.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites


Ako do jula nisu, sad vala imaju. Očigledno gađaju EL kroz EC finale, da im to nije cilj onda ne znam šta je.
Onda su okupili pravu ekipu u pogrešno vreme. Tea su trebali da angažuju pre tri godine, Pefija pre 5,6, a Đorđevića pre 20+ godina.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...