Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Dosta je bilo Gudura

Recommended Posts

Jel' ljudi, šta se ovde radi. Podjebavanje nas sa jeftinim ulaznicama. Pročitam da dobijamo novog pleja, prekidam posao i isčitavam postove ko blesav i onda čitam o Rašku tri strane. Mislim, dokle to zajebavanje. Da, Pakito mislim na tebe. Ili kaži šta znaš il ne troluj nas više. Zamislite da svaku stranu počinjem sa konačno! najzad! to je to! i onda muk. Mislim, jel se to zove post. Znam da postoji ignore, ali javiće se neki novi pa opet u krug. Konačno, trebalo bi moderacija da banuje likove sa postovima od jedne reči u kojima se ništa ne kaže. Forum trpi sve i spreman sam da čitam svaki post, bez obzira slagao se sa njim ili ne, ali da post ima glavu i rep. Da se kaže šta se čulo i od koga, ako je moguće. Nisam protiv i upisa da Lebron završava karijeru kod nas kao što smo čitali trijade o Teu, ali bar da su postovi, a ne uzvici i parole. Izvinjavam se na off-u.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Firga said:

 

Otisao je na 0-2, Vukoicic pobedio na debiju Olimpiju, a onda onaj poraz protic Cedevite i Almondova bacanja. Zatim jos jedan hladan tus od, ispostavice se kasnije, prvoplasirane Igokee u Pioniru od pola kosa razlike.

Secam se Igokee u Pioniru. Jedina utakmica sa koje sam otisao pre kraja zbog prevoza. Vodili oni desetak razlike mi nikako da ih stignemo. Izasao na 2-3 minuta pre kraja, u busu pogledam rezultat i vidim da je zavrseno 1 razlike. Ubacili smo 5 trojki u 5 napada na kraju.

4 hours ago, Haggard said:

Split i Zadar, prva dva kola i dva ubedljiva poraza.

Tad je za Split igrao Nikola Vujcic ali nas je napunio Mimica (a mozda i Subotic), dao 30 poena.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kakav Pakito, dečko se iskompromitovao na samom početku svoje insajderske karijere, ja da se pitam momentalno bih primenio staljinističke metode nad njegovim vox92 nalogom. 

 

Nažalost, ne pitam se. 

Edited by Boujee
  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Mairosu said:


A trener koji je izdržao kraće od mitske babe koja uđe u kolo u vicu?

 

Pomenuta mitska baba dosta duuuuugoo ostaje u tom kolu, to je i poenta izreke: "Baba je dala dinar da udje u kolo, a sada bi da dva da izadje, ali ne moze".

 

4 hours ago, Haggard said:

Split i Zadar, prva dva kola i dva ubedljiva poraza.

 

Split i Mimica i njegovih 32 poena. Mora se priznati da tadasnja Zvezda sa Lazicem na celu ne bi imala problema na vecini gostovanja u ABA ligi u poslednje dve tri godine.

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Firga said:

 

Otisao je na 0-2, Vukoicic pobedio na debiju Olimpiju, a onda onaj poraz protic Cedevite i Almondova bacanja. Zatim jos jedan hladan tus od, ispostavice se kasnije, prvoplasirane Igokee u Pioniru od pola kosa razlike.

Sta je bilo sa tim Almondom? Koliko se sećam bio je najavljivan kao opasan šuter. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, VukVule1988 said:

Sta je bilo sa tim Almondom? Koliko se sećam bio je najavljivan kao opasan šuter. 

Dobar igrač, al čudna glava ... nigde se nije zadržao, bio je u Realu pre Zvezde.

Odigrao još par sezona u razvojnoj i nestao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, goldberg said:

Pomenuta mitska baba dosta duuuuugoo ostaje u tom kolu, to je i poenta izreke: "Baba je dala dinar da udje u kolo, a sada bi da dva da izadje, ali ne moze".


Nije to ta izreka, nego vic u čemu je razlika između (sportske ekipe koja brzo lipše) i babe na svadbi - baba izdrži barem jedno kolo.

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Quote

"Isto tako, kada sam trenirao Bajern pitali su me da li će da se vrati Dirk Novicki. Tako i u Zvezdi padaju u nesvest što ne dolazi Teodosić, a to nije realno. Nije realno ni da Pešić bude trener Zvezde, ali voleo sam da se vratim u Srbiju. To mi je predstavljalo eliksir, da posle toliko godina u inostranstvu pričam na svom jeziku, ali to ne znači da će svi naši vrhunski igrači koji igraju u najboljim klubovima da se vrate", dodao je Pešić.

car ... :lol_2:

http://mondo.rs/a1208225/Sport/Kosarka/Svetislav-Kari-Pesic-i-Pau-Gasol-telefonski-razgovor.html

  • Like 7
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, VukVule1988 said:

Sta je bilo sa tim Almondom? Koliko se sećam bio je najavljivan kao opasan šuter. 

 

Almond je bio jako talentovan napdac kralj desetodnevnih ugovora u nba ali nije bio za evrpu. Ali to je jako jefti  scouting koji mi  nismo imali.

 

1 hour ago, Kankkunen said:

 

Kari je car ali i on malo kenja i preteruje

 

 

James je sigurno dobio brutalne pare za rakid trogldisnjeg ugivora. Samo ga treba uveriti da ne mora biti prvi strelac ekipe i sve ce biti vise nego ok. Ja stvarno ne mislim da ovaj armanijev tim sa chachom i mackom garantuje vise pobeda nego nas sa jamesom

Edited by Nate
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Nate said:

James je sigurno dobio brutalne pare za rakid trogldisnjeg ugivora. Samo ga treba uveriti da ne mora biti prvi strelac ekipe i sve ce biti vise nego ok.

Ne vidim razlog zasto bi dolazio sve i da mu se ideja svidja igracki. Dobio je raskid, znaci pare na ruke i sada opet moze uzeti platezno najbolju ponudu da ode na preko dva miliona na kraju. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, pepe sancez said:

Ne vidim razlog zasto bi dolazio sve i da mu se ideja svidja igracki. Dobio je raskid, znaci pare na ruke i sada opet moze uzeti platezno najbolju ponudu da ode na preko dva miliona na kraju. 

Imam utisak da rukovodstvo(N.Č)čeka da vidi tačan stepen povrede Kuzmica i kada je realan njegov povratak u ozbiljnu kosarku,pa da zna sta mu  je ciniti:Da li dovesti solidnog pleja i solidnog centra(VS) ili ispruziti sve za prvog pleja.

2 pleja nazalost ne verujem da su realna iz vise razloga(citaj NC).

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, pepe sancez said:

Ne vidim razlog zasto bi dolazio sve i da mu se ideja svidja igracki. Dobio je raskid, znaci pare na ruke i sada opet moze uzeti platezno najbolju ponudu da ode na preko dva miliona na kraju. 

 

Pričamo o čoveku koji je svojevremeno govorio kako je oduševljen Panatinaikosom, Atinom, navijačima, kako mu se ostaje tamo, ali jbg Milano dao 20% više 😄

U najboljim godinama, posle ubedljivo najbolje sezone u karijeri, on će akcenat staviti na koncept :lol_2:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ako sam dobro razumeo...James je trenutno FA?

Što implicira da je odbio prelazak u drugi klub uz kompromisno pokrivanje troškova.

Sumnjam da je i Armani toliko bahat da nije imao neku kombinaciju sa preuzimanjem njegovog ugovora pa su ga isplatili samo da ga ne gledaju.

 

 

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Nate said:

 

Almond je bio jako talentovan napdac kralj desetodnevnih ugovora u nba ali nije bio za evrpu. Ali to je jako jefti  scouting koji mi  nismo imali.

 

 

Kari je car ali i on malo kenja i preteruje

 

 

James je sigurno dobio brutalne pare za rakid trogldisnjeg ugivora. Samo ga treba uveriti da ne mora biti prvi strelac ekipe i sve ce biti vise nego ok. Ja stvarno ne mislim da ovaj armanijev tim sa chachom i mackom garantuje vise pobeda nego nas sa jamesom

 

2 hours ago, pepe sancez said:

Ne vidim razlog zasto bi dolazio sve i da mu se ideja svidja igracki. Dobio je raskid, znaci pare na ruke i sada opet moze uzeti platezno najbolju ponudu da ode na preko dva miliona na kraju. 

 

Tačno tako. Mike James mi izgleda kao lik koji če u svakoj situaciji uzeti dolar više ako mu se ukaže šansa (što je naravno njegovo pravo). Na twitteru ima dve godine pinnovan tweet u kojem piše da nema popusta na njegove usluge. Sad dali je to direktno vezano za njegovu platu/karieru ili je neka fora to neznam. Ali znam da u svakoj šali ima malo istine, a i njegove odluke su se do sada poklapale sa tim motom.

 

Drugi problem pored finansija je njegov mindset koji se može razabrati iz nekih njegovih izjava. A taj je u fazonu, ja sam najbolji pg u evropi, u Milanu mora da su ludi kad su me pustili da odem... Što znači da o sebi ima jako visoko mišljenje, i da bi prelazak u Zvezdu smatrao kao jedan veliki korak nazad u karieri, za kojeg nije vreme u ovom trenutku.

 

Da skratim, mislim da se James ovde spominje preterano često s obzirom da se šanse za njegov dolazak u Zvezdu mere u promilima, kad se sagleda sve. Njegova cena, u kombinaciji sa tim da treneri večih timova u EL za te pare žele jednog pouzdanog profesionalca, meni govori da če on na kraju završiti u Kini.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Mike James i jeste karakter i tip igrača kao nacrtan za braću Kineze...naravno za neku namuđenu cifru.

Ako je Radulja prošlu sezonu bio atrakcija sa 30% šuta za tri iz pet pokušaja po tekmi...Jamesa čeka solidna ekipa solo trpača tamo.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, realno *w said:

 

Pričamo o čoveku koji je svojevremeno govorio kako je oduševljen Panatinaikosom, Atinom, navijačima, kako mu se ostaje tamo, ali jbg Milano dao 20% više 😄

U najboljim godinama, posle ubedljivo najbolje sezone u karijeri, on će akcenat staviti na koncept :lol_2:

 

problem je to sto je sada vec kraj jula, dakle sve platise po evropi uglavnom su popunjene. ok, moze u kinu, a moze i da se bavi sportom i dodje kod nas, a pare nisu problem, odrao je zabare, a i mi bismo mu dali nesto. ako ga uopste zelimo   :classic_dry:

Edited by Haggard
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...