Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

Сјећа ли се неко реченице на TO у Задру/Сплиту, ђе Миливоје ауторитативно урла нешто у фазону "we need initiative" Катићу чини ми се. Каква је то превара од тренера јбт

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Big Ticket said:

Сјећа ли се неко реченице на TO у Задру/Сплиту, ђе Миливоје ауторитативно урла нешто у фазону "we need initiative" Катићу чини ми се. Каква је то превара од тренера јбт

 

"Rasko nama treba inicijativa" na sred tajm auta pri negativnom rezultatu za svoj tim izusti pospani Milivoje Lazic glasom mesavine Ljiljane Smajlovic i Vojislava Kostunice.

  • Like 1
  • Ha-ha 7
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

uf, jesam li ja jedini uz dekarda koji ne bi imao nista protiv nabijaca statistike mike jamesa? ukoliko ima i promil sanse za tim naravno. cisto su,mnjam posto prosle godine nije produzio sa pao jer je trazio ugovor kao kalates, citaj 2 miliona po sezoni. ok, mozda nije bas ono sto nam treba, ali pricati da bi bio kancer mi isto nema previse smisla. prvi mandat u baskoniji je bio odlican. meni se cini da je on najvise poludeo kad su ga odjebali u nba. ako se dobro secam, sabio je i summer league i pocetak sezone obecan mu je garantovani ugovor a onda ga zadnji dan otpustili sa two-way. od tad se stvarno pretvorio u nabijaca statistike, ali sa pravim trenerom koji bi ga vratio u sistem kapiram da bi opet mogao da bude zver. odlicno trci u ledja, drzi tempo,  ne plasi se velikih suteva, mada bi nekad mogao da puovuce i rucnu, sa singltonom i gistom je lepo vrteo pick. armani i onako decenijama igra divlju kosarku, nije nikakvo merilo

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Nate said:

uf, jesam li ja jedini uz dekarda koji ne bi imao nista protiv nabijaca statistike mike jamesa?

Zasto bi nekome smetao Majk Dzejms? Nije da ce taj neki lik koji treba da dodje da bude nesto bolji. Jedini problem je plata tu. :classic_unsure: 

E sad, ne znam sto se tice njegovog ugovora. Po ovome sto vidim, njemu Armani dodje 1.9 miliona za ovu sezonu. Oni moraju da mu plate sve to svakako, jedino ostaje da se dogovore sa drugom ekipom da se troskovi malo smanje. Sigurno mu niko ne bi preuzeo celu platu. Neki Feldin slucaj (ako se ne varam).

Sto nas opet dovodi do onoga koliko mozemo da se ispruzimo. Koliko je bese nudjeno Jovicu? Majk svakako vredi makar malo vise. 

 

Mislim, moguce da lupetam bez ikakvog smisla. Ukoliko niko drugi ne bi zeleo da uleti sa vecom kintom, mozda je to nesto na cemu se da raditi.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da bi on i Tomić bili pravi fit, ne bi morao da igra toliko kao u Armaniju i ne bi bio opterećen ofanzivno, jer fala Bogu, kod nas ima ko da prangija a zapostavlja se da pored šuta i prodornosti ima i na EL nivou vrhunski pregled igre, što je nama zapravo najvažnije.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Stondisha said:

 

 

Zar nije Milivoj otišao na 1-4 pa dosao VV.

 

 

A ovoga citiranoga se baš sećam da je ovako bilo.

 

Otisao je na 0-2, Vukoicic pobedio na debiju Olimpiju, a onda onaj poraz protic Cedevite i Almondova bacanja. Zatim jos jedan hladan tus od, ispostavice se kasnije, prvoplasirane Igokee u Pioniru od pola kosa razlike.

Edited by Firga
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...