Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Dosta je bilo Gudura

Recommended Posts

Utakmica sa nekom spanskom ekipom u EC, mislim da je Saragosa bila, i Rasko pravi faul pri prodoru njihog SF-a. Dok se sprema da izveda dva slobodna prilazi mu Rasko sa se izvini. Podigne ruku da mu kao baci pet, sledeca scena, naravno, odvali mu Rasko ruku, crvena rukavica style. Bunio se ovaj kod sudija nesto al valjda nisu videli. Epilog prvo bacanje zavrsilo izmedju obruca i table, za drugo se ne secam dal je dao...

  • Like 4
  • Thanks 2
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dobar je Dzontra... said:

Utakmica sa nekom spanskom ekipom u EC, mislim da je Saragosa bila, i Rasko pravi faul pri prodoru njihog SF-a. Dok se sprema da izveda dva slobodna prilazi mu Rasko sa se izvini. Podigne ruku da mu kao baci pet, sledeca scena, naravno, odvali mu Rasko ruku, crvena rukavica style. Bunio se ovaj kod sudija nesto al valjda nisu videli. Epilog prvo bacanje zavrsilo izmedju obruca i table, za drugo se ne secam dal je dao...


otkinuo ga je izmedju prvog i drugog... mada je sećanje varljiva stvar, al suštinski se desilo ovako nešto što si ti napisao 😄

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Babaduka said:

To je isto uradio Wajtu iz radnickog, gde je ovaj promasio oba i mi odosmo u EL...

Ali je i dao nekoliko mnogo bitnih koseva kad nismo znali sta cemo u zavrsnici, izvukao nam gace iz dupeta. Hvala mu na tome, bez obzira da li bi Radnicki igrao EL ili ne.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Del Piero said:

Ali je i dao nekoliko mnogo bitnih koseva kad nismo znali sta cemo u zavrsnici, izvukao nam gace iz dupeta. Hvala mu na tome, bez obzira da li bi Radnicki igrao EL ili ne.

 

U dosta situacija je bilo kada se nije znalo sta cemo daj Rasku loptu i uspesno je zavrsavao. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, propolis said:

 

U dosta situacija je bilo kada se nije znalo sta cemo daj Rasku loptu i uspesno je zavrsavao. 


Bila jedno vreme ta taktika centaršutiraj na Raška pa šta bude.

sad kaad vam dodju Chaos i Medo da vam objasne neke stvari.

Inače, jako jako zanimljiva stcvar za Katić Raška, svaku sezonu u svakom klubu je počinjao kao rezerni centar, ali je svojim trudom i radom svaku sezonu završavao kao prva petica, bilo to u KKP bilo to u CZV...  uvek je tu bio neki frajer koji bio Dabl-Dabl mašina u Turskoj ili Australijski Šekil Onil... mic po mic počeše momci da greju klupu Raletu Katiću. 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Rasko je jedan od onih retkih igraca od cijeg dolaska nisam ocekivao nista, a kao navijac sam dobio mnogo. Kao sto neko rece, takvo napredovanje u tridesetim godinama zahteva specifican karakter. Imao je Rasko u nasem dresu dovoljno lepih partija da mu pozavide mnogo ozbiljnija imena koja su nosila crveno i belo. Zato, njegovom pozivu u reprezentaciju sam se obradovao kao da su mene pozvali - jer ga je te godine zasluzio, na guzove, na misice i na volju.

  • Like 5
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, propolis said:

To je bio Raskov trejdmark

 

to, i trljanje lopte o znojav dres izmedju bacanja. secam se jednom da ga je i sudija upozorio.

 

ne znam, meni ovo nije kul, nije sportski. uz respekt za raska, pre svega zbog odnosa ka reprezentaciji

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Rastko je mogao jednom Kalini da pozajmi skripte iz Dirty dancing predmeta.

Kalina svoje odradi do zvižduka...Rastko je taj svoj talenat prosipao nemilice i u prekidima.  

Nemam problem sa tim segmentom iako je teško izračunati da li je i koliko to imalo efekta na ukupan doprinos.

 

Neko se ovde lepo osvrnuo na uticaj takvog displeja npr. u reprezentaciji.

Odgledao sam Srbija - Australija iz Ria...Jokić i Raduljica su Boga oca promašili iz zicera i nastavili to da rade do kraja (najmanje 15 poena su fulali nakon izgrađenih akcija)

Kalina je imao u selekciji šuteva naravno manje prilika za skor...ali kada je video da mu šut ne ide svu energiju je usmerio na odbranu i tu sigurno bio najbolji...sad iskreno najmanje tri faula na njemu i to u odbrani je izvukao isključivo na većoj namazanosti od čuvara ali svaki prekršaj je bio greška sudije. A američki komentatori do kraja tekme skidaju kapu i pored, na usporenom snimku'' očiglednog flopinga.

To što peglanje Australije i totalno neutralisanje Bogutovih asista u jednom trenutku nije dolazilo u krizu...tu Kalina ne pravi razliku i na konstantnih 20 razlike

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

ma Zvezda je u jednom trenutku prerasla Raška po kvalitetu košarke i od tog trenutka je često umeo da bude kontraproduktivan.

 

Inače rispekt za beskompromisni stav i te fore koje je uspešno prodavao 20 godina. To je prolazilo do jednog nivoa košarke, posle je postalo štetno, al on drugačije nije umeo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sjecam se kako je Stondisha gotivio Raska i na bivsem forumu. Svaka cast, lijepo je viditi dosljednost.

 

Ali kakva komedija od ekipe na ovom klipu protiv KKP-a, Rakocevic, Savovic, Katic auu.. i oderase Duletove bebe auu2

Edited by Princeton
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Raško je sezonu 12-13 odigrao bukvalno kao Patrick Ewing za sirotinju. Već 13-14 je počelo da popušta ali cenim njegovo zalaganje.

 

Inače, meni je najupečatljivija uspomena na Raška nešto ne toliko super pozitivno - Maccabi '13 u valjda Pioniru, ono kad smo prodali šurnjajs razlike, Raškela fintira Tyusa, Tyus doskoči, skoči opet i stigne da ga izblokira. Hteo sam da pojedem komad nameštaja.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Princeton said:

Sjecam se kako je Stondisha gotivio Raska i na bivsem forumu. Svaka cast, lijepo je viditi dosljednost.

 

Ali kakva komedija od ekipe na ovom klipu protiv KKP-a, Rakocevic, Savovic, Katic auu.. i oderase Duletove bebe auu2



nije ljubav  paklo pljuga...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...