Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Dosta je bilo Gudura

Recommended Posts

6 hours ago, Vredni mrav said:

U slučaju Lončara nije tako, on je uvek veoma dostupan pacijentima. Samo što mediji ne posvećuju pažnju nepoznatim ličnostima, pa ne možeš ni da znaš. 

 

Nekima je bio dostupan sa lekom i infuzijom nekima sa lethal injection. Zavisi šta mu Duća i Kum traže :classic_wink:

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

EL ima zanimljive timske statistike

 

image

 

image

Djenkinih 6 ukradenih u onoj utakmici gde smo ošurili CSKA u Areni u prvih 5 minuta ❤️

 

Asistencije u sezoni 14/15 i ukradene u sezoni 16/17 :Hail: Markus i granitna Radonjina odbrana.

 

Samo ovo za broj trojki....nemoguće da niko nije dao više od 5?

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

5 blokade Jankovica  i ovih 30 poena Feldina su mi jos veci sok.

 

Jankoviceve blokade pored Bobijeve MVP sezone deluju bas cudno...a za Feldina, jbg, imao je on i pre nas trenutke kad se zapali i zatrpa protivnika samo tako.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, NMX said:

 

Jankoviceve blokade pored Bobijeve MVP sezone deluju bas cudno...a za Feldina, jbg, imao je on i pre nas trenutke kad se zapali i zatrpa protivnika samo tako.

Stoji to ali ocekivao sam da ce rekord u poenima da ima ili prvi pik Miler ili Boban iz te MVP sezone, Feldin mi ni na kraj pameti nije bio.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Vredni mrav said:

U slučaju Lončara nije tako, on je uvek veoma dostupan pacijentima. Samo što mediji ne posvećuju pažnju nepoznatim ličnostima, pa ne možeš ni da znaš. 



Lončar Zlatibor, za prijatelje Doktor Smrt, je Ministar zdravlja u vladi "republike" Srbije. Kad je neko ministar, to podrazumeva osmočasovno radno vreme u vladi "republike" Srbije tj na čelu ministarstva zdravlja, zakonom o radu "republike" Srbije  dozvoljeno je 30% dopunskog rada, a imajući u vidu da je Zlatibor, za prijatelje dr Smrt, morao da zamrzne svoje radno mesto lekara, zakonski dozvoljeno, da bi prešao na državnu funkciju, nemoguće je da on bude prijavljen na dopunski (prekovremeni) rad.

E sad po kom osnovu se ministar zdravlje, za prijatelje Dr Smrt,  igra lekara i po kom osnovu ti njega predstavljaš ovde nama kao predanog zdravstvenog radnika ja ne znam, ali ono što sigurno znam, je da ako je on bio uključen u tretman Kuznić Ognjena, kao što i želiš da nam to predstaviš ovde, prekršeno je više zakona "Republike" Srbije, zakon o radu sigurno, Zakon o doprinosima za obavezno socijalno osiguranje ovo isto tako, Zakon o načinu određivanja maksimalnog broja zaposlenih u javnom sektoru....  kontam da ima ovde više pravnika i advokata koji bi bolje od mene na keca izrecitovali prekršaje i propuste....


A inače barem ja, se jako dobro sećam kada su Ministri Lončar, za prijatelje dr Smrti, i Gašić Bratislav, za prijatelje Bata Santos, bili tako preadani pacijentima pa su neku bebu čekali na da doleti Helikopterom kojim je upravljao Omer Mehić sa još 5 članova posade i pacijentom...  pa na kraju ispade da je ovaj pilot neuspešno lečeni alkoholičar....


s ljubavlju Stondisha,  za prijatelje S.

 

 

  • Like 12
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Kankkunen said:

Velika pobeda Kuzme, utakmica se nastavlja!

Prvotimac Crvene zvezde i reprezentativac Srbije Ognjen Kuzmić pušten je u četvrtak na kućno lečenje. Lekari izuzetno zadovoljni oporavkom centra crveno-belih, koji oporavak nastavlja u društvu porodice, ali uz konstantne kontrole i nadzor lekara.
kuzma-ide-kuci+-3.jpg
Košarkaš Crvene zvezde i reprezentativac Srbije Ognjen Kuzmić, pušten je u četvrtak uveče na kućno lečenje.
 
Konzilijum lekara koji je i u četvrtak bio uz Ognjena i obavio kontrolne preglede, zadovoljan zdravstvenim stanjem Zvezdinog košarkaša, odlučio je da Ognjen svoj oporavak nastavi u krugu porodice, ali uz česte i detaljne kontrole koje će se obavljati i u narednom periodu.
 
Klub se još jednom zahvaljuje lekarima iz Banja Luke i Beograda koji su maksimalnim angažmanom učinili nešto što se pre 11 dana činilo nemogućim – a to je sanacija teških povreda i oporavak do te mere da Ognjen Kuzmić može kući, uz budan nadzor i kontrole lekara koji su najzaslužniji za njegov oporavak.
 
Klub izražava veliko zadovoljstvo i povodom vesti koju je dobio od lekara iz Banja Luke i porodice Bogdana Ilića, koji je nastradao u saobraćajnoj nesreći sa Ognjenom, da će i Bogdan sa čijom porodicom je klub bio u stalnom kontaktu, biti u petak pušten na kućno lečenje.
 
KK Crvena zvezda mts još jednom se ovom prilikom zahvaljuje svima koji su u prethodnom periodu iskazivali veliku brigu i pružali ogromnu podršku Ognjenu Kuzmiću u ovoj velikoj borbi, koja je na sreću okončana velikom pobedom našeg „Kuzme".

Kamo lisice?

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nisu potrebne, ako nema fatalnih posledica po druge učesnik u saobraćajnoj nesreći može sam da se javi u prvu policijsku stanicu pa da ga sprovedu na izdržavanje kazne.

 

 

Pošto je već uhapšen i osuđen dok je bio u komi a nema rizika od bekstva, dozvoljeno mu je da se sam preda.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Kankkunen said:

Velika pobeda Kuzme, utakmica se nastavlja!

 
kuzma-ide-kuci+-3.jpg
Košarkaš Crvene zvezde i reprezentativac Srbije Ognjen Kuzmić, pušten je u četvrtak uveče na kućno lečenje...
...jer ne može više da izdrži u tri broja manjim Nike papučama.
 
 
 
 

 

Edited by Wingwalker
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Udjem na temu da vidim smem li se nadati pleju u dogledno vreme, zateknem "Good Guy Zlatibor" naucnofantasticni trolling. Vo imja oca.

Bolje da smo pisali da nam dolazi Chris Paul. Verovatnije je od ove gorenavedene fantazije.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Duh koji lebdi said:

O Zlatiborskim zorama i Lisicjim potocima na odgovarajucim temama.

 

(Usao vam Duh u moderaciju 🙂 )

Da ne ispadnem zakeralo, ali kad se onakve stvari napisu - nije lose odgovoriti na to. Nema pogresne teme za podsecanje na sve lose stvari koje nam se desavaju gotovo svakog dana. Pogotovo kad ljudi, nekad i nesvesno, zaborave gde zive i sta se desava. 

 

Znam da je prelazni rok fun & games, ali ipak treba odreagovati ozbiljno kad neko dodje sa glupostima na temu. Svako turanje toga pod tepih bi se zestoko kosilo sa onim sto se neguje na ovom forumu. 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, propolis said:

Kako bi se Diante Geret uklopio u ovu nasu ekipu?

Mozda nije top klasa, ali ima sve elemente dobrog beka, prodor, sut, asistenciju. 

 

I kakvo je stanje sa njegovom povredom, cini mi se da nije igrao zavrsnicu?

 

Pokidao je Ahilovu tetivu krajem marta.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

On 7/23/2019 at 10:41 PM, pepe sancez said:

Pejn je potpisao za nekoga. A sa Sabazom si gore lupio nego ja sa Burkeom 😄

 

A potom sam razmisljao i o Burkeu, on bi mozda dosao za jedno 4-5 meleona 

https://twitter.com/KyleNeubeck/status/1154537597282213889

 

Trey Burke potpisao za Sixerse jednogodisnji minimalni ugovor ( u njegovom slucaju cirka  $ 2029463 ).

Igrao bi on za nas za 1,5 neto ko masan.

Kad bismo imali da platimo toliko.😀

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, NMX said:

EL ima zanimljive timske statistike

 

image

 

image

Djenkinih 6 ukradenih u onoj utakmici gde smo ošurili CSKA u Areni u prvih 5 minuta ❤️

 

Asistencije u sezoni 14/15 i ukradene u sezoni 16/17 :Hail: Markus i granitna Radonjina odbrana.

 

Samo ovo za broj trojki....nemoguće da niko nije dao više od 5?

Luka Mitrovic takodje 30 poena u onoj epskoj utakmici protiv Galate. Marcus 5 3pt protiv Valensije iste godine.

Edited by MrTripleDouble
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MrTripleDouble said:

Luka Mitrovic takodje 30 poena u onoj epskoj utakmici protiv Galate. Marcus 5 3pt protiv Valensije iste godine.

 

I ja se secam da je Luka dao 30 Galati, ali tu je bio OT. To je valjda ona utakmica kad nam je Erceg uvalio tricu sa pola u zadnjoj sekundi za OT, gde smo posle izgubili, ako se dobro secam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Ivan Petrovic said:

 

I ja se secam da je Luka dao 30 Galati, ali tu je bio OT. To je valjda ona utakmica kad nam je Erceg uvalio tricu sa pola u zadnjoj sekundi za OT, gde smo posle izgubili, ako se dobro secam.

Pa da. Kakve veze ima sto je igran produzetak. Ta utakmica treba i da se pamti po 4 trice Mitrovica. :classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...