Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Dosta je bilo Gudura

Recommended Posts

6 minutes ago, ... said:

Mada, u pizdu materinu, meni se dopada Sakil Herison, pa nisam mozda najbolja osoba za skauting

 

Zasto je to sramota? Meni je strasno krivo sto mu Bullsi nisu ponudili ugovor. U Evropi bi instant bio u top 3 defanzivca na bekovskim pozicijama. E sad, nije plejmejker u bukvalnom smislu, to nas jebe :classic_biggrin:

Radonji da pustis njegove snimke zabalavio bi odmah i zaigrao onaj njegov ples

 

6 minutes ago, ... said:

Jesi li bio bese prisutan kad sam dobio nervni slom sto nam ga je Boston skupio ispred nosa? :lol_2:

 

Jesam, pamtim :lol_2:

Edited by threepwood
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Боги said:

@uini

 

Мислим да су то бруто плате, а када то преведемо у нето за Европско тржиште ценим да би био на око 400к што је неки наш платежни опсег.

 

Мада конкретно Чејсон мени није остао у најлепшем сећању из Реала

 

pa sad baš kažem, ne gledam previše evrope poslednjih godina pa ga nisam ni gledao u realu

ove sezone u čarobnjacima je super šutirao trice, igrao solidnu - kontrolisanu košarku, odbranu onako

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jovic je dobio nasu ponudu ali mu se ne dolazi. Od Bajerna trazi 750k koje sigurno nece dobiti. Mislim da mu Bajern nece dati preko 550k. CZ ce mu ponuditi vise, ali mislim da mu sigurno nismo u prvim opcijama.

 

Kalnietis je dobar asistent i ima iskustvo. Samo je teski ciglar i skroz je u sablonu. Jedino sto mu ide uz ovaj tim su godine.

 

Iskreno, povecao bih ponudu Jovicu. Ako on ne potpise, posle mi je svejedno. Filip ce imati 10-15m u EL. U Decembru ocekujem prve krave muzare. Sem Berona,sve prezrelo i matoro. 

 

Tomic lose radi sa mladim igracima, ocekujem i prodaju Simanica ako se neko javi. Ruzno poslozen  roster, posebno ako ne bude tu klasicni razigravac.

Link to comment
Share on other sites

С’обзиром на тржиште, вероватно би требао бити у неком оптицају, али мислим да је нама приоритетнији неки кракатији и бољи одбрамбени играч, који по потреби може да разигра из пика и подели пас. Такви наравно не расту на грани и баш ће бити тешко наћи нешто слично, зато је и мени жалије због Јовића/Марковића него Теа. 

 

Крафт рецимо да није остао у Тренту, потписао бих га без размишљања 

Edited by Боги
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, threepwood said:

Zasto je to sramota? Meni je strasno krivo sto mu Bullsi nisu ponudili ugovor. U Evropi bi instant bio u top 3 defanzivca na bekovskim pozicijama. E sad, nije plej, to nas jebe :classic_biggrin:

Ma zajebavam se, meni se bas dopada ono sto radi u difensu. Mislim da bi mogao da nastreba neke stvari u napadu. Posto mu bukvalno to fali da bude nba bekap.

Npr. da visi u petorkama sa Davidovcem, gde bi on prevodio loptu i davao Dekiju da kreira, to bih mogao da gledam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Боги said:

С’обзиром на тржиште, вероватно би требао бити у неком оптицају, али мислим да је нама приоритетнији неки кракатији и бољи одбрамбени играч, који по потреби може да разигра из пика и подели пас. Такви наравно не расту на грани и баш ће бити тешко наћи нешто слично, зато је и мени жалије због Јовића/Марковића него Теа. 

 

Крафт рецимо да није остао у Тренту, потписао бих га без размишљања 

Kraft dodje na ovaj tim kao so na sladoled.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Pavaroti said:

Jovic je dobio nasu ponudu ali mu se ne dolazi. Od Bajerna trazi 750k koje sigurno nece dobiti. Mislim da mu Bajern nece dati preko 550k. CZ ce mu ponuditi vise, ali mislim da mu sigurno nismo u prvim opcijama.

 

Kalnietis je dobar asistent i ima iskustvo. Samo je teski ciglar i skroz je u sablonu. Jedino sto mu ide uz ovaj tim su godine.

 

Iskreno, povecao bih ponudu Jovicu. Ako on ne potpise, posle mi je svejedno. Filip ce imati 10-15m u EL. U Decembru ocekujem prve krave muzare. Sem Berona,sve prezrelo i matoro. 

 

Tomic lose radi sa mladim igracima, ocekujem i prodaju Simanica ako se neko javi. Ruzno poslozen  roster, posebno ako ne bude tu klasicni razigravac.

Jedino kod Tomica je Borisa i dobio neke minute i ulogu i gle cuda od kako je taj isti giga mega mladi talenat u KKCZ   i sada mozemo da ga prodamo za cca 1 mil zelenih novcanica.

Koji su to jos igraci mladi bili u ovom  proslogodisnjem rosteru ,ili smatras da smo trebali sledece sezone da ukazemo sansu u El Uskovovicu, Djordjevicu,Popovicu i Paunovicu pa da vidimo koliko to zna ili ne zna Tomic sa mladima.

I sta mislis koliko bi bilo prodato sezonskih da je klub objavio da zelimo da udjemo u El ove sezone oslanjanjem na mlade talenta i da vidimo koliko to ne zna Tomic sa mladima, i da nismo potpisali te prezrele i matore igrace.

Da li bi dobacili do dve pobede sledece sezone uz te iste "mlade' talente koji ne mogu da dodju do svojih minuta u KKCZ zbog neznalice Tomica i prezrelih igraca u vidu Djenke, Kuzme Stratosa i Gista.

 

Ajde da se dogovorimo hocemo li razvojni tim ili El tim koji ce se posibati za ulazak u Top 8. I  jedno i drugo ne  moze nikako.

 

 

Edited by Šarac
  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

završni komentar za Tea, od nekoga ko za života jeste odbio više para zarad srcu žara, ali ne baš na ovom nivou... elem... odabrao je mirnu sredinu u smiraj karijere, tri godine i puno para, rad sa trenerom sa kojim se možda i ponajbolje razume. u Bolonji će imati privatnost, život kakav on ceni i finansijsku bezbednost, dakle nešto slično onome što je imao u Rusiji svih ovih godina. ne znam da li je činjenica da bi mu ovde neko svake nedelje jebao mater dal naši dal njini uticala, ali imao sam priliku nedavno da pričam sa par igrača višeg profila koji su mi rekli da nemaju živaca da se vraćaju u ABA baš zbog takvih stvari. pritom, intrigantna je malo i misija vratiti Bolonju na mapu košarkaške Evrope, ima godinu dana da opravda poverenje i izbori EL via EC. nek je sa srećom... glede Zvezde, ako je sudbina bila da ne zaigra, neka i bude tako. ima još dovoljno vremena da se nađe pravi igrač i tim napadne osam najboljih sa njime. nadam se da će u aprilu biti i vuk sit i koze na broju. 

  • Like 19
Link to comment
Share on other sites

Jeste, Craft bi verovatno legao na ovaj tim, ali kao drugi plej. Ko njega sme da stavi kao prvog pleja EL ekipe? Ja ne bih imao nikakav problem da mi i nemamo prvog pleja, da imamo dva dobra igraca na toj poziciji i da im igre tokom sezone odredjuju minutazu. Npr. neka Kalnietis - Garrett kombinacija bi bila sjajna, mozda je to preskupo, ne znam, ali u takvom nekom pravcu bih isao. U ovakvoj situaciji u kakvoj smo mi role igraci kao Craft ne dolaze u obzir, treba tu neko ko ce da nosi ekipu.

Douglas je losija verzija Norrisa Colea, nadam se da niko ozbiljno ne razmislja o njemu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Napisao sam jos pre sedam dana da je Teodosic nerealan i da nece potpisati za nas.Rekao sam i da te price o njegovom zvezdastvu nemaju nikakvog osnova,covek nikada nije igrao u Zvezdi.To sto je on pogledao neku utakmicu i rekao da bi mozda mogao da odigra jednu sezonu u Zvezdi ne dokazuje njegovu ljubav prema Zvezdi,sto se na kraju i pokazalo.Imali smo mi mnogo takvih "velikih zvezdasa" i niko od njih nije dosao ni u FK ni u KK.Jedini pravi zvezdas je Milos Ninkovic koji je u najboljim godinama dosao u Zvezdu.Pri tome on je tada imao druge ponude i Zvezda nije bila u najboljem stanju.

 

Teodosic je cekao CSKA ali ga Itudis nije hteo.Mislio sam da ce u Makabi jer su mu nudili solidne pare i igraju EL.

Ne mogu da verujem de je otisao u Bolonju jer koliko ja znam on je hteo u evroligu i to u klub sa jakim rosterom.Cinjenica je da je Bolonja drasticno pojacala ugovor i da je 6,5 miliona za tri sezone ozbiljan novac.To je kljucna stvar za njegov prelazak u Bolonju.

 

Dobro je da  se ova sapunica oko Teodosica zavrsila,sada da se okrenemo trazenju stranog pleja.

 

Jovic bi trebao da nastavi saradnju sa Bajernom,jos uvek se dogovaraju oko visine plate,on je malo spustio cenu i izvesno je da ce nastaviti saradnju.

 

Stefan Markovic ce takodje nastaviti saradnju sa Himkijem i svakako ne bi presao kod nas,to je i sam izjavio.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Pavaroti said:

Jovic je dobio nasu ponudu ali mu se ne dolazi. Od Bajerna trazi 750k koje sigurno nece dobiti. Mislim da mu Bajern nece dati preko 550k. CZ ce mu ponuditi vise, ali mislim da mu sigurno nismo u prvim opcijama.

 

Kalnietis je dobar asistent i ima iskustvo. Samo je teski ciglar i skroz je u sablonu. Jedino sto mu ide uz ovaj tim su godine.

 

Iskreno, povecao bih ponudu Jovicu. Ako on ne potpise, posle mi je svejedno. Filip ce imati 10-15m u EL. U Decembru ocekujem prve krave muzare. Sem Berona,sve prezrelo i matoro. 

 

Tomic lose radi sa mladim igracima, ocekujem i prodaju Simanica ako se neko javi. Ruzno poslozen  roster, posebno ako ne bude tu klasicni razigravac.

Jovic je to prvobitno trazio pre mesec dana sada je u pregovorima sa njima i blizu su da dogovore dvogodisnju saradnju. On tamo ima svog trenera, ako ga neko gotivi to je DR, nas strucni stab, pola ekipe prica nas jezik, miran zivot za porodicu bez novinara isl, plus odlican lekarski tim i minutazu koja ce biti korektna bez potrebe da igra svaki mec 30 min, laganu ligu gde moze da igra svaki drugi mec bukvalno. Tako da je Bajern idealno mesto za Jovketa 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Боги said:

С’обзиром на тржиште, вероватно би требао бити у неком оптицају, али мислим да је нама приоритетнији неки кракатији и бољи одбрамбени играч, који по потреби може да разигра из пика и подели пас. Такви наравно не расту на грани и баш ће бити тешко наћи нешто слично, зато је и мени жалије због Јовића/Марковића него Теа. 

 

Крафт рецимо да није остао у Тренту, потписао бих га без размишљања 

Kraft? Kraft iz Buducnosti? 

Kako vam deluje Marselinjo ili Colom? 

Edited by Stefi88
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Šarac said:

Jedino kod Tomica je Borisa i dobio neke minute i ulogu i gle cuda od kako je taj isti giga mega mladi talenat u KKCZ   i sada mozemo da ga prodamo za cca 1 mil zelenih novcanica.

Koji su to jos igraci mladi bili u ovom  proslogodisnjem rosteru ,ili smatras da smo trebali sledece sezone da ukazemo sansu u El Uskovovicu, Djordjevicu,Popovicu i Paunovicu pa da vidimo koliko to zna ili ne zna Tomic sa mladima.

I sta mislis koliko bi bilo prodato sezonskih da je klub objavio da zelimo da udjemo u El ove sezone oslanjanjem na mlade talenta i da vidimo koliko to ne zna Tomic sa mladima, i da nismo potpisali te prezrele i matore igrace.

Da li bi dobacili do dve pobede sledece sezone uz te iste "mlade' talente koji ne mogu da dodju do svojih minuta u KKCZ zbog neznalice Tomica i prezrelih igraca u vidu Djenke, Kuzme Stratosa i Gista.

 

Ajde da se dogovorimo hocemo li razvojni tim ili El tim koji ce se posibati za ulazak u Top 8. I  jedno i drugo ne  moze nikako.

 

 

Ovaj projekat ce trajati kao i vaterpolo, mozda i krace. Svako ko prati i malo kosarku zna da mi ovako ne mozemo da se borimo sa EL timovima, posebno na duze staze. Ne sumnjam da ce vrlo brzo doci otreznjenje.

 

Mladi igrac ne mora nuzno da bude iz nasih mladjih kategorija ili iz Srbije. 

 

Bukvalno nijedan projekat ne traje dugo, posebno kad nema pokrice. Proci ce hajp i onda dolazi otreznjenje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Stefi88 said:

Kraft? Kraft iz Buducnosti? 

Kako vam deluje Marselinjo ili Colom? 

Да, прошле сезоне па је побегао из тог хаоса у Трентно, али ништа од њега јер је остао у Тренту.

 

Марселињо је потписао за Тенерифе, а Колом би можда могао бити заниљмив

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...