Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Dosta je bilo Gudura

Recommended Posts

2 minutes ago, The Walking Dravot said:

 

Makes the two of us. 

Nijednu firmu nisam vodio, samo mi logika da je jedini stap koji radnik ima, a sve su ostalo sargarepe, da ce dobiti otkaz ako se posao ne zavrsi na vreme zvuci kao pogubna po firmu. 

Sta ti imas od toga sto si se resio odredjenog broja radnika koji ne zadovoljavaju rokove, ako si zbog toga izgubio isto toliko poslova? 



proceniš u nekom trenutku da Dravot i Bojana neće to stići da završe i obave, pa onda vidiš kako ćeš da prešaltaš Pepea, Safeta i Pakita, da popune rupu i da ih naravno adekvatno platiš za taj ekstra rad... e sad ajde jednom Dravot i Bojana zaseru pa kao nema veze... dešava se, al ako se ponovi to 2-3 puta ćao zdravo... niste više tu.  A poslovi su dugogodišnji i kad se napravi veza Klijent-Stondisha  ne razdvajamo se najmanje godinu dana, a datum "preseka" je 15 u mesecu.

Edited by Stondisha
Link to comment
Share on other sites

Evo plasticno:

Moja situacija da danas nesto proknjizim ili sutra, ili da nesto platim danas ili sutra 

 

Nije ista niti moze biti ista 

 

Sa tim da neko dobije 1-2m plus a da obeca rezultat na koji ne moze sam da utice na kraju godine,a da pri tome ima luksuz da hladi jaja bez ikakvih prolaznih vremena.

Edited by pepe sancez
Link to comment
Share on other sites

btw jesmo li sigurni da aaron craft nije igrac za nas? vidim da je imao dobru sezonu u italiji, ono pre toga u buducnosti ne znam da li uopste da racunam s obzirom na sveopsti haos. ja nesto imam utisak da bi kod nas mogao da legne.

Edited by Haggard
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, pepe sancez said:

Evo plasticno:

 ili da nesto platim danas ili sutra  




Ako ti je valuta za plaćanje 25.7, danas je 13.7 ti imaš pare na računu danas, imaćeš ih sutra, a i svaki dan do 25.7 ćeš imati pare na računu i ako se nisi dogovorio sa onim tamo da mu platiš ranije  kakva je razlika platio mu ti danas ili sutra ili na dan valute 25?

Ako se poreski bilans predaje 29.6, a ne postoji razlog da se poreski bilans preda 15.3 ili tako neki datum  kakva je razlika da li će se Bilans predati 15,4, 18.5, 10.6 ili 29.6.  ?

Kontaš?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kankkunen said:

Čovek je lepo napisao, polako sa to streljanje:lol_2:


Ladno!!!! Ostaju još dvojica koja sigurno neće doći, a neko će sigurno doći. takodje Jović neće doći i to ih čini trojicom koji SIGURNO neće doći.

 

Spoiler

sad kad izraelac, nekad bogistine, a sad menađer izbaci:

HOT HOT HOT

Stefan jović returns to Red Star Basketball sources say...




 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, pepe sancez said:

Ipak je ovo u najmanju ruku 5 miliona razloga vise da izabere Bolonju prije Beograda. 

Cemu onda prica voleo bih da zaigram za Zvezdu ali ne u 35-oj...  Mozda u 35 ne bude kasno, Pisle virtusa u Beograd... Sve se plasim da ce Virtus na final 4 za dve do tri godine 😄

Link to comment
Share on other sites

Just now, suptil said:

Cemu onda prica voleo bih da zaigram za Zvezdu ali ne u 35-oj...  Mozda u 35 ne bude kasno, Pisle virtusa u Beograd... Sve se plasim da ce Virtus na final 4 za dve do tri godine 😄

 

nije to priča, već pitanje random novinara pre 4 ili koliko godina, na koji je dobio najposteniji mogući random odgovor. kad god nekome dođe ideja da to potegne kao argument, treba da osveži pamćenje i pročita tu jednu rečenicu. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, pepe sancez said:

Ipak je ovo u najmanju ruku 5 miliona razloga vise da izabere Bolonju prije Beograda. 

 

Zabio je nesto preko 2 miliona po godini, tako da je ovo nesto vise od milion razloga visr. 

 

Ali ko kaze da nakon razvaljivanja u Zvezdi i EL naredne sezone, ne bi dobio jos bolji ugovor u drugoj i trecoj sezoni? 🙂 Cena u evrokupu tesko da moze da mu ide gore. 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...