Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Dosta je bilo Gudura

Recommended Posts

Nikad jaca i iskusnija ekipa igraca nije igrala na ovim prostorima (ne racunajuci Maccabi).

 

Jenkins/Baron, Perperoglu/Dobric, Brown/Simanic, Kuzmic/Gist, a tu su i Ojo, Faye, Lazic, Davidovac.

 

Mislim da bi svaki plej 'teo da predvodi ovakve saigrace.

Link to comment
Share on other sites

Malo vise se precenju nas kvalitet i snaga. Napravi smo kao neki supertim, on GSW za Evroligu skoro, a realnost je.

Jedini trenutni play FC

Kuzmic i Brown poslednju utakmicu igrali pre 2 sezone

Perper 35 godinaca

Beron i Mo,Ojo ni blizu Evrolige do ove godine

Laza, Davidivac Dobric, Borisa  igrali EL u epizodnim ulogama

Znaci jedino Jenkis i Gist su EL igraci al ne oni koji mogu da naprave razliku na tom nivou

Sad ako bi se realno pogledao kvalitet ove ekipe plus neki play iz ove klase igraca, TOP 8 je ravno cudu, kakvi crni milioni kamioni avioni

Jeste tim ok i veliki favorit u ABA al EL je totalno drugi nivo

 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Ovaj tim je skup, dobar i za EL uslove...aj da se ne lazemo i glumimo ludilo sa tim "spustanjem cena"...Ako sam na nesto pizdeo, to je ona mantra "stipendije i markice"...

Edited by ZiS
  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, djurava said:

Malo vise se precenju nas kvalitet i snaga. Napravi smo kao neki supertim, on GSW za Evroligu skoro, a realnost je.

Jedini trenutni play FC

Kuzmic i Brown poslednju utakmicu igrali pre 2 sezone

Perper 35 godinaca

Beron i Mo,Ojo ni blizu Evrolige do ove godine

Laza, Davidivac Dobric, Borisa  igrali EL u epizodnim ulogama

Znaci jedino Jenkis i Gist su EL igraci al ne oni koji mogu da naprave razliku na tom nivou

Sad ako bi se realno pogledao kvalitet ove ekipe plus neki play iz ove klase igraca, TOP 8 je ravno cudu, kakvi crni milioni kamioni avioni

Jeste tim ok i veliki favorit u ABA al EL je totalno drugi nivo

 

 

Konačno jedan realan post.

  • Like 1
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Mi smo sa znacajno slabijim timom bili na pragu top8. Imamo dovoljno kvaliteta i iskustva da se borimo tamo. 

 

Ne znam ciji frontcourt bih prije uzeo a da to nisu Real, Fener, Efes i Barsa. U spoljnoj liniji isto imamo solidno municije ali dosta ce zavisiti od tog pleja. 

 

Naravno treba da se poklope neke kockice i da ekipa klikne sa trenerom. Ovo pisem samo o stanju na papiru. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Sector said:

Mi smo sa znacajno slabijim timom bili na pragu top8. Imamo dovoljno kvaliteta i iskustva da se borimo tamo. 

 

Ne znam ciji frontcourt bih prije uzeo a da to nisu Real, Fener, Efes i Barsa. U spoljnoj liniji isto imamo solidno municije ali dosta ce zavisiti od tog pleja. 

 

Naravno treba da se poklope neke kockice i da ekipa klikne sa trenerom. Ovo pisem samo o stanju na papiru. 

Ruku na srce,Radonja je bio kompletniji i iskusniji kao trener kada smo bili na pragu TOP 8. Tomicu ce ovo biti druga sezona da je samostalan, u EK nismo bas dobro prosli, sto kazes na kraju,mnogo ovde kockica mora da se sklopi. A ako se poklope, imacemo baaas ozbiljan tim za nase uslove

Edited by Kosjan Willavić
Link to comment
Share on other sites

Najvise ce zavisti od Tomica. Ovo je njegova sezona. 

Sto se Berona tice, siguran sam da ce on biti nas bum bum Beron/Kerol.

Imamo tri prospekta Davidovac, Dobric, Simanic, prasice taj trio bez pardona.

Reket nam je nabolje popunjen u Nebojsinoj eri...

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Ruku na srce,Radonja je bio kompletniji i iskusniji kao trener kada smo bili na pragu TOP 8. Tomicu ce ovo biti druga sezona da je samostalan, u EK nismo bas dobro prosli, sto kazes na kraju,mnogo ovde kockica mora da se sklopi. A ako se sklopi, imacemo baaas ozbiljan tim za nase uslove

Radonja je pre Zvezde vodio Buducnost. Tomic je bio u sistemu tima koji je osvojio tri EL. Bio je tu pomocni trener.Da ne pisem sto je Radonjic imao pomocne,a danas ih ima  Tomic. Nije bas da je neisusan, ispada da je u rangu Alimpijevica,a istana je skroz drugacija.

 

Ovo je tim koji se mora boriti za F8, ako nista bar do zadnjeg kola. Na sve to imas preiskusne igrace. Tada su vecina bila mladja dosta, sad iskljucivo iskusne igrace, kvalitetne i verovatno punu halu ludih navijaca.

 

Prosto jaci tim od ovoga mi ne mozemo napraviti. Ne znam ljude sto pisu kao onaj iznad, nije to toliko skupo, nisMO toliko jaki. Ne kontam sta vam to znaci, taj podatak da tim nije toliko skup. Umesto da budete srecni sto je uprava sposbna da Vam da ovakve igrace u Zvezdinom dresu da gledate. 

Edited by Pavaroti
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mozda ja gresim, i ovaj tim je favovit za  TOP 8  al pre 3 4 godine. Kazem realno gledano, startna 3 35 godina startna 4 i 5 nisu igrali godinu dana. TajbRadonjin tim je ima 3,4 reprezentativca u to vreme, sad samo Kuzmic u 18 koji je realno da neode.Vecina ovih igraca je igralo EK prosle godine i nesto se nisu proslavili. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, ZiS said:

Kako smo dosli do cinejnice da je Teo rizik? Leb te j*** ako postoje razmazeniji navijaci...😂

 

Odatle što je čoveku stalo do košarke manje no tebi ili meni.

 

Kačen je da li ovde da li na starom forumu link gde je onaj poznati američki novinar kome je opsesija NBA, upućen u sve živo što se te problematike tiče, priča između ostalog i o Teu. I gde kaže da su u klubu sa njim bila jako loša iskustva - krajnje neozbiljan što se treninga tiče, sportskih navika, itd...

 

Ukoliko bi došao, došao bi ne da se dokazuje, već da nas časti sa svojim prisustvom.

 

Videli smo koliko je to dobro na primeru Pere Kantića. Koji je za Tea surovi profesionalac.

 

Svi mi gledamo na njega kao na mamojebca od pre nekoliko godina.

 

Realnija slika se dobija kada se pogledaju njegove igre u kvalifikacijama za SP, gde je uglavnom bio očajan.

 

 

Edited by Laki21
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@Laki 

Dakle, iz tvog pisanja vise skodi nego sto koristi? Videcemo ga prethodno u reprezentaciji pa cemo suditi koliko je odgovoran i koliko je potpis Tea rizik za krug dvojke, i ostale krugove i kuloare.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nudelholzchef said:

Ragland je 59.

Markovic 84.

 

I jel ti to govori koliko je lista realna? 🙂 Moze Regland da bude i #1 na listi a Markovic poslednji, a da nam vise pase Markovic... 

 

"Statistika nasa dika, sto pozelim to naslika."

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, MetalHead said:

 

I jel ti to govori koliko je lista realna? 🙂 Moze Regland da bude i #1 na listi a Markovic poslednji, a da nam vise pase Markovic... 

 

"Statistika nasa dika, sto pozelim to naslika."

statistika moze samo priblizno da odlikava stanje i usmeri oko na neke stvari koje nisu odmah uocljive. najveca prednost statistike je pokusaj neke objetivnosti

Edited by nudelholzchef
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...