Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

 
Moguce i ne bi cudilo jer Covic, ali isto tako je moguce da postoji razlika u $ kojom raspolazemo. 
Ma lupeta Dravot, stvara onu sliku koju je sam zamislio.. Prošli prelazni rok je verovatno bio siromašniji od bilo kog Radonjinog. Pa Bjelica je imao veću platu od bilo koga iz ove sezone.
Ovaj rok je nešto drugo. Nema EL bez para, pa i Budućnost se otvorila prošle godine.
Link to comment
Share on other sites

I ja sam mislio da Ojo ide, ali on je u procesu dobijanja pasosa. Bilo je interesovanje za njega i Davidovca, al ocigledno nista od toga. Mada, dugo je leto. 

 

Bas ce od pleja sve da zavisi, ako bude neko od ovih imena koja se spominju, doslovno imamo najbolji tim u skorijoj istoriji, bar po imenima. 

 

PG, Davidovac, Covic

Beron, Jenkins, Nenadic

Perperoglu, Lazic, Dobric

Braun, Simanic, Faje

Kuzmic, Gist, Ojo

 

Brutalno. Samo da ne bude igranja sa tim plejom zbog Filipa i to je to. Juri se TOP8. 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

Руморси у вези Теа све интезивнији.. Готово, мислим да ћу се урокати и неће ме повратити до Ђурђевдана следеће године деси ли се тако нешто 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Mislim da bi bilo kakvo gužvanje sa dovođenjem Tea, a kamoli da se isto ostvari, bilo krajnje neodgovoran potez prema ovdašnjoj omladini i starini, njihovom zdravlju i finansijama, ali taktički potez koji bi se odrazio na ekonomiju ove države kao i na ekonomije zemalja koje uvoze alkoholne proizvode kod nas

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

ako za ovo postoji objašnjenje koje drži vodu onda je to kombinacija više spleta okolnosti:

 

- KKCZ oslobođen poreza u naredne dve godine

- Šunturliću prošao milionski projekat iz IPA fonda za vraćanje razuzdane omladine sportu

- Golden Boy - Deda već kaparisan za preterane novce al se čeka malterisanje zida za objavu.

 

- ili su samo Nebojši šatro obili ofis i nestali mu neki folderi iz sefa.

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Боги said:

Руморси у вези Теа све интезивнији.. Готово, мислим да ћу се урокати и неће ме повратити до Ђурђевдана следеће године деси ли се тако нешто 

 

au bogi nemoj to da mi radis molim te

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko bi uopste mogli da ponudimo Teu, nekih 600k?

Kakva je situacija sa plejevima od ovih top 5-6 ekipa koje bi mogle da ga pokupe, kome od njih I treba prvi plej?

Realu ne treba, Cska isto, Pao ima Kalatesa, Efes ima Vasu..Oli, Makabi, Barsa mozda su glavni konkurenti..

Edited by Cavani
Link to comment
Share on other sites

Izgleda da mi ne dogovoramo potpisivanje sa igracima vec sa njihovim lepsim polovinama, te je Beronova supruga resila da se ovde porodi, Djenka ceka prinovu sa nasom devojkom ( by the way komsinica moja), Stratosova je odusevljena sa Beogradom, izgleda da gdja glumica koja nije uspela da napravi karijeru u Hollywoodu a bila je stanovnik iste ( ali Trump joj dao samo turisticku vizu), izrazila zelju da okusa ponovo srecu na pozorisnim daskama ovde posle porodiljskog odsustva.To navodi na zakljucak da suprug bi zeleo sto vise vremena da provede pored svoje supruge pa po pisanju dobro upucenih mozda dodje i do razgovora zainteresovanog kluba sa Malog Kalemegdana o popunjavanju njegovog slobodnog vremena dok mu supruga zaradjuje za zivot.

  • Like 5
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...