Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts



Dobric nece biti u 12 sa ovim brojem igraca (ako dodju ta dva centra sto se pominju).
Opet kazem, nisam nezadovoljni navijac koji trazi dlaku u jajetu, samo mislim da je bolje da Odzo ostane, a bas bi mi bilo zao i nepravedno da i on i Dobric izvise.


Biće 15 igrača, i stalno će se rotirati u zavisnosti od forme i povreda, baš kao i ove sezone, to si mogao da vidiš ako si išao na utakmice.
Za Ojo-a sam već rekao šta mislim, ne bih voleo da bude u EL rosteru.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sto se mene tice Tomic je zavredeo potpuno poverenje, nakon onakvog izdanja tima u PO ABA lige. Ne pamtim kada smo bili onako dobri i surovi u najvaznijem delu sezone. I to bez dva do tad najbolja igraca. Za mene vise nego dovoljno za bezuslovno pocetno poverenje. Takodje izbor staranaca fantastican. Beron, Mo, Stratos. Zirbesa nekako ne verujem da je on trazio, Regland i nije bio los.

Sve u svemu, ko god da dodje verujem da Tomic zna zasto ga zeli, a oprastam mu i Covica jr. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, dekkard said:


 

 


Biće 15 igrača, i stalno će se rotirati u zavisnosti od forme i povreda, baš kao i ove sezone, to si mogao da vidiš ako si išao na utakmice.
Za Ojo-a sam već rekao šta mislim, ne bih voleo da bude u EL rosteru.

 

Mogao sam da vidim i preko TVa, ali da, isao sam na utakmice ako je to bitno 😁

Jbg, ja mislim da zasluzuje. Ako mogu Junior, pa i Lazic, moze vala i Odzo.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, medobrundo said:

Jel može neki summary za prethodna 3-4 dana?

Po zahtevu formusa FC3 smrsao 300g zadnjih 3 dana, al masnan burek sa mesom od jutros ga vratio na pocetak

Pratite uzivo kod nas na portalu (FOTO +VIDEO)

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Tomić ne deli igrače na strane i domaće! Ja takođe, i često mi je draži neki "stranac" nego "domaći", uslovno rečeno.

Osim osećaja pripadnosti, naši stranci su uglavnom čvrsto na zemlji, profesionalci, šmekeri, sa potpuno zdravim odnosom prema sportu i klubu. Beron, Stratos, Mo, Odžo, Djenka od ranije.. Očigledno je da i mi težimo da izaberemo takve.

Prošla su vremena kada su se naše stare trenerske kajle plašile sindikata, kada imaju tri amera u timu. To prebrojavanje koliko ima stranaca mi liči na Tegijeve svedoke, meni je dovoljno da prepoznam ovo gore nabrojano da prihvatim igrača kao mog tj. našeg.

 

 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Pavaroti said:

Ma coveka je Amerikanac, koga briga sta neko misli licno. To je bila poenta price, a ne da li neko voli ovde Djenku ili ne. Slicno je sa Muhamedom Alijem ili Bobi Dixonom, on je za navijace dole Turcin, a u realnosti svi znamo da on to nije. To je cela poenta price.

Posto si na kosarkaskoj temi,Djenka,kao kosarkas se u nasim ligama vodi kao domaci igrac.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Pavaroti said:

Ma coveka je Amerikanac, koga briga sta neko misli licno. To je bila poenta price, a ne da li neko voli ovde Djenku ili ne. Slicno je sa Muhamedom Alijem ili Bobi Dixonom, on je za navijace dole Turcin, a u realnosti svi znamo da on to nije. To je cela poenta price.

 

da ostaviš tog malog Muhameda više na miru...

 

 

 

 

....i Dixona obaška.

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Rajon Rondo said:

A ok je sto ce Dobric ispasti iz rotacije a Cokara Junior biti drug plej u EL jer mu se moze?

Daleko od toga da su ovo losi igraci i dovedeni neplanski, samo mi je nepravedno da njih dvojica ispuse, nista vise.

Kad smo kod pusenja: obe ruke za Odza u tandemu sa dobrim plejom, narocito u odnosu na Djemsa Naduvanog Gista koga mogu da suspenduju vec 

Jbg to odlucuje Tomic ko ce biti u 12 tako da na nama je da pratimo i podrzavamo

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...