Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Dosta je bilo Gudura

Recommended Posts

5 minutes ago, Zizu said:

Na RSB- u pisu da smo blizu dogovora sa dvojicom evroligaskih centara. Verovatno su u pitanju Kuzmic i Gist. Takodje, da postoji mogucnost da prodaju Odza.

 

Odlično ako je tako. Odžo nema šta da traži u Evroligi, samo bi se blamirao bezveze. Ako su to Kuz i Gist to je ekstra.

Link to comment
Share on other sites

Hoće Gist da mu i dalje niski, ćelavi i sa bradom baca alej apove. Samo ovaj naš je izgleda kvalitetniji pa se zapalio

 

Ali ozbiljno, ukoliko je istina za Gista, ma u kakvim god godinama bio, on i Brown u rok od nekoliko dana bi bila naša dva ponajveća potpisa. Ništa, vrijeme je za šlemove izgleda. Daj svega i daj jako!

Link to comment
Share on other sites

Стратос Перпероглу: Привилегија је бити део Црвене звезде!

3. јула 2019. 17:10
 
WhatsappViberFacebookTwitter
 

Стратос Перпероглу je продужио уговор са Црвеном звездом, а након тога за eurohoops изјавио да је привилегија и благослов бити део Црвене звезде, мислећи пре свега на однос који навијачи имају према клубу.

56331097_2781375658569044_61918615409713

 

„Звезда је показала жељу од почетка, и пре краја сезоне. Лепо сам се проводио у Београду а навијачи су ме волели. Тим има циљ да настави са добрим играма и буде конкурент у Евролиги, као и да освоји што више титула. Окружење у Звезди и начин на који ме третирају ме мотивише. Осећам се као код куће.“

„Моја сарадња са Миланом Томићем је одлична и заиста ценим то што ради са Црвеном Звездом. У својој првој сезони, доказао је да има знање и карактер као главни тренер „, додао је грчки ветеран.

Перпероглу је на крају нагласио да постоји посебна веза коју Црвена звезда има са својим навијачима:

„Играо сам за многе велике тимове који имају пуно навијача, али  веза коју Црвена звезда има са навијачима један од ретко посебна. Привилегија је за сваког играча да буде део те везе.“

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Swift Pancakez said:

ako linija bude brown, borisa, faje, gist, kuz...potpuno je nebitno ko je 3. centar

Не бих се сложио, нарочито не пошто имаш Кузмића који је доста паузирао и нисам сигуран може ли изнети 80+ утакмица 

 
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...