Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Dosta je bilo Gudura

Recommended Posts

4 hours ago, Laki21 said:

Upiškiću se

Laki  care...umalo me ubi postom.

Zagrcnuh se supom iz kesice...em slana em još zabiberena gusarski.

Umalo mi se pupak odvezao od kontrakcija dijafragme.

 

Neko je lepo predvideo pre par dana: Nebojša bi sada kada ga je krenuo projekat ''Filip u Evropi'' i vikendicu prodao da dovede i Tea ako ustreba i ako će na taj način napraviti diverziju u mentalnom sklopu nikad zadovoljnih i zahtevnih navijača i loptu prebaciti na drugu stranu. 

Novinarima je već jasno dočarao gde su limiti i zašto je Sacred deer nedo-deer-ljiv.

 

Dupli šok je višegodišnji ugovor. 

Đenka mi inače dođe neki bliži rođak...nešto ko brat Markus.

 

Edited by Wingwalker
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Djenka je najbolji kombo bek kog mozemo dovesti, a da ne brinemo za adaptaciju. I jedini nama dostupan a da u formi moze da igra u oba pravca. KC ne moze ni izbliza da odgovori tom izazovu. Potpuno drugaciji igrac koji igra previse toplo hladno i nije bas da je potpuno zdravatveno okej.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Sad bi bilo dobro da je taj plejmejker dobar asistent, odbrana ne mora biti savrsena.

 

Uz dovodjenje Dzenkinsa, igracki kadar je skoro popunjen:

 

Na 1: Covic kao treci plejmejker

Kombo 1/2 - Dzenkins i Davidovac

Dvojke - Baron

Dva/tri - Dobric

Tri - Lazic

Cetiri - Braun, Simanic, Faje

Pet - Odzo

 

Fale jos prvi plej, prvi centar i da se vidi da li Perperoglu ostaje. Van 12 ostaju Covic, Nenadic, Ristic i Radanov.

Link to comment
Share on other sites

Djenka je najbolji kombo bek kog mozemo dovesti, a da ne brinemo za adaptaciju. I jedini nama dostupan a da u formi moze da igra u oba pravca. KC ne moze ni izbliza da odgovori tom izazovu. Potpuno drugaciji igrac koji igra previse toplo hladno i nije bas da je potpuno zdravatveno okej.

I hocu opet da gledam onaj shotgun ulaz.
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Siva , Davidovac , Covic

Beron , Djenka , Laza

Stratos , Dobric , KC

Brown , Simanic , Faye

Kuzmić , Gist , Odžo 

 

Kakav roster? Strasan roster! Na svakoj poziciji tri kvalitetna igrača. Teško ostvarljivo , ali kako je krenulo , nista me ne bi iznenadilo!

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Davidović said:

Siva , Davidovac , Covic

Beron , Djenka , Laza

Stratos , Dobric , KC

Brown , Simanic , Faye

Kuzmić , Gist , Odžo  

 

Kakav roster? Strasan roster! Na svakoj poziciji tri kvalitetna igrača. Teško ostvarljivo , ali kako je krenulo , nista me ne bi iznenadilo!

 

Devet stranaca? To ne da je previse nego mi lici na Maccabi.

 

Od pomenutih, Gist i Rivers su zaista suvisni. Produzetkom Fayea nema nikakve potrebe za novim igracem na 4/5, eventualnim produzetkom Perperoglua vise nema ni minuta na spoljnim pozicijama za novog igraca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da nebude zabune, niko srecni od mene da Djenka dodje. Ali ja nekako ne vidim logiku za njegov dolazak posle produzetka Beronu i Lazi. Jeste dugacka sezona mnogo utakmica , sve stoji ali 3 relativno skupa igraca na 2 je za nas budzet mnogo.A ako vec ima para bolje da su umesto Laze te pare upotrebili za pleja . Ovo mi jedino pije vodu ako neko od D&D ide. Ako recimo zadrzimo Grka uz pleja koji sigurno mora doci imamo 8 igraca na 1-3 a realno nema minuta za sve. Gist je najverovatnije upotrebljen kao vrsta nekog pritiska na Kuzmica

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...