Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

1 minute ago, Ulicni basketas said:

Ako ćemo realno, čestitka je jajarska fora. Baš onako džukačka, kakva priliči Nebojši Čoviću. Ali verujem da bi i oni isto uradili da su uloge zamenjene, jer "nismo isti". 

 

Smori bre vise ta prica.

Ista govna u upravama, ista na tribinama, a vecito se meri cija govna manje smrde.

Principijelnost - dugacka rec, puno slogova, pa je niko ni ne koristi.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, The Walking Dravot said:

 

- da ode.

 

jedino gde može zaista da ode je u igračku penziju za 2-3 godine i to direktiva na funkciju. ja se samo nadam da nije u fazonu da je za njegov neverovatan playmaking iq jedini logičan put trenera. pošto ne bi bilo ničeg primamljivijeg za seniora da u kasne sata sede u kuhinji njih dvojica i prave razne strategije, od prelaznog roka do tranzicije iz odbrane u napad i ostalo

Edited by uini
  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

jedino gde može zaista da ode je u igračku penziju za 2-3 godine i to direktiva na funkciju. ja se samo nadam da nije u fazonu da je za njegov neverovatan playmaking iq jedini logičan put trenera. pošto ne bi bilo ničeg primamljivijeg za seniora da u kasne sata sede u kuhinji njih dvojica i prave razne strategije, od prelaznog roka do tranzicije iz odbrane u napad i ostalo

 

joj, već vidim filipa kao pomoćnog

 

pa glavni daje otkaz u sred sezone

 

pa nije plan da filip preuzme kormilo, samo trenira ekipu dok ne dođe iskusno rešenje

 

niko nije slobodan, a oni koji su slobodni su bezobrazno skupi, ipak je filip najbolje rešenje do kraja sezone

 

dobija u kls partizan kojem su vezani svi udovi

 

ugovor na tri godine.

 

 

pu pu pu

  • Like 2
  • Ha-ha 5
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Na kraju cemo sledecu sezonu poceti onako kako smo zavrsili prethodni. Filip ce da bude first, pa kad mu dosadi onda ce DD ili Rivers da ga malko odmene. Kada tamo grejna sezona uzme zamah i sve bude pred raspadom iskopace nekog Enisa koji ce da glumi pleja. Taj ce par utakmica da odigra dobro pa ce da se raspadne.

Covic je toliko manit da je u stanju stvarno da kroji tim po tome koliko ce sinak  da igra.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, NMX said:

 

Vidis pogresno. KK nema istog sponzora. A i da ima, ovo nije zbog sponzorstva. 

 

Merenje patke, da uvalimo Ostoji kurac.

 

Eventualno je falilo da ga taguju.


A Ostoja se preznoji pa mu sve neprijatno...  prosto ne zna šta će od muke, jer je on proslavljeni sporCki radnik i svaki poraz, pa i ovaj za zelenim stolom mu teško pada pa ne zna veseli kud će od muke oće iz kože da iskoči  :roflmao:

Ovo je više uturivanje patke navijačima, da se za vreme godišnjih odmora održi tenzija i to, što se da videti po kolegi @simply minds

Inače iz kategorije onih prizemnih malogradjanskih želja/čestitki/pozdrava, gde se ti u stvari praviš fin što ćeš otići kod komšije da mu čestitaš rodjenje unuka/e  i da pitaš onako uz put: "A zna li se ko je otac? Mada to nije ni bitno, bitno je da je dete živo i zdravo? Daj de kone natoči de po još jednu i nek je nama mali živ i zdrav!!!!"

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ridji said:

 

Naravno, na poziciji FC nemoguce je da dovedemo nekog iz grupe velikih zelja. Bas slucajno :classic_rolleyes:

 

Zavisi cijih zelja. 

 

Najveca zelja tata Nebojse i mama Vesne je da debeli isprdak zajase prvog pleja od starta. Sad da li ce ici bas u toliku krajnost, ostaje da vidimo. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Predragdjape said:

Slepacki je cestitati ekipi na ulazak u EL? Koliko se secam imamo i istog sponzora pa je i logicno... Ili ja to pogresno vidim.. 😐

 

1 hour ago, Vukota said:

Mislim da je čestitka stvar pristojnog ponašanja, nešto što je normalno. da je Partizan dobio WC i njemu bi KK CZv uputila čestitku (nadam se iskreno da bi došlo do takvog ishoda)..

A inace smo prethodnih sezona redovno cestitali ekipama koje su upadale u EL... :classic_rolleyes:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Crni Bombarder said:

Jesmo mi jedini klub koji je cestitao Zenitu ulazak u EL?
Da li smo nesto slicno ucinili i prema Asvelu?

Ako je odgovor na prvo pitanje DA,a na drugo NE,onda cu se lako sloziti da je gest dzukacki. U suprotnom se preteruje sa osudama. 

 

Koga zabole.

Samo jedan potez u moru dzukackih poteza u kome plivaju dzukele raznih boja.

Da li stvarno treba da se posebno posipamo pepelom kod svakog pojedinacnog poteza, ako smo vec u startu protiv svega sto predstavlja Nebojsa Covic?

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, pepe sancez said:

Stimceva cijena i u najjacim ugovorima mislim nikada nije prelazila 400-500k sto je za dobrog centra smijesna cifra. I on je otrpilike uvijek opravdavao te pare. Da ne govorim o odnosu plate i doprinosu u Zvezdi dok je igrao. Naravno u Radonjicevom mandatu.

 

Znaci, probkem je u oku posmatraca. Navijaci misle da ako je neko reprezentativac ili igra za tebe mora da radi sve. A to ne biva tako.

U Radonjicevom mandatu Stimac nista nije igrao, bilo je cesto prezivljavanje dok se Cirbes ne vrati, tako da sigurno nije opravdao pare koje je imao, sto naravno nije kraj sveta.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bek said:

Ja sam usao na vikipediju i na spisak ucesnika za sledecu sezonu, tamo su poredjani po alfabetskom redu. Uzeo sam prva tri kluba, Albu, Anadolu Efes i Armani i usao na njihove tviter profile. Efes i Armani su cestitali Zenitu, Alba nije.

klosari iz albe

  • Like 7
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Crni Bombarder said:

Jesmo mi jedini klub koji je cestitao Zenitu ulazak u EL?
Da li smo nesto slicno ucinili i prema Asvelu?

Ako je odgovor na prvo pitanje DA,a na drugo NE,onda cu se lako sloziti da je gest dzukacki. U suprotnom se preteruje sa osudama. 

Asvel je usao u EL pre CZV, tako da CZV nema sta njima da cestita. Zenit je pozvan kasnije i naravno da mu treba cestitati.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...