Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

Hm, ja nemam neke izrazite zelje. Veliki problem je sto je trziste nikad siromasnije, pa poteskoce imaju i bogatije ekipe od nas.

 

Kuzmic/Odzo, po meni nedovoljno dobro, treba nam i neka lazna petica.

 

Siva bi bio super, ali nam treba i dobar bekap. Mada ne verujem u price oko Sive.

 

Braun, da li vredi pokusati sa njim, gde se izgubio posle Efesa?

Link to comment
Share on other sites

PRODUŽEN UGOVOR

Bili Beron (jun 2020, iskorišćena opcija produžetka ugovora)

ISTIČU IM UGOVORI

Džo Regland (jun 2019, opcija produžetka na još godinu dana)
Filip Čović (jun 2019. godine - nije potvrđeno trajanje)
Marko Kešelj (jun 2019. godine)
Stratos Perperoglu (jun 2019. godine)
Branko Lazić (jun 2019. godine)
Mohamed Faje (jun 2019. godine)
Kej Si Rivers (jun 2019. godine)


IMAJU AKTIVNE UGOVORE

Aleksa Radanov (jun 2020. godine)
Dejan Davidovac (jun 2021. godine)
Nemanja Nenadić (jun 2021. godine)
Ognjen Dobrić (jun 2020. godine)
Dušan Ristić (jun 2021. godine)
Boriša Simanić (jun 2020. godine)
Majkl Odžo (jun 2020. godine)
Nikola Jovanović (jun 2021. godine)*

Trener: Milan Tomić (jun 2021. godine

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Kako saznaje HotSport, crveno-beli su ponudili nove jednogodišnje ugovore najiskusnijim članovima tima Stratosu Perperoglu i Muhamedu Fajeu, koji su načelno pristali da ostanu u Beogradu.

Ovo je bila bolja vest, sada sledi i ona gora...

 

Odličnu sezonu iza sebe ima Filip Čović i njemu je spreman ugovor, a kako sada stoje stvari, pored DžoaReglanda verovatno odlazi i Kej Si Rivers kome je istekao ugovor.

Edited by Knipex
Link to comment
Share on other sites

ma stratos ostaje sigurno, pa na zvanicnoj ig stranici mu klub porucuje da se dobro odmori... 😉

ja sam izuzetno zadovoljen njegovim ostankom. jeste u godinama, ali ogromno iskustvo, pravi profesionalac, odlican za atmosferu, svidja mu se u bg, svidja mu se klub... nema tu greske. 

vec vidim kako dere velikane po el.

mo takodje moze da ostane, on i borisa da dele minutazu kao rezrvne opcije na 4. 

prva cetvorka ako mozemo do njega, rashawn thomas, opak igrac.

 

 

steta za kc-ja, ja bi ga zadrzao, nadam se da tu jos nije gotovo jer ipak je to jebeni kc rivers. mada mrka kapa. tomic izgleda tu planira jankovica. nas, tomic ga odlicno poznaje iz grcke, ima el iskustvo, dobar timski igrac, sin nase legende... cenim da su velike sanse da ga tomic uzme.

 

na 2-3 je jasno. ostaju dobric, deda, laza, stratos, bili. dakle jos djenka (mislim da se sigurno vraca) i jankovic. 

centri su jasni, ako dodje kuz to su on, ojo i rile. pustite rileta, ovo mu je prva profi sezona, ima on jos da radi i radi, da hvata centarse fore, da sazri kao igrac. laki retko gresi u proceni igraca tako da samo polako. ojo takodje puno treba da radi na odbrani, pre svega na zastiti obruca.

 

dakle ostaje nam najvaznija pozicija i tu moramo dovesti dva opaka igraca. jedan je malo jer ne mozemo uci u sezonu od 70-80 tekmi sa samo jednim plejem a deda i vepar da krpe.

 

znaci teo i siva i nek ide zivot. ja iskreno cu strasno biti razocaran ako teo ne dodje jer je ovo poslednja prilika da dok je jos u punoj snazi da dodje, a koliko vidim i ne cima se nesto oko zvezde. nije ni titulu cestitao ni spomenuo. eno ga reklamira neku emisiju na rts-u veceras u 22h. 

sto se tice nikole ivanovica moze ali kao drugi plej. istroseni kamenjar i rupetina u odbrani gordic ni u ludilu. 

 

sve u svemu top 8 je cilj, ali idemo jako i do samog kraja. uzmi gazda evro titulu!

Edited by ИEsA IlIC
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Mile1 said:

Moja zelja na pleju Aaron Jakson

Taj se prvi pobunio na broj utakmica u sezoni za pare koje dobija ( U CSKA 😀😀) pa sta mislis koliko bi on imao zelju da igra kod nas i za koje pare kombinaciju EL< ABA<KUP i KLS?.

 

Teraj dalje,

 

Sto se tice Billya dobio je max ugovor koji mi mozemo ponuditi. 

 

Malo i simbolke u odnosu na proslu sezonu, on je i otvorio prelazni rok sa prvim potpisom, evo i ovu otvara, neka nam je sa srecom i ovaj put.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Golijat said:

Kako je igrao Jovanovic na pozajmici? Koliko se secam u pocetku je igrao dobro dalje nisam pratio...

Statistika kaže: 5.5 ppg, 3.8 rpg, 0.8 apg u ulozi rezervnog centra u rekreativnoj ligi u kojoj se odbrana igra samo utorkom ujutru.

Link to comment
Share on other sites

1. X, X, Cox Jr - trinaesto prase
2. X (Djenka), Beron
3. Davidovac, Dobric, Stratos
4. Faje, Simanic, X (Jankovic)
5. Odzo, X (Kuzmic)
Uz dužno poštovanje svim navedenim u zagradama, pretanko je to za neke ambicije (top 8) u EL. Nadam se da će Tomić opet da iznenadi sa nekom iskopinom. Filipa se mora ratosiljati. Ne može da napadne a kamoli da čuva Renfroa ili Jaramaza a taman posla nekog Dzejmsa, Slukasa, Kalatesa, Jovića, Vonamejkera da ne pričamo o Larkinu, Vasi, Cacu, De Kolou,..
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mister-no said:

Uz dužno poštovanje svim navedenim u zagradama, pretanko je to za neke ambicije (top 😎 u EL. Nadam se da će Tomić opet da iznenadi sa nekom iskopinom. Filipa se mora ratosiljati. Ne može da napadne a kamoli da čuva Renfroa ili Jaramaza a taman posla nekog Dzejmsa, Slukasa, Kalatesa, Jovića, Vonamejkera da ne pričamo o Larkinu, Vasi, Cacu, De Kolou,..

Čemu se ti nadaš :classic_biggrin:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...