Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

1 hour ago, Sector said:

Brown i Gist su provjereni el igraci, ne mogu oni biti neki ubod da se ne zezamo. 

 

Ubodi su bili Beron ili Faye recimo, vidjecemo Lorenza. 

 

Ali brat Stratos kako cepa ove pripreme, jebe mu se za godine. 

 

ubod u smislu da smo imali srece da ih dovedemo. na to sam mislio, kvalitet nikada nije bio sporan.

doduse, zadivljujuce je kako je derik spreman iako godinu dana nije igrao. srbin kada ne igra godinu dana moze komotno da zavrsava karijeru, tu nema povratka.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, NMX said:

 

Sektor preko leta zatvorio FC3 u neku pećinu, donosio mu koru hleba i vodu, fazon kao onaj u "Kiss the girls" filmu. 

 

I eto rezultata. 

 

Mali je redovno u prvom redu na slikanju. Drugi bi vec bio kritican, dok bi u trecem redu Gist morao da ga stavi na ledja da bi nekako upao u kadar. 

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

 
hvala za ove impresije ali da smo doveli pleja koji je bolji i šuter i defanzivac od Jovića to bi u najmanju ruku koštalo 1,5 miliona.
Jović u EL sa Bajernom 40% posto za tri i sada na WC 37,5%.
Pretpostavljam da su mu ruje izbrojale kilo para.


Slazem se. Moja pretpostavka pre nego sto sam ga gledao je da je losiji suter i tu sam prijatno iznenadjen. Decko je pravi plej i vidi se da na taj nacin razmislja. Ostaje to pitanje prilagodjavanja na evropsku kosarku i vremena koje ce mu trebati.
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Боги said:

Е да, само да додам да су Јовановић и Ненадић баш неке разочавајуће примесе овој екипи.  Апсолутно ништа позитивно не видех од њих 

 

Bolje ih poslati u FMP ili negde... Nenadic je ok decko, ali videlo se i prosle godine da je daleko od ovog nivoa kosarke. Jovanovic isto, ali je verovatno u timu dok se Kuzmic ne oporavi.

 

Gde je otisao Radanov? Nisam ispratio.

 

p.s. Stvarno smo skockali strasnu ekipu. Samo da igrace zaobidju povrede i da se svi lepo uklope u tim i bice ovo sezona za pamcenje.

Edited by vepar
Link to comment
Share on other sites

Imace oni svoje minute u aba ligi, oko 90 utakmica treba odigrati u svim takmičenjima (a možda i koju više 😉). 

Moj utisak je da je gazda Cho napravio nikada jači tim, poprilično kompletan i prilagodljiv skoro svemu. Jedva čekam da sezona počne. 

I da zaboravih, Derik izgleda kao Marko Marin kada je došao. I onome ko nikada nije gledao basket je jasno da čovek odskače kvalitetom na terenu. 

Edited by Milance
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...