Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

11 minutes ago, krzna said:

Po prvi put u istoriji gledacemo petorku stranaca na parketu. Mozda ne kao startnu petorku, ali u nekim periodima sigurno. Po mom misljenju najboljih 5 je L. Braun, Dzenkins, Perperoglu, D. Braun, Gist.

Djenka nije stranac 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

Paunovic i Tomasevic presli u Dinamik. Potpisali bas za njih, nije pozajmica.

 

Dinamik je ocigledno dovodjenjem Nikitovica i Mirka Pavlovica krenuo ozbiljno da ulaze u mladje kategorije, Partizanu su uzeli malog Milijasevica, postoji prica oko jos nekih talentovanih klinaca. Ja doduse ne vidim sta Dinamik moze da im ponudi sto mi i Partizan ne mozemo osim nesto vece stipendije, a ako ih je to nateralo da odu tamo onda ko ih jebe.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Manu said:

 

Dinamik je ocigledno dovodjenjem Nikitovica i Mirka Pavlovica krenuo ozbiljno da ulaze u mladje kategorije, Partizanu su uzeli malog Milijasevica, postoji prica oko jos nekih talentovanih klinaca. Ja doduse ne vidim sta Dinamik moze da im ponudi sto mi i Partizan ne mozemo osim nesto vece stipendije, a ako ih je to nateralo da odu tamo onda ko ih jebe.

Moze da im priusti minute i sansu da igraju, sto mi i Partizan ne mozemo zbog rezultatskog imperativa.Nisu svi vatreni Zvezdasi kao Borisini, ni strpljivi kao on

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Manu said:

 

Dinamik je ocigledno dovodjenjem Nikitovica i Mirka Pavlovica krenuo ozbiljno da ulaze u mladje kategorije, Partizanu su uzeli malog Milijasevica, postoji prica oko jos nekih talentovanih klinaca. Ja doduse ne vidim sta Dinamik moze da im ponudi sto mi i Partizan ne mozemo osim nesto vece stipendije, a ako ih je to nateralo da odu tamo onda ko ih jebe.

 

Pa minute. Konkretno njih dvojica su i u FMP-u na granici da budu izmedju DNP i 10 minuta na parketu max. S tim da je Paun veci deo prosle sezone bio povredjen i da ja zaista sumnjam da bi Covic bilo kog klinca tek tako pustio da ode. Ko zna sta se tu krije, ne bih se iznenadi da mali ima neku hronicnu povredu ala Sani. 

 

Tomasevic tesko da bi dobacio do naseg prvog tima, mada nikad se ne zna (kad vidim kako su Apic, pa i Djordjevic napredovali, ne iskljucujem vise nijednu mogucnost), ali izmedju klupe u FMP-u i minuta u Dinamiku je izabrao ovo drugo, nije mi to toliko iznenadjujuce, nije nemoguce ni da se kroz Dinamik ili neki drugi klub izbori za Zvezdu/Partizan.

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Gudura said:

Moze da im priusti minute i sansu da igraju, sto mi i Partizan ne mozemo zbog rezultatskog imperativa.Nisu svi vatreni Zvezdasi kao Borisini, ni strpljivi kao on

Da su vatreni Zvezdasi mozda bi i oni dobili 150-200 kila godisnje.

Edited by Itachi Uchiha
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Markoss said:

 

Da su talentovani 50 posto kolko i Borisa, mozda bi i dobili. 

Dobili bi kurac. To bi onda bio isti nivo debilizma kao i Borisin ugovor. A sa njim smo vec pojeli govno.

 

Poenta je samo da nema tu neke price o strpljivom Zvezdasu, naravno da je strpljiv kad ima ugovor koji moze da sanja u nekom drugom klubu. 

Edited by Itachi Uchiha
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Markoss said:

 

Pa minute. Konkretno njih dvojica su i u FMP-u na granici da budu izmedju DNP i 10 minuta na parketu max. S tim da je Paun veci deo prosle sezone bio povredjen i da ja zaista sumnjam da bi Covic bilo kog klinca tek tako pustio da ode. Ko zna sta se tu krije, ne bih se iznenadi da mali ima neku hronicnu povredu ala Sani. 

 

Tomasevic tesko da bi dobacio do naseg prvog tima, mada nikad se ne zna (kad vidim kako su Apic, pa i Djordjevic napredovali, ne iskljucujem vise nijednu mogucnost), ali izmedju klupe u FMP-u i minuta u Dinamiku je izabrao ovo drugo, nije mi to toliko iznenadjujuce, nije nemoguce ni da se kroz Dinamik ili neki drugi klub izbori za Zvezdu/Partizan.

 

 

 

Ok, moze biti da si u pravu, ali Dinamik koliko znam ima imperativ ulaska u ABA-u ove sezone, ne verujem da ce se naigrati ni kod njih. Paunovic ce mozda i imati neznatno vise minuta, mada ne vidim neku specijalnu razliku izmedju 10mpg u ABA i 20mpg u ABA2. Ako mu je do minuta mogao je da zatrazi i da ode u Vrsac na pozajmicu i da tamo ima punu slobodu.

 

Za Tomasevica sam prilicno siguran da ce ga drzati u juniorskom pogonu i ove godine posto oni ne igraju one Evroligine turnire i u juniorima nastupaju sa nosecim godistem. U prvom timu ce verovatno imati isti status koji bi imao i u FMP-u. 

 

Mislim, nije da sam se nesto potresao, ne vidim ni u jednom ni u drugom potencijal za igranje u Zvezdi kao ni kod drugih izmedju generacija 1999-2002 osim Popovica sto je vec neki drugi problem, ali nikad ne volim da vidim kada nam odlaze mladi igraci i pokusavam da uvidim razlog posto mislim da imamo ubedljivo najbolji sistem za uvodjenje igraca u ozbiljnu kosarku.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Itachi Uchiha said:

Dobili bi kurac. To bi onda bio isti nivo debilizma kao i Borisin ugovor. A sa njim smo vec pojeli govno.

 

Poenta je samo da nema tu neke price o strpljivom Zvezdasu, naravno da je strpljiv kad ima ugovor koji moze da sanja u nekom drugom klubu. 

poredis babe i zabe

borisa je ipak vazio za jednog od talentovanijih u evropi u svom godistu, i naravno da je zvezdi bio prioritet da ga zadrzi

mozda se preteralo sa kintom, ali to je druga prica

 

ne moze bas svaki random junosa da racuna na isti nivo paznje

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Itachi Uchiha said:

Dobili bi kurac. To bi onda bio isti nivo debilizma kao i Borisin ugovor. A sa njim smo vec pojeli govno.

 

Poenta je samo da nema tu neke price o strpljivom Zvezdasu, naravno da je strpljiv kad ima ugovor koji moze da sanja u nekom drugom klubu. 

Koliko sutra bi ga Fener potpisao za duplu sumu, da nema ugovor 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Stefi88 said:

Hoce li neka prijateljska biti otvorena za javnost? 

Problem da se otvori trening utakmica za javnost je u tome sto se to vodi kao zvanicna utakmica, a zakon nalaze da gde god je javni skup ( odredjeni broj ljudi koji su organizovano dosli) mora se i obezbediti takav skup, Znaci mora da se angazuje i firma za obezbedjenje, da se prijavi policiji, lekarska, vatrogasci itd, Sve to nosi odredjene troskove.

 

Javio sam jednom forumasu odavde da je utakmica u 19 h u Areni, ali su je pomerili za 18 h. 

Izvinjavam se forumasu.

 

Mislim da ce jednu utakmicu otvoriti ovde dok smo u Bg, u Zelezniku je pre neki dan moglo ono malo zainteresovanih da udje ali kada bi sada dozvolili svima da udju ko god se pojavi bilo bi haoticno pogotovo ako klub nije obezbedio obezbedjenje.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...