Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Dosta je bilo Gudura

Recommended Posts

33 minutes ago, Mairosu said:


Jel' u Areni?

Ubedjen sam da ce tamo biti. Pa vec ove nedelje tamo prelazimo da treniramo, svi do sada su tamo odrzani, verovatno i ce i ovaj tada biti tamo. 

Cini mi se odmah po povratku iz Atine, 22.09. Ne drzi me 100 % za datum, ali tako sam cuo.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Jel bese za prve dve utakmice dozvoljeno zenama da prisustvuju.?

Ne. Tu kaznu od tri utakmice sa decom je ponistena. Ostala kazna dve bez publike.

Edited by Šarac
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Wingwalker said:

tandemi Gist - Boriša i Ojo - Braun sims ledžit...kad je frka peglaju legionari.

Zvuci odlicno,mada i obrnutoj rotaciji Gist-Brown i Boriša - Ojo zvuci mocno.Cak bi u small ball-u mogli upatiri Brown-a i Borisu...Nikad vise mesa nismo imali u reketu,a da se od buduceg NBA ugovora Borisi odbije novac koji dadosmo Stefonu Jankovicu.Covek prespava godinu dana,a menjao ga je pajser svetskih razmera...

Link to comment
Share on other sites

Zvuci odlicno,mada i obrnutoj rotaciji Gist-Brown i Boriša - Ojo zvuci mocno.Cak bi u small ball-u mogli upatiri Brown-a i Borisu...Nikad vise mesa nismo imali u reketu,a da se od buduceg NBA ugovora Borisi odbije novac koji dadosmo Stefonu Jankovicu.Covek prespava godinu dana,a menjao ga je pajser svetskih razmera...


Iskreno, videla se velika promena u stavu kod Borise prosle sezone, iako je bio solidan broj utakmica gde je bio i dalje Smorisa.
Nadam se da ljudi u klubu imaju plan za sledecu sezonu jer treba da napravi novi iskorak. S obzirom da smo poprilicno natrpani na njegovoj poziciji, nisam preveliki optimista. Sa druge strane i on treba da se nadogradi i znacajno napreduje u pogledu driblinga, ulaska u isti, kao i u zavrsavanju uz kontakt.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Sector said:

Jbt, ne mogu da se oduzmem utisku iznova i iznova - kolicni je! Pravi zdepasti vragolan. 

 

Mada stvarno izgleda ruzno medju ovako velikim momcima. 

 

Srećom ili znanjem izabraše pokošenu livadu, na kraju krajeva nije ni bitno toliko, bitno je samo da je livada pokošena ...

Link to comment
Share on other sites

Gledam DeDu, koja grehota da takav talenat i klačer ostane s ovakvim ubogim telom. Radi na telu tek toliko da prođe minimalne zahteve košarkaša. Baš šteta, bukvalno bi mogao da vlada evropskom košarkom svojim košarkaškim IQ i talentom da je telo doveo u top stanje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...