Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

Just now, Død said:

Mora da se stedi, kriza je. Mislim da mozemo da izguramo jos makar 2 sezone u njima i to iskljucivo jer teta Vesna pere po oprobanom receptu. 

Sada bez zezanje, ja i dalje mislim da ce za media day 22.09 biti predstavljeni novi dresovi, trening oprema je nova u odnosu na prosle godine. 
Nemam info ali Filip i Marko neka zajebu sa polo majicama a da pristaju da trecu godinu zaredom igraju u dresovima sa istim designom.

Teta Vesna je panterima kreirala nove dresove, ocigledno Nebojsa nije zeleo da odvaja za KKCZ , mora se stedi.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Sector said:

Iskreno radije bih nas gledao u onim ljubicastim dresovima sto nose panteri nego da trecu god zaredom imamo iste dresove. Kao uboga sirotinja jbt.

Iskreno treba sve da nas zabole kakvi su dresovi, niko se na njih nije zalio ni pre dve godine, svi su kao wow NIKE, ima to i do imidza kada te Nike pozove da uzmes njihovu opremu.

Dosta su izdasniji sto se tice trening opreme u odnosu na Champion, ali taj ugovor je trajao dve godine, Ugovor je produzen na nove dve godine sada skoro i za rezultat dobijes isti dizajn.

Cekaj koga bre oni zajebavaju. 

Napravis opak tim, imas pozitivan hajp oko tima, igras EL, pa imas ljude koji ce odovojiti kintu za dres makar i repliku , imas nove igrace, hoce neko detetu ponovo da kupi novi dres ali ga svakako nece kupiti ponovo sa istim sarama.

Hocu da verujem da kriju i da nas zavlace do daljneg.

Ako ostanu isti , teraj dalje ali ostaje pored FC u sastavu i ovaj minus.

 

Edited by Šarac
Link to comment
Share on other sites

Dugo se ne spominje kredibilitet Tomica,generalno on ne zna za taj ritam utakmica.Puno kerova pustenih sa lanca(Laza,Djenka,Gist,Dobric,Brown×2...),a  po PRVI put je glavni i igra EL.Samo nemojte o iskustvu iz Olyja,jer ovde snosi veliku odgovornost.I naravno bio je pomocnik vrhunskim trenerskim individuama...Plus svakog trenutka moze da mu zakaze back up play,a ti situaciju mora suptilno da resi.Sportski pozdrav

Link to comment
Share on other sites

A Partizanu najavljuju Gaudloka, pre bih njega uzeo mini Kobi su ga zvali, jedan od najboljih strelaca evrolige, a pogotovo sto du neki forumasi vidim gadljivi sad na njega. Fora oko ranijih povreda, a zadnju imso pre vise od godinu dana, elem Koncar je talentovan ali za instant rezultat i da pariramo Partizanu i Buducnosti pre Gaudlok.

Link to comment
Share on other sites

mi smo roster zatvorili, ne znam o cemu pisete.. a i nemamo mi para na bacanje kao komsije.. nismo doveli zamenu ni za kuzmica, koji ko zna kad ce moci da igra, a i kada bude igrao pitanje je dal ce biti i 20% starog kuzmica :default_coffee:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Oprema treba da bude original i da se tako prodaje. Izbacice nove dresove sigurno, jedino sko su ograniceni nece.

 

Ako je Gist 4ka po tebi Valtere, onda imamo Braun, Gist, Faye i Simanic. Da dodam tu Perpera i Davidovca, mi imamo 6 4ki. To nije bilo ni za vreme Tita. 

 

Brsun, Gist, Ojo i Jovanovic mogu na pet.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Goudelock je klasičan merc, plus obratite pažnju na njegovu karijeru - nijedna ekipa u kojoj se trefio kao "bitan" nije osvojila ništa vredno pomena sem Serie A 2018, i dosta je indikativno da je bio deo nekoliko kapitalnih fejlova tipa Unics 13-14, Fener 14-15, Maccabi 16-17. Igrač rođen za Kinu i njihovu ligu.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Pavaroti said:

Oprema treba da bude original i da se tako prodaje. Izbacice nove dresove sigurno, jedino sko su ograniceni nece.

 

Ako je Gist 4ka po tebi Valtere, onda imamo Braun, Gist, Faye i Simanic. Da dodam tu Perpera i Davidovca, mi imamo 6 4ki. To nije bilo ni za vreme Tita. 

 

Brsun, Gist, Ojo i Jovanovic mogu na pet.

Braun tesko na pet, Gist sad da ali je veci deo karijere igrao cetvorku, Stratos i Davidovac nisu cetvorke.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Sector said:

Kuzmic se sredinom septembra prikljucuje treninzima, zato se i nije trazio igrac. To sto su ga na forumu vec poslali u penziju je druga stvar.

Moze on vec sada da radi ali lekari mu ne dozvoljavaju do 15 septembra pod vecim opterecenjem plus opasnost od slucajnog kontakta u predelu vilice.

Zdrav i prav, ima zelju da pocne vec sa treninzima ali doktori iz predostroznosti ne dozvoljavaju do 15.09.

Koliko ce proci vremena do kada on bude 100 % fit to jos niko ne zna ali da je neko rekao da ce on biti na treninzima pre pocetka lige po izlasku iz kome smatrali bi ga ludim 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, n4l1m said:

mi smo roster zatvorili, ne znam o cemu pisete.. a i nemamo mi para na bacanje kao komsije.. nismo doveli zamenu ni za kuzmica, koji ko zna kad ce moci da igra, a i kada bude igrao pitanje je dal ce biti i 20% starog kuzmica :default_coffee:

 

Kao sto napisa drug Tito... Neko dovodi reprezentativce, razmislja o jednom od najskupljih igraca u jEvropi na poziciji 2 , dok mi nemamo novca za zamenu povredjenog centra i nosimo istu opremu evo vec trecu sezonu...kao kakav seoski fuZbalski klub 😴

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...