Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Dosta je bilo Gudura

Recommended Posts

3 hours ago, ivan9 said:

Majce su pravili samo za kosarkase. Velicine L i XL.

Za nas basketase sa XXL nema velicina....

Jbo ih proizvođač. Kao da su svi navijači manekeni atletske građe. Ja sam kupio online par različitih majci u veličini 3XL i dao ih klincu koji je visok 188 i ima 92kg jer su meni bile kao body majce. Njemu odlične...

Edited by Knipex
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Swift Pancakez said:

jel kupio vec neko te polo majice?

ne pisu nikakve dimenzije pored velicine...a ja sam negde izmedju XL i XXL...pa bi mi iskustvo iz prve ruke znacilo pre nego sto narucim

Za dimenzije odeš na aliexpress i pogledaš majice sa asian size...

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, pavijan2 said:

aek je ipak skok u pajserovoj karijeri.

samo da pitam "fiba strucnjake": ako od aeka dobija vise od 250k koliko bi imao u zvezdi u trecoj godini ugovora ide li razlika zvezdi.

Možda bolje da se pitamo kakvi su "kkcz  stručnjaci" a ne da razmišljamo o Stefanu Jankoviću i FIBA. 

KKCZ je potpisala trogodišnji garantovan ugovor sa Jankovićem po kom je imala obavezu da ga plaća najkasnije do 30-tog u mesecu za prethodni mesec. Pritom je potpisala ugovor sa klauzulom po kome ako kasni 30 dana igrač može da raskine ugovor. Ako je on 18 juna tražio da mu se u roku od 7 dana isplate dugovanja a znamo da mu u tom trenutku nisu platili 4 plate to znači da mu nisi bile plaćene plate za mart, april, maj i jun. Sto praktično znači da je imao osnov za raskid zbog kašnjenja martovske plate duže od 60 dana. Naši genijaci su samo trebali da mu uplate 15 000 evra i ne bi imao osnova za raskid i da mu do kraja juna uplate još 15 000 evra. 15 jula su mu svakako uplatili sve plate tako da su u principu mogli da mu plate tad preostalih 30 000 evra. 

Slučaj je bio jasan sa pravne strane još 25 juna kad nisu uplatili pare za mart iako im je dao rok od 7 dana. Onoliko koliko ja poznajem pravo pre raskida se mora dati razuman rok drugoj strani da ispuni svoju obavezu.

I onda naši genijalci umesto da se nakon jednostranog raskida dogovore i da mu daju ispisnice i naprave dogovor da nijedna strana više nema obaveza jedna prema drugoj pa nek ide u Partizan. Oni umesto toga traže obestećenje i završe na arbitraži za koju bi im svaki pravnik sa malo iskustva u ovakvim arbitražama rekao da će izgubiti i da je bolje da se dogovore. 

 

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, pavijan2 said:

aek je ipak skok u pajserovoj karijeri.

samo da pitam "fiba strucnjake": ako od aeka dobija vise od 250k koliko bi imao u zvezdi u trecoj godini ugovora ide li razlika zvezdi.

I da dodam da Zvezda po mom mišljenju ima pravo na uvid u novi ugovor sa KKP i u slučaju da je veći ne od 250 000 evra nego ako je veći od 200 000 evra ima pravo da se suma reviduje. Ali čisto sumnjam da je dobio više od 200 000 evra, verovatno je dobio maksimalno toliko ili manje.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Swift Pancakez said:

jel kupio vec neko te polo majice?

ne pisu nikakve dimenzije pored velicine...a ja sam negde izmedju XL i XXL...pa bi mi iskustvo iz prve ruke znacilo pre nego sto narucim

Ja sam kupio. Visok 178, osrednje građe, ni premršav ni prekrupan(mada imam tendenciju), L mi bilo idealno. A ima samo jedna veličina veća. Nisam poručivao, već sam išao direktno na Mali Kalemegdan i da bih uštedeo pare i da bih mogao tamo da probam. Trebalo je još veličina u prodaju da stave, možda će izbaciti vremenom. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, marejosip said:

iskreno, meni je delovala malo bolje na slikama, ali lepo izgleda svakako. 🙂

Majica uvek bolje izgleda na atletski gradjenim afroanerikancima nego na debeljuci od 178. 

Šta misliš zašto Gazda nije dao sinu da je promoviše?

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, pavijan2 said:

Majica uvek bolje izgleda na atletski gradjenim afroanerikancima nego na debeljuci od 178. 

Šta misliš zašto Gazda nije dao sinu da je promoviše?

Zato sto mu sin nije afroamerikanac? Ako se gleda promocija po atleticizmu, mogli su  Lazic i Jovanovic da promovisu a ne da cekaju Afroamerikance.😭😅

Edited by Predragdjape
Link to comment
Share on other sites

Just now, Šarac said:

za cenu od 1.990 dinara ne znam sta ljudi ocekuju? Armani ili La Costa kvalitet?

Za 2000 din itekako moze da se uzme kvalitetna majica.

Niko nije pisao o Armani ili La Costa majici

Opusti se malo, Sarac. Jos nije ni pocela sezona a skaces na svaku. Cuvaj zivce, trebace ti kada krene sezona da odbranis neodbranjivo.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Zizu said:

Za 2000 din itekako moze da se uzme kvalitetna majica.

Niko nije pisao o Armani ili La Costa majici

Opusti se malo, Sarac. Jos nije ni pocela sezona a skaces na svaku. Cuvaj zivce, trebace ti kada krene sezona da odbranis neodbranjivo.

A sta i koga to branim, i od koga? 

Meni je veci problem sto izbacuju ove malene majicice za decu do 12 godina a kosarkaska publika ovog kluba je mahom starije generacije zapustenog izgleda, jos ako imaju i prosecnu visinu kosarakasa, u ove majice ne moze uci. Da ne pricam o tome da izgleda da ulazimo u trecu godinu sa istom garniturom dresova, Pa ne razumem klub koji nesto propagira majice po 1.990 dinara Filp Size , a ne mogu od Nike da dobiju novi design dresova.

 

Moj komentar je i tom smislu bio da za 1.990 dinara ne mozemo ocekivati ne znam kakav kvalitet da bi ovde pojedini se spradali sa majicom. Ista prica ide i za replike dresova od poliestera za 3.900 dinara.

 

A svakoko ne zelim da ulazim u raspravu sa tobom ako ti vec sada upisom predvidjas da cemo imati lose rezultate pa ocekujes od mene da nesto branim, Jel to ti nesto slutis da cemo biti losi? Daj brojeve za sedmicu posto vidim sve unapred znas.

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Wingwalker said:

na ''neodbranjivo'' je najverovatnije mislio na Filipov prodor udesno.

 

Koliko se secam to mu je prolazilo prosle godine kada je bilo bitno, mada ima mnogo njih koji su govorili da ce g  pojesti Gordic,Jare, Kol , Jackson i ostali mamojebci, medju tim prognozerima sam bio i ja, ali eto popisa me on sa udesno prodorima, a ostali to nisu videli ili zaboravili. 

Ove godine mu to verovatno nece prolaziti protiv ovih krupnijih decaka iz EL, sto pre se suocima sa tim zajedno sa Tomicem, svima ce biti bolje, a pojedini odavde ce ostati bez tema za pisanje , mada uvek mozemo iskopati neku novu zrtvu tj kravu muzaru kada za to dodje vreme.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...