Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

6 minutes ago, Manu said:

Spreman je Nenadic, al spreman je i Fica...

Dabome.

Nedavno sam pratio 3x3 uzivo u kojem je ucestvovao jedan pro kosarkas, drugi su bili solidni i dobri basketasi. Kako je taj decko par puta skocio, kako izgleda jebeno kad stand u stav onako krakat, dug, a pokretan smrznuo sam se. Odmah mi je Ficko pao na pamet.

 

Iskreno, mora postojsti izvjesna doza hrabrosti ili bar ludosti da sa onako slabim fizickim predispozicijama igras EL nivo kosarke. Jbt, nesto se zaletis prema kosu i zamisli kako jedan Tarik Blek moze da te zalijepi o parket, kao palacinku. Sta drugo da pomislis osim sto meni ovo treba. Ili u Fickovom slucaju zasto tata :lol_2:

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ја се искрено надам да коначно буде мало више простора за њега ове године. Јесте велика конкуренција на његовој позицији, али баш због тешког распореда, и потенцијалног одмарања стартера, буде више прилике за њега у АБА лиги. Под условом да остане у Звезди, а не да га пошаљу у ФМП. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, pepe sancez said:

Dabome.

Nedavno sam pratio 3x3 uzivo u kojem je ucestvovao jedan pro kosarkas, drugi su bili solidni i dobri basketasi. Kako je taj decko par puta skocio, kako izgleda jebeno kad stand u stav onako krakat, dug, a pokretan smrznuo sam se. Odmah mi je Ficko pao na pamet.

 

Iskreno, mora postojsti izvjesna doza hrabrosti ili bar ludosti da sa onako slabim fizickim predispozicijama igras EL nivo kosarke. Jbt, nesto se zaletis prema kosu i zamisli kako jedan Tarik Blek moze da te zalijepi o parket, kao palacinku. Sta drugo da pomislis osim sto meni ovo treba. Ili u Fickovom slucaju zasto tata :lol_2:

 

 

Nece on ni zalaziti u reket, nije lud da se blamira. 

 

Sutnuce neku trojku kad ostane sam kao duh i standardno bacakanje po loptu koja je 5 metara u autu da mu debili aplaudiraju. To ce biti njegova uloga u timu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

projektovani transfer blama me obuzme kada pomislim šta je u glavi Derika, Gista i Lorenca kada prvi put na treningu ugledaju Filipa...

a onda im Neša slikovito dočara da je to naš bekap plej...i pušta na fonu hajlajce sa trpanja Future, indirektno očekujući njihovu naklonost liku koji nam je doneo EL.

 

Edited by Wingwalker
  • Ha-ha 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pepe sancez said:

Odmah mi je Ficko pao na pamet.

 

Iskreno, mora postojsti izvjesna doza hrabrosti ili bar ludosti da sa onako slabim fizickim predispozicijama igras EL nivo kosarke. Jbt, nesto se zaletis prema kosu i zamisli kako jedan Tarik Blek moze da te zalijepi o parket, kao palacinku. Sta drugo da pomislis osim sto meni ovo treba. Ili u Fickovom slucaju zasto tata :lol_2:

 

 

Gledaćemo Fitjka redovno u top ten poteza kola.

Edited by Laki21
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...