Jump to content

Bundesliga


Xpert

Recommended Posts

Neverovatno je da je Borusija ovako odigrala. Ne znam da li bi odigrali bolje i da je bilo publike. Jednostavno se prepadnu Bajerna i lose odigraju. 

Imam jedno pitanje pa ako neko zna mogao bi da mi pomogne. Planiram preko bajernovog sopa da narucim dres bajerna ali ne znam kolika je cena medjunarodne dostave. Dresovi su im na popustu preko 40 posto. Tako da domaci dres kosta nesto preko 40 evra. Koliko bi to kostalo ako se na to ukalkulise i medjunarodna dostava?Ako neko ima iskustva, kvala unapred.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, suptil said:

Neverovatno je da je Borusija ovako odigrala. Ne znam da li bi odigrali bolje i da je bilo publike. Jednostavno se prepadnu Bajerna i lose odigraju. 

Imam jedno pitanje pa ako neko zna mogao bi da mi pomogne. Planiram preko bajernovog sopa da narucim dres bajerna ali ne znam kolika je cena medjunarodne dostave. Dresovi su im na popustu preko 40 posto. Tako da domaci dres kosta nesto preko 40 evra. Koliko bi to kostalo ako se na to ukalkulise i medjunarodna dostava?Ako neko ima iskustva, kvala unapred.

 

10% carina ( ako je iznos veći od 50 € ) i 20% PDV. Da li vrše dostavu u Srbiju možes da proveris u shopu...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, John Dies at the End said:

 

10% carina ( ako je iznos veći od 50 € ) i 20% PDV. Da li vrše dostavu u Srbiju možes da proveris u shopu...

Gledao, izgleda da ne vrse dostavu za Srbiju. Paradoksalno postoji dostava za Crnu Goru ne i za Srbiju. Najvise mi se isplati onda da cimam kontakte u Becu da naruce na njihovo ime dostava za Austriju nesto preko 6 evra, pa kad dolaze za Srbiju da mi dostave. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Meni je Lucien Favre tipican primer trenera koji ne ume da izvuce maksimum iz svoje ekipe. Igraju sa isuvise oscilacija,forma im previse varira od utakmice do utakmice..to je do trenera..poseduju kvalitet da budu mnogo,mnogo konstantniji.
Juce su na amaterski nacin pogubuili silne lopte iz kojih su primali golove.

Opozitni primer mi je Lajpcig. 
Mlada ekipa koja cak i nema toliku duzinu klupe,a to se ne oseca na rezultatima. Fantastican posao radi Nagelsmann sa njima. 

Link to comment
Share on other sites

76d28fdd99cc827f535bd51d0d4e451c.jpg

Madjarski reprezentativac presao u redove "velikog brata" za 20 miliona evra,ugovor potpisan do 2025.godine. Mozemo o ovom Red Bull projektu da mislimo svasta,ali da su uspostavili dobar sistem rada - jesu.

Od ostalih vesti - Hub Stivens preuzima Schalke,drugi put,mada ja imam osecaj da ih je covek trenirao u pet navrata.

Link to comment
Share on other sites

Gledao sinoć prvo poluvreme Union - BVB. Union je baš gotivna ekipica. BvB se raspada. Samo dok sam ja gledao zadnja linija je napravila nekih šest ili sedam grešaka koje su rezultirale ili šansom ili nekim udarcem na njihov gol. U napadu ko' da nikad nisu igrali zajedno. U više navrata nekoliko njih oko lopte, ne znaju koji će.  Ko klinci na male golove u dvorištu otprilike. 

Link to comment
Share on other sites

S obzirom na verovatno velike finansijske zahteve, Real deluje kao logicno resenje, i ocekivano se pojavio kao prvi potencijalni klub.

 

Bajern gubi drugog bitnog igraca u kracem roku. Alaba i Alkantara su osvojili sve sto se moze u Minhenu, kapiram da nemaju vise motiva tu. I neatraktivna liga ima svoj udeo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
10 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Na stranu njegovo majmunisanje i glupiranje, decko je fudbalska klasa i brzo ce biti onaj stari, pa i bolji. I bolji od njega su propadali u Realu

Ima tu dosta i do Zidana. U svakom slučaju nadam se da Jović neće više da se vraća u taj toksični klub.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sad..da li je "toksican" prejaka rec ili ne..(ja ih svakako prezirem :classic_biggrin:) mislim da Zidan tamo previse "robuje" Benzemi..ok,isporucuje Benzema fino,ali meni je on (Zidan) ispao prilicno neshvatljiv..nema veze..zavrsena prica je to..nadam se da ce Luka da se privatno i profesionalno stabilizuje,pa da izabere klub po meri. I napravi lepu karijeru.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Crni Bombarder said:

Sad..da li je "toksican" prejaka rec ili ne..(ja ih svakako prezirem :classic_biggrin:) mislim da Zidan tamo previse "robuje" Benzemi..ok,isporucuje Benzema fino,ali meni je on (Zidan) ispao prilicno neshvatljiv..nema veze..zavrsena prica je to..nadam se da ce Luka da se privatno i profesionalno stabilizuje,pa da izabere klub po meri. I napravi lepu karijeru.

Mogao bi kod tvojih u Milan 😉 Taman kad se Ibra penzionise

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 2/20/2021 at 8:27 PM, John Dies at the End said:

Kakva serija Ajntrahta od početka godine :Hail: samo 1 izgubljena i 1 neresena u 2021 

Neverovatno.
Po igrackom sastavu,mislim da nemaju takav kvalitet,ali dobro koriste oscilacije i kikseve timova koji igraju u Evropi. Videcemo da li se odrzati seriju do kraja.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...