Jump to content

Bundesliga


Xpert

Recommended Posts

Kad je juce Dortmund razbijen od Salkea, cinilo se da je borba za titulu gotova. Al evo i Bayern, uz ogromnu dozu srece, izvukao bod protiv prezaljenog Nurnberga (promasili penal u 90. minutu).

Edited by Xpert
Salke ne Herta
Link to comment
Share on other sites

Protiv Salkea.
Pre bih rekao da je Dortmund svojim glupostima izgubio titulu nego da ju je Bajern svojim igrama zasluzio.

Pa tog Salkea raspalog nema ko nije naguzio ove sezone,a oni im juce strpaju 4 komada ispred "zutog zida". Bas blam. I ona utakmica kad su protiv Hofenhajma vodili 3:0 i zavrsili 3:3. Mada - ovo juce je neuporedivo vece sramocenje. Bez obzira sto je to rurski derbi. Ili bolje reci - zato jos vise.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma blamaza, nema price. Ali pusti ovu utakmicu, kad je vec zavrsena nakon pola sata. A sta radi Hutter? Ubacuje glavne uzdanice da jos malo rikavaju, a ceka ih utakmica sezone za 4 dana.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Frankfurt je prso još pre mesec, mesec i po, ovo je samo kulminacija takvog stanja u ligi a mogla bi da bude i u LE. Ne liče na ekipu kakvi su bili nekih 5,6 meseci. Moguće da ima veze i povreda Hallera koji im je očigledno vrlo bitan igrač a i Jović lakše davao golove kad je on bio pored njega, ali umor je glavni uzrok ovakvom padu. Valjda uspu da izvuku poslednji atom snage za LE i da probaju da odigraju dobru i konkurentnu tekmu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja bih rekao da ce Niko & moj brat Roberttmpre dobiti otkaz nego priliku da nastave dalje tamo. Spominje se Mark van Bommel kao zelja uprave.
Dortmund je bas propustio zlatnu priliku da se okiti titulom pored ovako klimavog Bajerna. 9 bodova prednosti su imali u jednom trenutku (ili bese 7?)

U Ligu sampiona idu:Bajern,Borusija D,Lajpcig i Leverkusen
U Ligu Evrope: Borusija M,Wolfsburg i Ajntraht
Ispali su Hanover i Nirnberg,a Stutgart ce u plej-aut za opstanak.

Ostaje da u Berlinu tacku na sezonu stave Bajern i Lajpcig u finalu Kupa Nemacke.

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Crni Bombarder said:

Ja bih rekao da ce Niko & moj brat Roberttmpre dobiti otkaz nego priliku da nastave dalje tamo. Spominje se Mark van Bommel kao zelja uprave.
Dortmund je bas propustio zlatnu priliku da se okiti titulom pored ovako klimavog Bajerna. 9 bodova prednosti su imali u jednom trenutku (ili bese 7?)

U Ligu sampiona idu:Bajern,Borusija D,Lajpcig i Leverkusen
U Ligu Evrope: Borusija M,Wolfsburg i Ajntraht
Ispali su Hanover i Nirnberg,a Stutgart ce u plej-aut za opstanak.

Ostaje da u Berlinu tacku na sezonu stave Bajern i Lajpcig u finalu Kupa Nemacke.

Pre neki dan je to demantovano, dakle dok se Van Bomel ne slika sa salom nista, ja se nadam da nece , za prvu sezonu dobar posao s obzirom da je nasledio poprilicno mator tim na zalasku karijere. Tako da videcemo, uvek je bolje dati treneru sansu neko vreme nego ga odmah terati .

Link to comment
Share on other sites

Znam , znam , skontao sam te. Ja stvarno mislim da kod njega ima stofa, on je uzeo kup sa malim pod navodnicima Ajntrahtom a pre toga nesrecno izgubio finale, sad je opet u finalu. Treba im remont, vec je poceo sa dovodjenjem ove dvojice iz Mls a gde mi se najvise svidja ovaj mali Kanadjanin Dejvis, uz nekoliko pojacanja mozda i juris na ligu sampiona mada je to realnije u trecoj sezoni ugovora. Jure i ovog iz Leverkuzena Haverca, Rebica, Kramarica koji je imao najbolji godinu karijere tako da mnogo zavisi od pojacanja . Mislim da js taj problem istrosenosti imao i veseli Lotepegi sa Realom.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Crni Bombarder said:

Ovde se moram sloziti.
Tim ima dosta starijih,potrosenih igraca. Taj neki tranzicioni period ne protice tamo glatko izgleda. Ja Kovace uopste ne teram, samo prenosim kakva je atmosfera oko Nike pre svega celu sezonu.

U prilog tome, Rumenige je skoro odbio da potvrdi da bi osvajanje titule potvrdilo Kovacevu poziciju u sledecoj sezoni. Oterali bi oni Kovaca vec posle onog ispadanja iz LS, da im nije sve teze da nadju trenera. Kao i u Celsiju, svaki trener mora da prihvati da Rumenige i onaj olos od Henesa imaju zadnju rec. Od kupovine igraca, pa do sastavljanja tima.

Bajern je godinama kupovao sve igrace u Bundesligi cisto da ne bi igrali protiv njih ali to odavno nije dovoljno da bi ponovo uzeli LS. Mislim da je najvise sto su ikada platili nekog igraca je 70 milona, sto je na danasnje vreme ne bas prevelika sua. Imali su srcu da relativno jefino kupe Pavarda i Hernandeza, sto je dobar pocetak za novi tim, plus Goretcka se solidno pokazao ove godine kao i Gnabry.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ima tu sa cim da se radi, Marko Fridel, mladi austrijski bek se vraca sa pozajmice, Dejvic koji sa 18 godina vec ima 9 utakmica za A tim Kanade, Borjan o njemu prica kao o cudu od deteta, momak iz Koreje Wu- Jeong ima 19 godina , razbio je u mladom i drugim timu 12 golova. Uz to Renato Sancez pokazuje nagovestaj onoga zbog ceka je smatran najboljim mladim igracem , videcemo ako ostane Kovac mislim da ce uzeti npr Rebica.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...