Jump to content

Mediji- štampani i elektronski


Džudi

Recommended Posts

Ja mislim i na N1 i na NovuS...Nema ih kod MTS-a..to odgovorno tvrdim jer zašto bi me sestra i zet lagali? Oni jedva čekaju da dođu ovde i gledaju te dve televizije. Pink u svim varijantama im se smučio..

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, e4_guy said:

Zar N1 nema i neki streaming servis na youtube ili sl ?

 

Tako ja ponekad gledam, ali uglavnom sve emisije imaju na Yuotube, kao i ostale televizije sto rade.

Stvarno me zanima svrha N1 televizije, pogotovu ova BiH verzija, koju ja prelistam, kao da je urednik Bakir licno :wicked:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
11 minutes ago, Cyber said:

 

Perma[nentni] ban

Hvala Sjaberko za pojašnjenje...:Hail:

Uh bre..što tako ? Šta sam pogrešio ?   Naslov je za izneverovati, a evo saću fotku, samo da je nadjem, nemoj me banuju bzvz. Klocno, nisi me valjda prijavio ? Evo ti....ništa posebno, cepanka obična...eno i link ispod.

spacer.png

https://www.espreso.co.rs/showbiz/zvezde/1122925/zorana-mihajlovic-zaledila-srbiju?utm_source=kurir&utm_medium=sidebar_widget&utm_campaign=adria_internal

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

 

59 minutes ago, Darko said:
9 hours ago, Sunshine State said:

spacer.png

 

Eh da je samo tako u Srbiji. Očigledno nisi upoznata sa Daily Fail, ovaj Daily Mail. Murdoch-ova štampa je manje više takva.

 

Nije tako samo u Srbiji, nije Srbija izmislila žutu štampu, ali u Srbiji jedva da je ostalo išta od štampe i medija a da se ne davi u žutilu. 

Kad hoću pa pogledam najnovije vesti, otvaram nekoliko tzv opozicionih sajtova koji imaju i istoimene novine ili TV programe, od dvadesetak vesti koje su izdvojene kao najnovije, uglavnom polovina se odnosi na svadbe kriminalaca i njihovih potomaka, razgolićene lepotice, detalje svirepih ubistava, intrige sa estrade.

Informacija se nekako i ađe ali dobar komentar, analiza, istraživanje - teško.

Trudin se sistematski da otvaram vesti koje u naslovu imaju ovo, usijao se internet, kad vidite neće vam biti dobro, nikad nije bolje izgledao-la, brutalno isprozivala....

Sreća da već sve znam pa i ne moram da jurim informacije.:classic_smile:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

On 9/20/2022 at 7:12 AM, Div said:

Trudin se sistematski da otvaram vesti koje u naslovu imaju ovo, usijao se internet, kad vidite neće vam biti dobro, nikad nije bolje izgledao-la, brutalno isprozivala....

Sreća da već sve znam pa i ne moram da jurim informacije.:classic_smile:

Skoro je neki sirotan (sirotica) tzv. novinar smestio takav naslov, parafraziram Pogledajte kako danas izgleda Vukašin Golubović iz serije "Srećni ljudi"...i lepo, fotografija Desimira Stanojevića, niškog glumca.....lepa fotka, lepo izgleda na fotki, uprčio brčići....ali ovaj pomenuti sirotan-ica ispustili jedan detalj....Desko je umro pre dve ipo godine. Ne znam samo, kako mu je on pao na pamet....

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...