Jump to content

Mladje selekcije (U21, U19, U17)


Drug Crni

Recommended Posts

Ni mi na ništa ne ličimo. Vjerojatno zadnji u grupi s 0 bodova. Ali koga briga za rezultate u mlađim kategorijama. Ok, uvijek je lijepo osvojiti nešto, ali bitnije je da se bar 1-2-3 iz svake generacije prikljući a vrsti.

Edited by Bugl Khan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Miki28 said:

Bravo za Engleze. Oni i mi, kakva zabluda da iole znamo fudbala

Daj ne zezaj, gde možemo mi da se poredimo sa njima. Oni ovo protiv Rumuna nisu zaslužili da izgube. Gledao sam tekmu. Golman ih je strašno prodaou drugom poluvremenu i Rumuni sve što šutnuli ušlo u gol, baš ih je htelo. Englezi su bili dobri, igrali dobro. Kad ovako izgubiš nema mesta kritici, jednostavno ti je žao što si izgubio ali sport je i takav nekada. Imali su i više napada od Rumuna i više snage 20 minuta pred kraj, ali su i Rumuni bili dobri i iskoristili sve svoje šanse, Englezi nisu i eto.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, perkos said:

Agonija se nastavlja, neka luda postava sa Terzicem na desnom beku. Sreca Danci nisu napaljeni da nas napune sa pet komada. 

 

Odbrana nam se svela na ta cetiri igraca koji mogu da igraju, tako da je to najmanji ili najlakse objasnjiv nedostatak. Ono sto je mnogo veci problem je to sto ostatak tima, iskljucujuci Racica i (da covek ne poveruje) Radonjica, zabole patka da pomognu toj osakacenoj i istumbanoj odbrani. Randjelovic i Zlatanovic igraju odbranu kao Mesi i Ronaldo, posmatraju utakmicu sa najboljih mesta.

 

Ovaj Masovic je tragicno los fudbaler.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, perkos said:

Agonija se nastavlja, neka luda postava sa Terzicem na desnom beku. Sreca Danci nisu napaljeni da nas napune sa pet komada. 

Pa onda ništa od polufinala pošto će im trebati još jedan gol.


Kakav pacerski gol smo primili....

Link to comment
Share on other sites

Slika naseg ucesca na ovom turniru je jedna situacija u kojoj danski igrac napucava dugu loptu od 40 metara na saigraca koji je u istoj liniji sa Bogosavcem. Pre nego sto je lopta uopste dodirnula travu taj Danac je uspeo da pobegne Bogosavcu za najmanje tri-cetiri metra.

 

Nesto mora da bude uzasno lose u timu u kojem je Uros Racic bio najbolji igrac.

Edited by taliesin
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, taliesin said:

Slika naseg ucesca na ovom turniru je jedna situacija u kojoj danski igrac napucava dugu loptu od 40 metara na saigraca koji je u istoj liniji sa Bogosavcem. Pre nego sto je lopta uopste dodirnula travu taj Danac je uspeo da pobegne Bogosavcu za najmanje tri-cetiri metra.

 

Nesto mora da bude uzasno lose u timu u kojem je Uros Racic bio najbolji igrac.

Terzić je bio sasvim solidan, makar ono što sam gledao. Čini mi se da je mnogo potcenjen, a po meni je bolji od Bogosavca, ali za razliku od njega nikada nije dobio pravu šansu. Šteta.

Edited by DonJuan
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DonJuan said:

Terzić je bio sasvim solidan, makar ono što sam gledao. Čini mi se da je mnogo potcenjen, a po meni je bolji od Bogosavca, ali za razliku od njega nikada nije dobio pravu šansu. Šteta.

 

Bogosavac ima uzasnu atletiku. Ima on kliker za fudbal, solidnu tehniku, al dzabe, mali, mrsav, nije mnogo brz, izgleda kao dete, i jbg. Terzic je daleko ozbiljnija prica, al tri godine je mladji, nema nikakvo iskustvo, i nije bas bilo realno da igra pre njega.

 

Ovo je bas bila sjajna lekcija za sve. Djorovic je do pre 2 nedelje bio vrlo ozbiljan kandidat za a tim, i za klupu Zvezde, u tim momentima ga apsolutno niko nikad nije gledao ozbiljnije, ali je po medijima delovalo kao da je najperspektivniji trener u Srbiji ubedljivo. Meni je on gotivan lik, ali bi bilo lepo da pocne da se dokazuje kroz teren, a ne kroz drugarske medije. 

 

Inace, nama je sledeca generacija 98 i mladji. Tek ce tu da se vidi sta je nekvalitet, slaba generacija 98, solidna generacija 99, i nesto izmedju te dve, generacija 00.

 

Ilic (Vozdovac)- Sehovic (Partizan), Markovic (Olimpijakos), Pavlovic (Partizan), Terzic (Fiorentina)- Masovic (Genk), Racic (Valensija), Ilic (Siti)- Zlatanovic (Radnik), Adzic (Anderleht), Joveljic (Frankfurt)

 

Bice tu jos npr Micin (Udineze), Vlahovic (Fiorentina), Stuparevic (Votford), Petrovic (Rad), Gojkov (Vojvodina), Birmancevic (Cukaricki) itd. Ali to je daleko slabije od ovog tima sad. 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

Nešto je ozbiljno puklo na ovom prvenstvu. Ovoliko loši nismo bili u kvalifikacijama. Mislim da jesmo sigurno se ne bismo kvalifikovali. Imali smo Austriju i Rusiju u grupi koje su sličnog kvaliteta, i prošli smo ih, da ne kažem baš lagano. 

 

Ovde bi ozbiljna analiza ovog prvenstva trebala da se uradi šta je bilo i zbog čega, ne zbog ovog debakla nego zbog budućih, jer ovo ničemu ne vodi. 

Link to comment
Share on other sites

Mi.vec po tradiciji na zavrsne turnire idemo kao turisti. Nema plana ni cilja u FSS vec se samo gleda koliko moze od.transfera igrača da se ugrabi. Srručni rad po klubovima je loš a u selekcijama reprezenracije uzasan. Klinci koji nisu odigrali jednu jedinu pravu utakmicu proglasavaju se supertalentima i raznim mahinacijama prodaju samo da binse.zgrnula lova. Mislite da ce ovaj debakl da nesto promeni? Promenice selektora i dovesti nekog sličnog ( Sakic na primer) i nastaviti sa šibicarenjem. 

Edited by perkos
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Markoss said:

 

Bogosavac ima uzasnu atletiku. Ima on kliker za fudbal, solidnu tehniku, al dzabe, mali, mrsav, nije mnogo brz, izgleda kao dete, i jbg. Terzic je daleko ozbiljnija prica, al tri godine je mladji, nema nikakvo iskustvo, i nije bas bilo realno da igra pre njega.

 

Slažem se da je Bogosavac iskusniji, ali to je nesreća mladih igrača iz Zvezde, dok je Bogosavac sticao iskustvo u domaćoj ligi, Terzić je dobijao jako malo prostora, plus "kaljenje" u Grafičaru. Nadam se samo da se u Firenci ozbiljnije radi, pošto stvarno dečko ima potencijala i mogao bi perspektivno da bude i kvalitet za A reprezentaciju.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Shunsuke Nakamura said:

@Markoss

 

Koliko je talentovan ovaj Stuparevic? Znam da igra vec par godina za Vozdovac i daje solidan broj golova. 

 

Dobar je, al zanimljiviji su mi i Joveljic i Vlahovic od njega. Pokretljiv je, dobar je i fizicki, agresivan, ima dobar mindset, al morao bi da poradi na tehnici i uopsteno igri sa loptom u nogama.

 

Tu je i Djole Jovanovic koji se bas zagubio, a ima potencijala. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...