Jump to content

Mladje selekcije (U21, U19, U17)


Drug Crni

Recommended Posts

Ovi nasi izgledaju kao da su se tek juce skupili, a da se pre toga u zivotu nisu videli. Klasicna futsal utakmica izmedju nekih osnovnih skola na delu.

 

Djorovic je prosto morao da prepozna one koji sebe tretiraju iznad ekipe, a tih je maltene vise od pola bilo na terenu i da ih zameni. Covek nije bas rad da uci iz svojih gresaka i zato je ovako i prosao, isto smo i protiv Austrije izgledali kao i danas. Danas smo prva dva gola primili na kurcenje, doduse Racic mucenik i ne zna, al Lukic je trebao istog momenta da izadje zbog ovog kod drugog gola.

 

Odbrana ne postoji (tesko je proceniti ko je najsmesnije izgledao), u veznom ova dva kiksomira i Dacha Pantic koji je usao u klasican stelt mod. Sa Zivkovicem nemam pojma sta je, al izgleda ko light verzija Bambija Tosica. Radonjic i Jovic se bore, al dzabe. I Radunovic dobar, kolko moze da bude. 

 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, lajavi krelac said:

Čekaj ako je ovo naša talentovana generacija šta je onda ova Nemačka? :classic_laugh:

 

Ono što je najsmešnije je što ja ne verujem da će i jedan od ovih igrača njihovih da se izbori da igra za Nemačku A reprezentaciju 😁

Neki igraju vec za A selekciju. Tah i Klosterman su odigrali nekoliko meceva kao starteri u ovim kvalifikacijama. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Eeej ali kako su rešili onu našu grešku kod drugog gola. Nikada nikada nikada ni od jedne naše ekipe nisam video da tako reši akciju. Koliko jednostavno i brzo to deluje, ali samo treba da znaš i da imaš mozga 😂

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Ace Rimmer said:

Jebo vas više Kokeza i Bato Đoro. Ko brani ovoj 11 gamadi da se bore i ginu na terenu.

Naravno! Ovim debilcicima zabraniti da vise ikada obuku srpski dres.

Jos ovaj imbecil Stojic komentarise kako nisu takticki obuceni ali daju 100%??! Pa mamlaze tupavi, vecina ih igra u ligama petice, JBT!

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, suptil said:

Zar ne shvatas da je sve ovo na nivou sarkazma i obicne sprdacine. Ako ti trener kaze brani zonu - prostor i ni makac onda ce mladi igraci i stariji to  da rade. NA sredini poluvrmena je jedan igrac priso selektoru da porazgovara da promene nesto. Na kraju ako se zna da nama samo pobeda igra sto nisu jurnuli od prvog trenutka. Milenkovic ladno dobija parni karton suspenzivni za treci mec. Bas veliki javasluk .Mali Lukic je najgori na terenu. Kad te neko ko slinu otrese 3 gola ti da za poluvreme onda je stvarno sve izlisno... 

 

A šta ti trener treba reći da trčiš. Gamad se šeta na terenu kod sva 3 gola.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Azazelkg said:

Čekaj malo, zar nije ove iste igrače ovaj isti selektor doveo na EP?

 

Pa, Milenkovic, Lukic, Radonjic i Zivkovic ne znam dal su ista odigrali u kvalifikacijama. Jovic je jedini igrao. 

 

Ovi su u A-timu bili. 

 

Link to comment
Share on other sites

Pa šetaju se jer ne mogu ove da pohvataju na terenu. Ovi su jednostavno mnogo bolji igrači i to je to.

 

Protiv Austrije je možda bilo potcenjivanja, ali ne ide mi u glavu mi ne smemo da potcenimo ni San Marino a kamoli Austriju. Ne razumem odkud pravo da budemo nadmeni u fudbalu?

Link to comment
Share on other sites

Ovog Djorovica je neko zesce zajebao da je neki trener,  pa on cak nije trener ni u pokusaju. Covek veze nema sa ovim poslom, najobicniji mutavko koji veze nema sa poslom koji mu je dodeljen. Covek nikada ranije nije nigde radio, ali eto, podguzna muva,  jos jedna, nakon Ludaje u A timu, imamo i Djorovicaju u U21 timu.
Nista cudno kad ti je na celu saveza makro i cuveni sportski radnik Klozet ( eza ).

 

Tv sam ugasio nakon 15 min tj prvog gola, nema sta da kritikujete ovu decu, mozda i jesu bezobrazni, ali ko pa nije vickast i lud sa 21,22, ali zato trener je neko ko sprema pishicki tim i ide berba usiju za sve koji se prave vazni i pametni ,  vecina njih je dosla do para za koje vecina ljudi u Srbiji moze samo da sanja, krivo mi je sto im se toliko daje na znacaju i zaludjuju narod nebitnim stvarima.

 

Edited by Ljubitelj baklave
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ace Rimmer said:

A koji je interes saveza da postavlja loše trenere, pa valjda je i njima u interesu da imamo bolje rezultate. Više para i za njih onda da ukradu.

Evo 4-0. Bice zanimljivo da li ce ovaj otuzan skup fudbalera odreagovati i kako protiv Danske. Da li je normalno da savez postavlja za selektora pocetnike? Nije.Zasto to rade samo oni znaju.

Link to comment
Share on other sites

Radonjic je mogao da uspe samo u nasoj ligi. Pokusava 10 puta nesto i ne uspe i onda jednom odradi i mi padamo na dupe i kazemo "pa eto, jedan potez resava mec". U Evropi se trazi konstantnost, svih 90 minuta, svaki mec. On to nece imati nikada. Ima tu brzinu, ali ne ume da je iskoristi. Nedovoljno za ozbiljne lige. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...