Jump to content

Mladje selekcije (U21, U19, U17)


Drug Crni

Recommended Posts

1 hour ago, Markoss said:

 

A koliko Austrijanaca koji su nas razmontirali juce je standardno bilo gde van domace lige? 

Iz prvih 11, trojica... Ovo samo potvrđuje da su naši debelo precenjeni kad te i takve austrijance nisu mogli juče da dobiju (da, dobili smo ih u kvalifikacijama). Ovde naručeni tekstovi i dizanje igrača u nebesa ne bi li se što bolje prodali nemaju meru... Ovo za nemce sam napisao apropo toga da smo mi nekakvi favoriti za osvajanje...

Edited by Azazelkg
Link to comment
Share on other sites

Ljudi negiraju realnost i dozvoljavaju sebi da poveruju novinarskim škrabotinama u kojima se igračima pripisuju raznorazni afirmativni epiteti. Osim golmana Radunovića, Lukića i Jovića, niko u Evropi nam ne priznaje neki naročiti kvalitet. Što se talenta tiče, Joveljićev je prepoznat i naplaćen možda i ispod cene, ali je njegova uloga u ovoj reprezentaciji ipak samo da popunjava broj. 

 

Živković već godinama ne igra standardno, štaviše premeštan na pozicije gde pravi najmanju štetu. Milenković igra beka u Fiorentini, svaki meč na štoperu je ispraćen nekim kiksem, interesovanje Juventusa je splasnulo, Mančester i Atletiko se neće kockati, dečku TEK predstoji sezona pune afirmacije na pravoj poziciji, ako do nje uopšte dođe. Vukašin Jovanović je fudbaler rekreativac. Gajić je načisto propao nakon prve sezone u Bordou.  Bogosavac je tek nešto iznad JSL proseka za beka. Pantić i Radonjić vašarski igrači. Da ne govorim o Luki Adžiću koji ne može da igra u Anderlehtu. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mi smo u ovome istom sastavu prošli kvalifikacije i tu Austriju. Taj Jovanović rekreativac igra u Bordou, i koliko sam pratio dosta je standardan, Lukić je standardan u Torinu, dao i je neke golove Juventusu i još nekome. I prošle godine je u Levanteu bio dobar, gledao sam protiv Barcelone kad su dobili 5-4, imao je asist. Bogosavca su hvalili da je bio dobar protiv Nemacke A selekcije u prijateljskoj kad smo izvukli 1-1, a sada ne valja protiv neke Austrije U21.

Link to comment
Share on other sites

У теорији, најбољи могући састав. Видећемо како то у пракси изгледа.

Очекивања су да ће да нас размонтирају, док сам мишљење да ћемо ипак мало да се подигнемо и изненадимо позитивно неком партијом. Лука даје гол

Link to comment
Share on other sites

Vidim ja da ce Kokeza morati da se izvinjava posle ovog meca ponovo😂. Bata Djorizmi nti nivo kroz prostor i kroz vreme. Da sam na Bata djorovicevom mestu na poluvrmenu bi podneo ostavku.

Edited by suptil
Link to comment
Share on other sites

Uvek su nam ležali ovi Nemci :smiley2:

Dokle bre više ovi Đorovići, Krstajići i ostali Đorići... Nama je i bolje da se ne plasiramo ni na jedno takmičenje nego da se blamiramo sa ovim nazovi selektorima. Ima i do igrača, ali baš ovolika nemoć i razbijena vojska je ipak većim delom krivica generala...

Edited by Issey
Link to comment
Share on other sites

Nasi selektori imaju tu moc da ekipe sa sasvim solidnim pojedincima transformisu u neku reprezentaciju Andore, uz duzno postovanje...Mehanizma igre nigde, bukvalno mi je tesko da provalim ko igra koju poziciju...strava i uzas...

Link to comment
Share on other sites

Čekaj ako je ovo naša talentovana generacija šta je onda ova Nemačka? :classic_laugh:

 

Ono što je najsmešnije je što ja ne verujem da će i jedan od ovih igrača njihovih da se izbori da igra za Nemačku A reprezentaciju 😁

Edited by lajavi krelac
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ace Rimmer said:

Jebo vas više Kokeza i Bato Đoro. Ko brani ovoj 11 gamadi da se bore i ginu na terenu.

Zar ne shvatas da je sve ovo na nivou sarkazma i obicne sprdacine. Ako ti trener kaze brani zonu - prostor i ni makac onda ce mladi igraci i stariji to  da rade. NA sredini poluvrmena je jedan igrac priso selektoru da porazgovara da promene nesto. Na kraju ako se zna da nama samo pobeda igra sto nisu jurnuli od prvog trenutka. Milenkovic ladno dobija parni karton suspenzivni za treci mec. Bas veliki javasluk .Mali Lukic je najgori na terenu. Kad te neko ko slinu otrese 3 gola ti da za poluvreme onda je stvarno sve izlisno... 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...