Jump to content

Italia 🇮🇹


alberto.ascari

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 9 months later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 4 months later...
3 hours ago, Helena said:

 

 

 

@DameTime dolazi n💗a temu

 

 

Odlična je bila :classic_smile:

 

Il Volo se takođe takmiči https://www.instagram.com/p/C3JW5YDoosP/ ali ove godine nemaju karakterističnu moćnu baladu, na šta sam navikla od njih. Grande amore i Musica che resta su im bile mnogo bolje.

 

I ove godine navijam za Mahmooda, ima odličnu pesmu i sigurno je top 3 na ESC (kandidat za pobedu). Ali Italijanima svakako nije prioritet ESC 😄 

Link to comment
Share on other sites

No, pobednica je Angelina sa 16 posto glasova, ako sam ja to išta dobro razumela, Žolier kao drugi ima 60% glasova publike.

 

Publika u sali je navijala protiv Žolijera još na obradama a sad kao da im je laknulo.

Angelina ako ode na ESC će se izgubiti u matrici, orkestar uživo je potpuno druga stvar.

 

Link to comment
Share on other sites

Smaraju sa komentarima kako je namešteno, pokradeno itd. jer njihov favorit nije pobedio. Angellina je svakako bolja i od njega i od Annalise, odnosno ima kvalitetniju pesmu.

 

Nego pogledajte Spotify Debut Global za 9-11.2.

 

1. TALKING - Kanye West, Ty Dolla Sign

2. TUTA GOLD - Mahmood

3. I P' ME, TU P' TE - Geolier

4. FOREVER - Noah Kahan

5. SINCERAMENTE - Annalisa

6. LA NOIA - Angellina Mango

7. TU NO - Irama

8. CASA MIA - Ghali

9. MAKE YOU MINE - Madison Beer

10. TUTTO QUI - Gazzelle 

 

:Hail:

Link to comment
Share on other sites

A eto, srećni ljudi diskutuju o tim stvarima.:classic_biggrin:

Lepa priča je vezana za Angelinu, ne večeri obrada je pevala očevu pesmu (umro je kad je imala 14 gidina) koji nikad nije pobedio na festivalu, a učestvovao  je valjda sedam puta.

Okej je pesma, ali Analisa mnogo bolje peva.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Iskreno, ne bih mogla reći ni za jednu da je posebno bolja (pevački) od ove druge. Što se tiče pesama, tu su mi negde obe sa Alessandrom, mislim da su sve tri bile pogodne za odličan plasman na ESC. S tim da imam utisak kako su i Angelina i Annalisa malo pokrale neke već postojeće pesme (u melodijskoj liniji). 

 

Ova Angelinina pesma mi je isto odlična, dopadaju mi se njena energija i pokreti, nekako je spontana

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ono što je važno, a gledala sam je sve večeri (naknadno)-stvarno uživa na sceni.

I milioniti put, samo da je ne pokopa matrica.

Pre neki dan sam gledala predviđanja, izbila je na prvo mesto, ne znam kako sad stoji.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...