Jump to content

Kosarkaska kladionica


Drug Crni

Recommended Posts

singl na jaci ulog

srbija-velika britanija 1 1,30

kladionica maxbet

msm da nase idu do bronze, britanke glavno iznenadjenje prvenstva ali mislim da ce tesko uspeti nesto protiv nas da urade.

 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, jcn said:

singl na jaci ulog

srbija-velika britanija 1 1,30

kladionica maxbet

msm da nase idu do bronze, britanke glavno iznenadjenje prvenstva ali mislim da ce tesko uspeti nesto protiv nas da urade.

 

 

ove nase win, ja sam ovde ozbiljno naplatio...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, jcn said:

lajv spanija - francuska 1 1,37 maxbet pri rezultatu 17:14 za spaniju... jaci ulog

 

i spanija win , naplatio malo manje nego na ove nase ali sve u svemu zadovoljan , danas ozbiljan plus...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ja sam zasolio Nigeriju da ce biti prva sa kvotom 7. Dobar tim,uvek imaju kvalitetne igrace. Igraju malo atipicno za Africke ekipe, dosta trcanja u ledja i dobar porecenat za tri poena. Dosta iskusnih i mladih kvalitetnih igraca. Rusija bez Mozgova, ne bi me cudilo ni Sved da otkaze, posto je trazio dodatno vreme.Doduse,jeste mu se zena porodila pa mozda  ne odigra. Argentina je dobra i to ce biti tezak mec, ali su pobedivi. Mislim ima neki value, prvi mec je sa Rusima. Ako ih dobiju, posle cu verovatno moci i da odbranim i igram sa slobodnom lovom. Doduse treba dobiti Ruse.

Link to comment
Share on other sites

Vidim 81,5 dosta jaka granica.

 

Ja ću preskočiti jer ne znam šta je Saletu na umu. Da znam da će makar 30 minuta isforsirati najjačih 7-8 igrača, potpisao bih i 90+ poena.

 

 

*****

 

Da se prati: SRB+GRE

Edited by realno *w
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
17 minutes ago, Stondisha said:

da li mogu Italijani danas da izgube od Novog Zelanda?

Nije Novi Zeland nešto sad šta ti ja znam kavalitet, nego su mi Italijani sumnjivi za sve pare? 

Mocart plaća 8,5 pobedu Novog Zelanda  x2 6,3.

 

po meni tesko, italijani bi trebalo da prekinu ovaj negativan niz koji imaju danas, mozda da pokusas kontra hendikep eventualno, cista dvojka po meni jako jako tesko...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...