Jump to content

Kosarkaska kladionica


Drug Crni

Recommended Posts

On 8/26/2020 at 2:58 PM, gggggggg said:

mccollum under 27.5 se mora odigrati.

 

22 hours ago, gggggggg said:

ne igra. 

 

svidja mi se i portland under 104.5 mada je tu rizik da ako bude garbidj tajma u poslednjoj cetvrtini

 

i mcc under 6.5 ass

 

3/3

 

mccollum 0 pts i 0 ass, portland 0 poena. konacno jednom doslo sve sto sam i ocekivao.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
6 hours ago, Crni Bombarder said:

Posto dobru tradiciju ne treba prekidati..ko u Unicsu igra na poziciji 2?
Nisam gledao mec protiv Partizana,a slabije poznajem rostere..hocu opet da probam igraca koga ce Andjusic da cuva..protiv KKP sam jako lepo naplatio over na Pejdza..

Pa Jamar Smith je tamo bog i batina. I prvi strelac i suter i pomocni plej. Al' njemu je zato i granica uvek najvisa.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, MrTripleDouble said:

Pa Jamar Smith je tamo bog i batina. I prvi strelac i suter i pomocni plej. Al' njemu je zato i granica uvek najvisa.

Da,da..otisao sam im na sajt i shvatio da je on taj baja.

Odigrah ga na 15.5 granicu.i da ne dodje necu se ljutiti previse..osim Pejdza naplatio sam i Greena iz onog turskog tima kad su igrali u Francuskoj.. Jednostavno mislim da Andjusic ne moze da sacuva ni stolicu.

Link to comment
Share on other sites

Znas kako..slabije..ustvari slabo igram igrace.
Obicno to budu Zvezdine utakmice jer Zvezdu cesto gledam. Umeo sam tu fino da prodjem sa Voldenom narocito,a u par navrata i sa JOB. Naravno,bude i promasaja.

Sto se tice konkretnog pitanja.
Utakmice Bourga ne gledam. :classic_biggrin: Zapamtio sam Andjusica kao ocajnog defanzivca i u jednom momentu sam obratio paznju na njihove utakmice u Evrokupu kroz statse. Pa sam dosao do ideje da probam to da eksploatisem..tako da priznajem da ovo nije bas "kako treba",ali neka logika ipak stoji iza toga.

Inace,najvise prilikom kladjenja volim da se oslonim na licni utisak,na ono sto sam gledao. I ako se na to pridoda nekakav previd kladionica kod kvota - bingo! :classic_biggrin: (kao juce na mecevima Djokovic - Thiem i Tottenham - City)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...