Jump to content

Kosarkaska kladionica


Drug Crni

Recommended Posts

2 minutes ago, MrTripleDouble said:

Zasto da ne, ali ja preskacem to.  Gadjam Prometey i Aris hendikep

Da, na +6.5 1.9 kvota

 

Jos je rani deo sezone, ali sam stekao utisak da Aris ima solidnu ekipu, dok Lietkabelis ima tim sa novim trenerom i bez stranaca, ako izuzmemo ove nase.

3 minutes ago, Čvarkov said:

 

Hendikep je 5.5, igraš h2?

Da, na +6.5 1.9 kvota

 

Jos je rani deo sezone, ali sam stekao utisak da Aris ima solidnu ekipu, dok Lietkabelis ima tim sa novim trenerom i bez stranaca, ako izuzmemo ove nase.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Probaću Valensiju večeras, lepa kvota 2.20, kod kuće, fino otvorili.

Takođe, 

Brendon Dejvis 11.5+

Odželeje 10.5+

K. Evans 14.5+

Mitrović 8.5+

Šmits 9.5+

Walkup SK+AS 9.5

Hayes-Davis 9.5+

Belinelli 9.5-

Tobey 10.5-

 

Ovo sam šinuo na 100 din pa ću kasnije izdvojiti jednog iz Valensije i jednog iz Žalgirisa kome ću verovatno dodati Walkup-a za malo jače. 

Link to comment
Share on other sites

On 10/11/2023 at 8:46 PM, MrTripleDouble said:

Glupo mi bilo da ista predlazem nakon jucerasnje katastrofe i danas mi prodje parlay sa 3 kosarkasa i jednim rukometom. :classic_unsure:

 

btw, cmecari iz Maxbeta vise ne daju ni da se vezuju igraci i utakmice iz iste lige.  Zato su danas platili cenu jer mesto Pariza zauzeo Andres Feliz. :classic_smile:

 

 

Nemoj se druze ljutiti ali te moram pitati zasto ovo parlay, da li se stalno kladis na stranim kladionicama pa ti je ovo izletilo ili mozda mislis da nema adekvatan izraz za to u nasem jeziku? Meni nekako zapara usi pa sam zato upitao bez bilo kakve zle namjere.

Link to comment
Share on other sites

 

5 hours ago, Jerotije Pantic said:

Nemoj se druze ljutiti ali te moram pitati zasto ovo parlay, da li se stalno kladis na stranim kladionicama pa ti je ovo izletilo ili mozda mislis da nema adekvatan izraz za to u nasem jeziku? Meni nekako zapara usi pa sam zato upitao bez bilo kakve zle namjere.

Lijepa rec, me like it

Edited by MrTripleDouble
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Vidim da.je dosta živahna ova tema 😄

 

Jedno pitanje za znalce, koliko znam većina 'ladionica je imala pravilo kod kladjenja na igrače da kada igrač odigra manje od 5 minuta, da se obračunava kvota 1.

 

Juče je na meču GSW - Wolws izbila tuča u drugom minutu, a verujem da su mnogi igrali Kley Thompsona over juče, i sada mi Oktagon vrlo bezobrazno računa minus poene, a verovatno je i u nekim drugim "kućama" slična pljačka 🤨

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Spiridon12 said:

Vidim da.je dosta živahna ova tema 😄

 

Jedno pitanje za znalce, koliko znam većina 'ladionica je imala pravilo kod kladjenja na igrače da kada igrač odigra manje od 5 minuta, da se obračunava kvota 1.

 

Juče je na meču GSW - Wolws izbila tuča u drugom minutu, a verujem da su mnogi igrali Kley Thompsona over juče, i sada mi Oktagon vrlo bezobrazno računa minus poene, a verovatno je i u nekim drugim "kućama" slična pljačka 🤨

Ovo nema nijedna kladionica koliko ja znam. Barem domaca. Ako je igrao i sekund racuna se kao da je igrao.

Link to comment
Share on other sites

Utakmica nije prekinuta, odigrana je regularno. TO sto se to desilo je zla sreca jebiga. Isto kao kada bi se neki igrac povredio. Evo npr Nejpir juce za Zvezdu, povreda u prvom minutu i nije se vracao vise. Naravno minus je dobitan tiket.

 

Sve su to neke nepredvidjene stvari koje idu u tvoju korist kad igras minus. Povreda igraca, iskljucenje, problem sa licnim greskama... Ovo za pravilo 5 minuta prvi put cujem sad od tebe. 

 

Kako bi npr racunali pravilo 5 minuta, ako igras recimo nekog igraca na malu granicu, tipa 2-5 poena? Nelogicno je

 

Prosle godine se npr dosta ljudi oparilo u onim americkim kaldionicama kada je izasao pred utakmicu info bas za Golden State da ce Kerr da odmara nosioce, ali da ce oni da startuju utakmicu i da izadju odmah iz igre. Iz nekog razloga kladionice draft king i ostale su taj info propustile i ljudi su masovno tocili minus na Grina, Tompsona i Karija. Naravno, pare su morali da isplate uredno. 

Edited by MrTripleDouble
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 11/15/2023 at 9:24 PM, MrTripleDouble said:

Utakmica nije prekinuta, odigrana je regularno. TO sto se to desilo je zla sreca jebiga. Isto kao kada bi se neki igrac povredio. Evo npr Nejpir juce za Zvezdu, povreda u prvom minutu i nije se vracao vise. Naravno minus je dobitan tiket.

 

Sve su to neke nepredvidjene stvari koje idu u tvoju korist kad igras minus. Povreda igraca, iskljucenje, problem sa licnim greskama... Ovo za pravilo 5 minuta prvi put cujem sad od tebe. 

 

Kako bi npr racunali pravilo 5 minuta, ako igras recimo nekog igraca na malu granicu, tipa 2-5 poena? Nelogicno je

 

Prosle godine se npr dosta ljudi oparilo u onim americkim kaldionicama kada je izasao pred utakmicu info bas za Golden State da ce Kerr da odmara nosioce, ali da ce oni da startuju utakmicu i da izadju odmah iz igre. Iz nekog razloga kladionice draft king i ostale su taj info propustile i ljudi su masovno tocili minus na Grina, Tompsona i Karija. Naravno, pare su morali da isplate uredno. 

Mislim da je bas od te situacije u nekim stranim kladionicama uvedeno to pravilo za manje od 5', da se obracunava kvota 1, mislim da je to bio slucaj i u bet365 kladionici, dosta se ljudi bunilo, pa ne znam da li je to opet promjenjeno ali je sigurno bilo prosle godine.A ta utakmica koju spominjes mislim da je bila samo situacija za Grina kada se vracao Klej, zelio je da zaigra u petorci sa njim i odmah izasao.Kod nas nije bilo takvo pravilo.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
4 hours ago, Drug Crni said:

Ima li neka klada u ponudi Willisa iz Efesa večeras protiv Partizana? :61:

Willis sustained a broken nose in Sunday's domestic game, according to Efes' official Twitter account.

 

Doduse ovo je vest od 12. februara,  nema neki update. Mozda i postoji sansa da igra veceras, ali nema ga naravno nigde u ponudi.

Edited by MrTripleDouble
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

D.Lillard 6,5 ASS Over 1,8 [Admiral]

Hornetsi su raspad ekipa, posebno su ih Baksi demolirali u dvije ovosezonske utakmice a zadnju su igrali prije dva dana i bilo 123-85.Dejm je u tom mecu igrao samo 25 minuta i skupio 7 asistencija, mec igran ranije u februaru takodje katastrofa za Hornetse i Lilardovih 8 asistencija za 29 minuta.Sada su Hornetsi domacini i ocekujem malo jaci otpor i da Lilard dobije 30+ minuta, a u tom slucaju vidim ga preko ove granice.U seriji je od 4 meca sa 7+ asistencija.


K.Kuzma 21,5 Over 1,85 [Mozzart]

Kuzma ima svu slobodu u raspalim Vizardsima.Na zadnja cetiri meca tri je puta isao preko ove granice i sva tri puta je uzimao 20+ suteva.To je ogromni USGR za ovu granicu.Posebno ako uzmemo cinjnicu da ce veceras imati i motiv vise protiv bivse ekipe.Takodje i b2b utakmica za Lejkerse ce vjerovatno dovesti do brze igre bez nekih odbrana sto bi Kuzmi trebalo odgovarati.

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, MrTripleDouble said:

ali nema ga naravno nigde u ponudi.

Ne znam na koju bi ga granicu dali..uglavnom se celu sezonu kreće u rasponu 6.5-8.5 poena. Videh malopre da je dao 7. :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...