Jump to content

Kosarkaska kladionica


Drug Crni

Recommended Posts

Neko je soccer porobio onaj dan kad je bio prvi mec u seriji Fila-Atl i 7. mec Klipersi - Dalas sve zivo je izlazilo, pa sad uveli zabranu da mozes da igras skokove i poenei asistencije na istog igraca. Ja izasao tad neku sicu al kad sam video da je sve izlazilo realno i over i poeni i asistencije ladno je moglo 3 tiketa maksimalna da izadju. I  evo posle uvedose da ne moze da se kombinuje.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Kevin Durant - igrač skokova 10.5 više @ 1.85

Khris Middleton - igrač skokova 6.5 manje @ 2.1

Jrue Holiday - igrač skokova 5.5 manje @ 1.6

Pat Connaughton - igrač poena 6.5 više @ 1.75

 

Ukupna kvota 10.878

Edited by Vince Carter
Typing error
  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
2 hours ago, realno *w said:

Hoćemo igrati šta? 😄

 

Danas pratim KKP i priliku za live. Od ostalih možda nešto na Makabi, pošto mi Bajern ne obećava.

 

Nešto če se morati, čisto zbog uzbuđenja na početku sezone 😄

 

Bilo bi dobro, kad bi imali nekog što je pratio ove pripremne, pa zna kako su rasporedjene minutaže i uloge. Cenim da če se kladionice loivti malo sa player propsima sad na početku, i da su tu ranljivi. Ja sam nažalost slabo pratio, tako da ču nešto odigrati čisto po osečaju.

 

Rubit o11.5

Fizički je dominantniji od Williamsa, pa bi mogli da spuste koju loptu na njega dole. Ako sam dobro zasledio na onom turniru, Bayern nije kompletan na tim pozicijama, pa je tako dosta minuta za njega na 4/5. Ima fin šut sa poludistance. Uglavnom, solidan igrač koji bi trebao da ima minute i ima lep arsenal u napadu da iskoristi neke missmatch situacije.

 

Efes +1.5

Jednostavno real ne uliva mnogo poverenja trenutno. Barem sam ja takav utisak dobio

 

Tavares o9.5

Bog i batina. Nebi trebalo da ima problema s ovom granicom s obzirom na potrošnju i ulogu. Još protiv zelenog petruševa, kojem odbrana ionako nije neki forte, ako se ne varam.

 

Shavon Shields u13.5

Devon Hall mi je izgledao jako solidno proti Napolija. Ugradiče se on ozbiljno u Shieldsove minute na dvojki. Pored toga, biče mnogo zaduženja u odbrani jer Cska na tim pozicijama glavne scorere. Potencialni problemi sa faulovima...

 

Recite mi gde grešim. Hvala 😄

Link to comment
Share on other sites

Ja probao ovako nesto

 

Monaco-Pao  H2 (+4.5)         -Ocekujem da Pao bude konkurentan u ovom mecu. Imaju tim za donji deo tabele, ali su koliko toliko iskusniji od Monaka i odigrali su neke takmicarske utakmice u superkupu za razliku od njih.

                                                  Mislim da ce ba hedikep da pokriju, a moguce i pobede.

 

D. Hilliard 16.5 +                Granica jeste velika, ali je Bayern osakacen povredama pa ce on tu biti glavni revolveras u spoljnoj liniji. Nema Lucica, Zipsera, Waldena, Obsta, Djedovica... Za vikend protiv Ulma u prvenstvu                                                     sutnuo 14 trojki(26 poena)

 

A. Shved 15.5  -                 Ovo je neki drugi Shved u odnosu na onaj iz Himkija. Igra pleja i uglavnom se fokusira na razigravanje saigraca. A bilo bi i bolesno da igra isto kao tamo pored ovoliko kvalitetnih igraca u rosteru.                                                 Nijednom nije presao ovu granicu u ove 4 takmicarske utakmice koje je odigrao CSKA. 

 

Svidja mi se jos i Yabusele  plus na 8.5 u maxbetu. 

 

Bonus:   Shved 11.5 > (bet365)  Shved 15.5 < (mozzart)     popularne makazice, mislim da postoji dobra sansa da upadne izmedju. Moguce i da vise zategnem u mozzartu na minus.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Veliko izvinjenje @L' Imperatore 

Ne znam šta sam ja gledao, ali bio sam ubeđen da Tavares nije igrao u drugom kolu španske lige (sad vidim da jeste i to dobroj 20 minuta), i  kombinaciji sa nekih 7 minuta protiv Barse u finalu superkupa te 10-ak u prošlom kolu izvukoh onaj zaključak i još ponesen istim odigrah ga i ja, ali minus :ajme:

Link to comment
Share on other sites

Danas trazim poene na utakmicama i ovo sam odigrao.

Uniks-Zenit  147,5+

Fener-CZ  145,5 +

Lion-Zalgiris 160,5 -

Oly-Baskonia 146,5 + i 

Barsa-Alba 151,5 +

Sve kvote su po 1,35, ukupno 4,48 u kladionici Mozzart.

Pogoditi strelce u prvim kolima dok se ne vidi hijerarhija u timu je tesko, ali cekam ponudu. Negde ce vec podceniti ili precenitiza par poena. 🙂

Link to comment
Share on other sites

Moze da se proba, nema Simona, Andersona takodje, A Larkin igra sa nekom povredom kolena. 

 

Moj vecerasnji pik je Bayern 2.  

 

Unics je diviljina ekipa bez jedne akcije. Iskreno ocekivao sam ovde i da gosti budu favoriti, a kladionice daju odlicnu kvotu 2.50.

 

Bolji igraci, bolji trener, bolja odbrana... Jedina prednost Unicsa domaci teren koji i nije nesto posebno vruc.

 

Vratio se Djedovic, postoji mogucnost i da Lucic zaigra, ali i bez njega vidim da ovo dobijaju.

 

Mozda bude kasnije i neki tip za poene igraca kada malo precesljam pounudu. Ovo ce mi biti glavni pik, na nekom jacem tiketu idu i u hendikep +3.5.

Link to comment
Share on other sites

Higins +12,5 Očekujem utakmicu na veliki broj poena i njega na 20 poena

Cibona - Partizan H1 na 9,5 Sumnjam da će Partizan uspeti u toj meri da slomi Cibonu koja se pokazala kao tvrda i organizovana ekipa

Real- PAO h1 - 10,5 Razlika je u klasi, dvoumio sam se da li da igram hendikep poluvreme ili kraj, ali ipak sam odigrao na kraju, bojim se nekog kasnog paljenja Reala

 

Na manji ulog pokušati sa Ledejom +11,5 igrao je čovek mnogo ozbiljnije takmičenje, a direktan protivnik će mu biti Prkačin i verujem da je snažniji od njega te da će to Partizan obilato koristiti kako bi uveli mladog igrača u probleme sa faulovima i sebi olakšali posao na drugom kraju terena

Larkin +16,5 ne znam zašto, ali verujem da je sad pravo vreme da poludi i proigra.

Mudijej -11,5 Oli igra sličan basket kao i Zvezda imaju defanzivno odlične bekove/deli minutažu sa Lekavičiusom i Kalnietisom/deluje da je skroz izgubio samopouzdanje

Edited by Liska Manjina
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jači ulog na Monako danas! Em je Zvezda desetkovana, jak ritam utakmica u kombinaciji sa skraćenom rotacijom. Verujem da to ide rutinski i da će čak pokriti i hendikep od 3,5 poena.

 

Dejvis (Barsa) +10,5 Očekujem ga na 30 minuta igre, Mirotić mu ostalvja dovoljno prostora u reketu, a i vidim da uzima veliki borj šuteva. Mislim da je ovo mala granica za njega i da će narasti barem na 11,5.

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Liska Manjina said:

Jači ulog na Monako danas! Em je Zvezda desetkovana, jak ritam utakmica u kombinaciji sa skraćenom rotacijom. Verujem da to ide rutinski i da će čak pokriti i hendikep od 3,5 poena.

 

Dejvis (Barsa) +10,5 Očekujem ga na 30 minuta igre, Mirotić mu ostalvja dovoljno prostora u reketu, a i vidim da uzima veliki borj šuteva. Mislim da je ovo mala granica za njega i da će narasti barem na 11,5.

2/2 juče

 

Danas očekujem baš laganu pobedu Virtusa i da će pokriti smanjeni hendikep od 7,5

Lorenco Braun +11,5 . Čovek igra u proseku 30+ minuta, Baskonija ne igra neku bajnu odbranu, u stanju je da sam kreira, a to je u ovoj ekipi najbitnije

PAO-Efes 2 kvalitet je na strani Efesa, slabo su ušli u sezonu ali verujem da će dobiti PAO u gostima. Ipak je Eefes organizovanija i kvalitetnija ekipa, PAO mi deluje kao razbijena banda.

Andora-Trento domaćin se definitivno budi, gosti ne mogu ispratiti njihov ritam i očekujem laganu pobedu i da će domaćin pokriti smanjeni hendikep na 6,5 poena.

 

Link to comment
Share on other sites

On 10/27/2021 at 1:17 PM, Liska Manjina said:

2/2 juče

 

Danas očekujem baš laganu pobedu Virtusa i da će pokriti smanjeni hendikep od 7,5

Lorenco Braun +11,5 . Čovek igra u proseku 30+ minuta, Baskonija ne igra neku bajnu odbranu, u stanju je da sam kreira, a to je u ovoj ekipi najbitnije

PAO-Efes 2 kvalitet je na strani Efesa, slabo su ušli u sezonu ali verujem da će dobiti PAO u gostima. Ipak je Eefes organizovanija i kvalitetnija ekipa, PAO mi deluje kao razbijena banda.

Andora-Trento domaćin se definitivno budi, gosti ne mogu ispratiti njihov ritam i očekujem laganu pobedu i da će domaćin pokriti smanjeni hendikep na 6,5 poena.

 

2/4 iznenadio me je raspad Efesa u Atini.

 

Za danas:

Zenit - Baskonia 1 Zenit je mnogo ozbiljnija ekipa od Uniksa koji je razbio oslabljenu Baskoniu (fali Giedraitis), igrjau kući drugu za redom i smatram da su odmorniji. Verujem da će pokriti hendikep od 4,5 poena.

Unics - Real 2 Mnogo iskusnija i uigranija ekipa Reala gostuje Uniksu, a vratio se i Tavaresa koji je najbolji centar Evrope. Lako su dobili Zenita, a očekujem da još lakše dobiju Uniks. Probao bih i sa Tavaresom +12,5 apsolutno nema ko da ga zaustavi u ekipi Uniksa

Ekobo +13,5 Panata nema defanzivne specijalce na vanjskim pozicijama. Momak igra u odličnoj formi, a verujem da će dobiti 30+ minuta.

Pokušao bi i sa Majk Džejsmom +17,5 kao vid osvete ekipi CSKA. Sumnjam  da će imati milosti ili rezona i da će gadjati 30+ poena.

Edited by Liska Manjina
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...