Jump to content

Kosarkaska kladionica


Drug Crni

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
4 hours ago, Crni Bombarder said:

Bravo!

Da ne jedem sad govna posle 'bitke' ali meni je ovaj tip imao veliki value na ovoj kvoti. Znam ja da su bukmejkeri veliki majstori, ali ovde je kvota dobrano promasena. Po meni je ovo bila 1.90-1.90 utakmica, ako ne gosti i mali favorit. Milano bez dvojice startera i veoma vaznih igraca(Delaney, Leday), Fener u seriji od 10 pobeda u poslednjih 11 utakmica, svi igraci na broju, De Colo u izvrsnoj formi kao glavni igrac, Veseli takodje...plus sto domaci teren ne igra vise toliku prednost i svedoci smo velikog broja brejkova ove sezone. Jos vise zacudjujuce je bilo sto je kvota juce padala na Milano, ne znam iz kog razloga?! Sve u svemu hvala im na ovoj kvoti.

 

Iskreno, mrzi me da pisem neke analize na ovoj temi, verovatno bi to privuklo jos neke da uzmu tip, jer znam da je tako po meni.

 

Danas cu verovatno probati Real 2. Gori im pod nogama, cak im je i playoff ugrozen, jer imaju paklen raspored do kraja, pa im Zenit koliko to cudno zvucalo dodje i jedan od najlaksih meceva do kraja. Ne svidja mi se bas kako izgledaju na terenu, ali to je klub koji igra pobednicku kosarku zadnjih 10 godina i znace kako da se izvuku iz ove situacije.

 

Mozda na osecaj  probam i PAO h2 na +7.5, ali to cu da sacekam do pred pocetak utakmice da vidim kakvo je situacija sa rosterom.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, MrTripleDouble said:

Da ne jedem sad govna posle 'bitke' ali meni je ovaj tip imao veliki value na ovoj kvoti. Znam ja da su bukmejkeri veliki majstori, ali ovde je kvota dobrano promasena. Po meni je ovo bila 1.90-1.90 utakmica, ako ne gosti i mali favorit. Milano bez dvojice startera i veoma vaznih igraca(Delaney, Leday), Fener u seriji od 10 pobeda u poslednjih 11 utakmica, svi igraci na broju, De Colo u izvrsnoj formi kao glavni igrac, Veseli takodje...plus sto domaci teren ne igra vise toliku prednost i svedoci smo velikog broja brejkova ove sezone. Jos vise zacudjujuce je bilo sto je kvota juce padala na Milano, ne znam iz kog razloga?! Sve u svemu hvala im na ovoj kvoti.

 

Iskreno, mrzi me da pisem neke analize na ovoj temi, verovatno bi to privuklo jos neke da uzmu tip, jer znam da je tako po meni.

 

Danas cu verovatno probati Real 2. Gori im pod nogama, cak im je i playoff ugrozen, jer imaju paklen raspored do kraja, pa im Zenit koliko to cudno zvucalo dodje i jedan od najlaksih meceva do kraja. Ne svidja mi se bas kako izgledaju na terenu, ali to je klub koji igra pobednicku kosarku zadnjih 10 godina i znace kako da se izvuku iz ove situacije.

 

Mozda na osecaj  probam i PAO h2 na +7.5, ali to cu da sacekam do pred pocetak utakmice da vidim kakvo je situacija sa rosterom.

Pa nisu bili baš svi na broju, falili su Dikson, Ulanovas i Mahmutoglu, što opet nije opravdavalo tako veliku kvotu 🙂 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Green23 said:

Pa nisu bili baš svi na broju, falili su Dikson, Ulanovas i Mahmutoglu, što opet nije opravdavalo tako veliku kvotu 🙂 

Ma oni maltene nisu ni imali neku ulogu u onoj seriji od 10 vezanih pobeda. Dikson nije ni igrao, cak je skrajnut bio i u TBL gde se vodi kao domaci igrac, Mahmutoglu je minus igrac ako ne ubaci 3, 4 trojke, a Ulanovas je ispod svakog nivoa ove sezone, tako da njihov izostanak potpuno irelevantan.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MrTripleDouble said:

Bratijo, imate u Mozzartu da Curry osvaja 3pt contest na 2.70. Resili malo da pocaste sa kvotom i zasto ne iskoristiti . Realna kvota je 1.90-2.1

 

Moze malo i da se stavi na Lavina, cisto da se brani, jer ne vidim ko osim njega moze da zapreti Baby Face Assasinu.

Istog trenutka sam te poslusao. Uopste ne pratim specijale u Mozzartu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MrTripleDouble said:

Ma i ja slabo pratim mozzart, ovo sam slucajno video.

 

btw Lavine ima da se nadje u drugim kladionica po boljim kvotama za razliku u mozzartu gde je samo 4.

Ali drugde moze i da se vezuje pobednik u trojkama i u zakucavanju npr, zar ne? Ovde nikako.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, MrTripleDouble said:

Bratijo, imate u Mozzartu da Curry osvaja 3pt contest na 2.70. Resili malo da pocaste sa kvotom i zasto ne iskoristiti . Realna kvota je 1.90-2.1

 

Moze malo i da se stavi na Lavina, cisto da se brani, jer ne vidim ko osim njega moze da zapreti Baby Face Assasinu.

Uzivanje je bilo gledati, a jos vece naplatiti. Hvala.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

https://www.cbssports.com/college-basketball/news/ncaa-tournament-2021-bettor-wins-33k-on-ridiculous-10-10-leg-march-madness-parlay/

 

:Hail: 

 

Nisam nikad ni pomislio da igram neki ovakav tiket. Velike kvote sam gađao bezbroj puta, ponekad i pogodio. Ali odigrati u toj meri protiv favorita, sačekati da se sve utakmice završe, (bez da unovči tiket ranije), i na kraju biti 10/10 na takvom tiketu. Ludilo, ko zna kad će neko ovako nešto opet pogoditi. Mada, rekao bih da svake godine ima jedan ovakav. I naravno poenta da svakako vredi probati gađati sa sitnim uplatama, kao što je njemu tih 10 dolara.

Edited by Marko
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Opet padoh za malo za 400k. Za po 1 poen Porzingis i Rozir. 21.5 i 22.5 bile granice, oni dali 21 i 22 poena :hammer:

 

:cry:

 

Spoiler

d71d601374909821.jpg

 

 

 I'm gonna kill myself.

 

Da je barem jedan od njih izaso pa da bude cash back.

 

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...