Jump to content

Kosarkaska kladionica


Drug Crni

Recommended Posts

3 hours ago, mr clutch said:

YP2yp7m.png

 

 

 

 

FbjnNzZ.png

 

 

Sada usao na sokerov akont i vidim 6 soma umesto 5, a legao sam jutros u 7h i do kraja ispratio NBA. Prvi ne mogu prezaliti. Iako sam znao da Brooklyn nece biti sila na pocetku zbog uigravanja sa Hardenom sam mislio da ce dobiti Cavse s hendikepom pre svega zbog individualnog kvaliteta.

Koliko je love bio ovaj prvi? Bas steta majku mu.
Da ne stavljam slike, ja odigram na Mocartu 2 na Bruklin na kraju trece, 9 razlike, daju mi 3.05 sa 1000 i jos pojacam na nekih 5/6 minuta do kraja, gde je isto oko 10ak razlike sa jos 500, daju mi 6.5 kvotu.
Ono je bio vidjen preokret, ali pohvatase dosta ofanzivnih ovi klinci iz Klivlenda plus im udjose neki bodez sutevi i na kraju sudije zasere maksimalno onom odlukom, a bio je cist ric in faul. 
Povrh svega, omasim Adebaja za 5 hiljada, Kajri i Embid maltene na poluvremenu presli.
Bas nesrecno vece za mene sinoc.

Pisite ako imate sta za veceras.

Link to comment
Share on other sites

Nešto jače od 30 soma. Nisam siguran da l 31 ili 32 soma

 

Meni je Zion + sigurica ako budem igrao plus. 22.5 je granica, a poslednjih 7 mečeva je 32,31,21,26,29, 24,21. Znači samo dva puta nije došao više. Opet protiv Jute, a prošlu je dao 32. Nzm s kime da ga uparim. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, gggggggg said:

durant je out veceras, irving u socceru je jos uvek na 23.5.

 

Nadam se da su ostali sigli da uplate. Sad sam proverio, Irving na 25, sto mi i dalje deluje kao plus, a Hardena ostavili na 25.5 kao sto je i pocetno bilo, ali ne postoji opcija da se igra plus, samo minus. Izuzetno bedan potez sa njihove strane.

Sto se ostalog tice, meni je Markanen plus, svuda je na 17.5.
Takodje cu odigrati ponovo Jokaru da pravi tripl dabl, kvota je sada 3 u Admiral betu. Pored toga, dali su i kombinaciju sa asistecijama Jokara i Kris Pol. granica je 16.5 a kvota 1.75. Tako da ja igram to + da Jokara pravi tripl dabl na istom tiketu sa 1000.
AKo bude jos nesto zanimljivo, pisacu. 🙂

Link to comment
Share on other sites

Nisam video da je Durant out. Odigrao sam double na Philu i Brooka 

 

Phila Boston 1 - Igrali su pre dve veceri i dobila je Fila, takodje je i vcrs Tatum out, a Siksersima su u rosteru svi bitniji igraci

Brook Cavs h1 3.5   - Nisam znao da KD ne igra. I pored toga mi trebalo ocekivati osvetu Netsa

10 minutes ago, Oštricom brijača said:

 

Nadam se da su ostali sigli da uplate. Sad sam proverio, Irving na 25, sto mi i dalje deluje kao plus, a Hardena ostavili na 25.5 kao sto je i pocetno bilo, ali ne postoji opcija da se igra plus, samo minus. Izuzetno bedan potez sa njihove strane.

Sto se ostalog tice, meni je Markanen plus, svuda je na 17.5.
Takodje cu odigrati ponovo Jokaru da pravi tripl dabl, kvota je sada 3 u Admiral betu. Pored toga, dali su i kombinaciju sa asistecijama Jokara i Kris Pol. granica je 16.5 a kvota 1.75. Tako da ja igram to + da Jokara pravi tripl dabl na istom tiketu sa 1000.
AKo bude jos nesto zanimljivo, pisacu. 🙂

Vrv hoces da ga izbaksuziras rivalu u fantaziju 😉

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, mr clutch said:

Nisam video da je Durant out. Odigrao sam double na Philu i Brooka 

 

Phila Boston 1 - Igrali su pre dve veceri i dobila je Fila, takodje je i vcrs Tatum out, a Siksersima su u rosteru svi bitniji igraci

Brook Cavs h1 3.5   - Nisam znao da KD ne igra. I pored toga mi trebalo ocekivati osvetu Netsa

Vrv hoces da ga izbaksuziras rivalu u fantaziju 😉

hahaha Nisam ni pomislio na to ako mi verujes, jedino znam da imas Rasela koji je ubijao sa trojkama ove sedmice.
A Markanen mi je plus jer ne igra Vendel, a videh da Lauri ima neke opasno dobre brojke i veliku potrosnju kad igra kao centar.
Sad izadje vest da i Garland igra za Klivlend veceras. Ne znam, to mi sve vise lici na minu, mada je Bruklin i dalje favorit.

Edited by Oštricom brijača
Link to comment
Share on other sites

Lilard je jutros bio na 30.5 u Star Betu, a ja ostao bez novca na racunu kod njih. Kad sam malopre video da je skocila granica za 4 poena, ubilo mi je volju za igranjem bilo cega veceras. 😞
Jos su neke granice bili omasili, ali sad dzaba.

Pisite ako imate kakav predlog, ja sam trenutno bez ideje nakon ovoga i nekoliko padova ovih dana.

Link to comment
Share on other sites

Veceras ako ne pogodim, ide se na jednu lepu pauzu. Bas me nece u poslednje vreme.
Za pocetak Dramond plus na 17.5 u Admiral betu. Na prvom mecu protiv starog tima uzeo je brdo suteva, verovatno ce i veceras biti motivisan.

Ako vi imate nesto, pisite. Trebalo bi da bude 12 meceva veceras, ako slucajno ne odloze San Antoniju i Nju Orliansu meceve ponovo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...