Jump to content

Kosarkaska kladionica


Drug Crni

Recommended Posts

Ne kladim se cesto, a i generalno nisam dugo sve dok nije pocela liga. Ali mislim da se ovo ipak ne sme propustiti.

Lebron danas slavi 36. rodjendan, a posto se vrlo dobro zna da on voli da zatrpa protivnike na taj dan, ne vidim zasto se istorija ne bi ponovila.
Upravo sam nasao da je granica 22 poena u Admiral betu, to je nekadasnji Milenijum, tako da ko voli eto prilike da proba.
Ja krecem iz ovih stopa, mora se na ovo staviti hiljadu,dve. 🙂

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sad sam sasvim slucajno video da u Admiral betu daju kvotu 3 da Jokic pravi tripl dabl.
Iako je ovo svakako utakmica gde postoji mogucnost da bude blowout, posto je Minesota ocajna, mada se ni Denver nije bas proslavio do sada.
Cuvace ga mladi Naz Rid, tako da ce Jokara tu moci da radi sta pozeli.

Ja na ovo sigurno stavljam neku lovu, samo cu videti koliko. 

Uf, evo samo sto sam napisao, naidjoh na vest da startuje Ed Dejvis za Minesotu, koji je ipak nesto snazniji i iskusniji, a ume i da pokupi dosta skokova.
Kako god, poeni i asistencije ne bi trebalo da se dovode u pitanje, tako da cu ja ovde probati sa 500 do 1000.

Edited by Oštricom brijača
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Imate li predloge za veceras? Ima par zanimljivih igraca.
Nasao sam Porizngisa na 16.5 to mi deluje kao minus. Trebao bi da i dalje igra ogranicene minute + Milvoki. VIdim da je uzeo cak 16 suteva protiv Sarlota za samo 21 minut, ali ne verujem da ce to da ponovi veceras.
Naravno Dejvis protiv bivesg tima deluje kao predlog veceri. Ima jos par stvari, ali ne bih da se zalecem previse. 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, MrTripleDouble said:

Ja igrao double Randle 23,5+ (ima da se nadje na stranim na 22,5) i Cikago 2.   Pisao sam neke analize za ove tipove, ali da ne tupim sad mnogo ovako kasno. :classic_smile: To je ustvari bio triple sa MEM-MIN  poluvreme plus, ali je ona u medjuvremenu odlozena(Towns pozitivan).

Svidja mi se ovo, mada sam negde bas danas cuo da je Klivlend najbolja defanzivna ekipa u ligi trenutno. To mi zvuci neverovatno, i sigurno ima razloga zasto su tu trenutno statisticki, ali trebalo bi Rendl to da predje. A Cikago je 1,95 u Mocartu, to cu upravo da vezem sa necim.

Ja nasao neke solidne granice, pa probao ovako: Porzingis -16.5, Vucevic +21.5, Dejvis i Ingram isto plusevi, obojica na 22.5, sto sam morao da probam.
Stavio 500 na ovo, a kladionica je Star Bet. Znam da su oni vise po zapadnoj i istocnoj Srbiji, tako da ako ih slucajno imate, cesto daju dobre granice. Znam da u Beogradu nemaju uplatna mesta, mislim ni u NS.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, MrTripleDouble said:

Ja igrao double Randle 23,5+ (ima da se nadje na stranim na 22,5) i Cikago 2.   Pisao sam neke analize za ove tipove, ali da ne tupim sad mnogo ovako kasno. :classic_smile: To je ustvari bio triple sa MEM-MIN  poluvreme plus, ali je ona u medjuvremenu odlozena(Towns pozitivan).


Ne znam sta da ti kazem druze, sem da se nadam da nisi gledao. 😞
Ja krenuo da prepisem u Mocartu, i vidim da su spustili sa 1.95 na 1.75 u roku od pola sata, i odustanem srecom. Samo bih se iznervirao.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Oštricom brijača said:


Ne znam sta da ti kazem druze, sem da se nadam da nisi gledao. 😞
Ja krenuo da prepisem u Mocartu, i vidim da su spustili sa 1.95 na 1.75 u roku od pola sata, i odustanem srecom. Samo bih se iznervirao.

Ma gde nisam gledao, ali jasno mi je bilo u kojem pravcu ide utakmica kada sam otisao u wc na +18 za Chicago, a izasao posle 3, 4 minuta na +2.  Cak ni na +10 koji minut pre kraja nisam bio u fazonu to je to, jer sam bio zabezeknut kad su u par napada za redom Lavine i kompanija potegli trojku u petoj sekundi napada.

 

Zbog ovakvih utakmica u sustini retko kad i igram konacne ishode na NBA utakmice, pogotovo kad su u pitanju indijanske ekipe kao sto su ove. Ali jbg, ovde me bas privukla kvota i upecao sam se.

Link to comment
Share on other sites

Admiral Bet ponovo daje Jokaru solo kao tripl dabl opciju, ovaj put na 2.5 za razliku od kvote 3 prosli put.
Inace zanilmljivo da nisu davali kao opciju od poslednjeg puta kada je zapravo napravio tripl dabl, protiv Minesote u gostima, kojoj je falilo dosta igraca.
Ovaj put je to protiv Oklahome, koja igra bez Horforda, a ostatak njihove centarske linije moze samo da skakuce okolo dok Jokara radi sta pozeli.
Ja cu ovo ponovo probati sa minimum 1000, pa rekoh da javim i vama, ako ste zainteresovani. 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Crni Bombarder said:

Odigrao sam over na 17.5 granicu,nadjoh u Socceru
(velika je margina,li sam morao probati)

Ma ja odigrao tu + na celoj i Pulena plus, lagani prolazi, ali Loko sta igra ono :classic_blink:  Kakav horor za oci, doduse nisam igrao dvojku, ali sam stavio Harvija + koji ce evo poluvreme da zavrsi bez poena. A kako i da postigne nesto kad igraju ovu anti kosarku... Gube 30 razlike od trenta koga je partizan samleo. Bemte kosarko :classic_biggrin:

Edited by MrTripleDouble
Link to comment
Share on other sites

YP2yp7m.png

 

 

 

 

FbjnNzZ.png

 

 

Sada usao na sokerov akont i vidim 6 soma umesto 5, a legao sam jutros u 7h i do kraja ispratio NBA. Prvi ne mogu prezaliti. Iako sam znao da Brooklyn nece biti sila na pocetku zbog uigravanja sa Hardenom sam mislio da ce dobiti Cavse s hendikepom pre svega zbog individualnog kvaliteta.

Edited by mr clutch
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...