Jump to content

Kosarkaska kladionica


Drug Crni

Recommended Posts

Golden State-Houston  H2  +5.5    i  2 (sa produzetekom) @2.80 pa na gore

 

Ocekivao sam da Hjuston vec u prvoj brejkne Gsw, ali to se nije desilo iz nekoliko razloga. Pre svega zbog loseg suterskog dana Hardena/Takera, odsecenosti Kapele, nesnalazenja sudija,  itd... Mislim da ce veceras dosta bolje spremiti utakmicu, a i ne verujem da ce dve utakmice za redom imati onakvo sutersko vece. Ocekujem i da sudije veceras malo naklonjenije gledaju na one faulove pri sutu za 3.  

 

Ono sto me jos vise ohrabruje da odigram ove tipove je i ne tako blistava igra Warriorsa u ovom PO.  Oracle nije neosvojiva tvrdjava kao prethodnih sezona, i to su pokazali Klipersi u prvom kolu kada su tamo izvojevali dve pobede. Nadam se i da ce D'Anthony da vrati i Farida u rotaciju jer mislim da moze dosta da pomogne u ovom matchupu.  Kod kladjenja se licno dosta oslanjam i na svoj instikt, a on mi govori da se serija seli u Hjuston sa rezultatom 1:1.

 

Ipak uvek postoji ono 'ali' pa cu da bi bio malo sigurniji odigrati sa hednikepom, ali cu sigurno i na nesto nizi ulog odigrati i cistu dvojku.

Edited by MrTripleDouble
Link to comment
Share on other sites

G. Antetokounmpo-MIL Uk. Poena
|+| (28.50) 1.85  
K. Middleton-MIL Uk. Asist.
|+| (3.50) 1.60  
Milwaukee-Boston
KI 1 1.33  
J. Harden-HOU Uk. Poena
|+| (33.50) 1.85  
C. Paul-HOU Uk. Skokova
|+| (4.50) 1.65  
K. Durant-GSW Uk. Poena
|+| (31.50) 1.85

 

Pokusaj za danas. Nista originalno, ali se lepa kvota nakupila.

Link to comment
Share on other sites

On 4/30/2019 at 11:22 AM, MrTripleDouble said:

Golden State-Houston  H2  +5.5    i  2 (sa produzetekom) @2.80 pa na gore

 

Ocekivao sam da Hjuston vec u prvoj brejkne Gsw, ali to se nije desilo iz nekoliko razloga. Pre svega zbog loseg suterskog dana Hardena/Takera, odsecenosti Kapele, nesnalazenja sudija,  itd... Mislim da ce veceras dosta bolje spremiti utakmicu, a i ne verujem da ce dve utakmice za redom imati onakvo sutersko vece. Ocekujem i da sudije veceras malo naklonjenije gledaju na one faulove pri sutu za 3.  

 

Ono sto me jos vise ohrabruje da odigram ove tipove je i ne tako blistava igra Warriorsa u ovom PO.  Oracle nije neosvojiva tvrdjava kao prethodnih sezona, i to su pokazali Klipersi u prvom kolu kada su tamo izvojevali dve pobede. Nadam se i da ce D'Anthony da vrati i Farida u rotaciju jer mislim da moze dosta da pomogne u ovom matchupu.  Kod kladjenja se licno dosta oslanjam i na svoj instikt, a on mi govori da se serija seli u Hjuston sa rezultatom 1:1.

 

Ipak uvek postoji ono 'ali' pa cu da bi bio malo sigurniji odigrati sa hednikepom, ali cu sigurno i na nesto nizi ulog odigrati i cistu dvojku.

 

Bolan pad.

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, jcn said:

golden stejt 1 1,35 mozzart

 

golden stejt win, 5od5 na novom forumu, nzm samo dal neko prati, mogao bi i jos neko da se ukljuci , kako za kosarku tako i za tenis i ostale sportove 🙂 ...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja se malo igrao sa tim pomerenim granicama/kvotama u Mocartu.

 

Svidelo mi se:

 

Micić -13,5

Veseli -13,5

Sloukas +9,5

Dikson +6,5

 

Konačne ishode nisam igrao, pratiću neke varijante za live.

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

Ja ću danas forsirati Žaligirs, razne kombinacije 2-2, dh, live...

 

Ovima se Čanak skidao prošlui tekmu, nije ih bilo. SInovec postava. Mislim da će biti baš rutiniranje.

 

 

edit: ovo je bilo gaženje klasično

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...