Jump to content

Kosarkaska kladionica


Drug Crni

Recommended Posts

10 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Rekoh na nba temi da je levert zajeban zbog blowouta tako ce biti i ovi bednici iz Washigtona igrace po 20 minuta kao starteri.
Sinoc pun kurac pluseva bas su bile buzne odbrane nece ni to da traje vecno.

 

Al laganini izasao asistencije jer kad igra pik ga uvek udvajaju, barem juce je bilo tako. Juce je moglo da se uzme kamara para al ja uvek ubodem nekog jedinog koji ce da padne zbog blowouta ili tome slicno. Na primer za Furnijea mi se stisla jaja na 15,5 jer skoro da ni  5 poena u ovim pripremnim nije prelazio. Sda cu da van stavim 3 tiketa sto sam igrao. Tacno nema Zajona u ponudi, kao ni juce Kembe jer je izasla vest za minute. Izasla ponuda za danas u Sokeru.

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tiket br.1 zbog blowouta.

 

Spoiler

a5e2c21350522018.jpg

 

Onda Vestbruk posandrcao, tike br.2.

 

Spoiler

71bb1f1350522021.jpg

 

I jedan ako prodje prodje i nije prosao.

Spoiler

b11f861350522025.jpg

 

Gde mi je pamet bila( gde su mi jaja bila) da umesto Vestbruka na tiketu br.2 stavim Vajta.

 

Propast nacisto. Da je barem Ingram pogodio ono pa da imam nesto u banci.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

imam neki osecaj da ce toronto dobiti lakerse veceras. em su kao roviti lakersi, davis, james, kuzma svi imaju neke problemcice em su vec sa pobedom nad clippersima obezbedili prvo mesto i cenim da ce malo povuci rucnu i igrati sa manje moranja. sa druge strane ni toronto nije za baciti kao ekipe, mislim da ce malo ozbiljnije shvatiti.

lakersi su po kladionicama favoriti pa moze se probati neki i hendikep na toronto, pocetna je 3,5.

 

jamesu je granica 23.5 i to mi je vec rizicnije za igrati minus. mozda asistencije ako nece biti bas 35 minuta na terenu. granica je 10.5.

 

 

o'neale opet over poeni i skokovi 7.5 i 5.5.

ingram isto over skokovi 5.5    - ovo su mi ziceri

 

 

 

schroder 3.5 asistencija mi se cini kao lepa granica.

 

embiid poeni over 22.5 mada tu oprez jer vuce neku povredu pa ako izadje vest da nije 100% spreman mozda zaobici

 

i denver-miami mi se cini da ce biti spora utakmica sa malo poena. mozda miami under 106.5

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

meni juce usla oba tiketa. uz nenormalnu srecu.

 

prvo se washington jedva dogegao do 110 poena. a onda je sacramento gubio 30 razlike pred poslednju cetvrtinu gde mi je trebalo da daju 30 poena i naravno utakmica bila bez odbrana i ubacili su i mnogo vise od toga. pored toga dallas i phx prebacili granice isto. 

mislim da je svaka utakmica osim sas - mem dosla otp. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

nekoliko predloga za danas.
 

butleru granica 18.5 protiv toronta. mislim da se ovo mora probati na ovakvoj granici, bez obzira protiv koga igra.  malo me iznenadila ova granica ali onda sam se setio da je kao propustio neki trening juce ali nije na injury listi...ne znam sta se desava ali da je povreda valjda bi javili. prilicno su transparentni po tom pitanju. ako ne igra onda nista ali ako bude igrao onda ce igrati redovno imo.

 

nekoliko rizicnih stvari

 

ball over 11.5. ne ide mu, ukupno imao 11 poena na ove dve ali i dalje uzima trojke. igraju protiv memphisa pa ce biti brze kosarke, uostalom kao i uvek sa nop. verujem da ce jednom proraditi.

 

o'neale over 7.5 ne odustaje od njega ;D ima granicu i na skokove 5.5 ali ovo je mnogo rizicnije jer igra protiv lakersa koji su dobri skakaci, pogotovo u napadu.

 

ingram over 5.5 skoka, mislim a je ovo lepa granica za probati. zion i dalje na restrikciji minuta. ako ingram bude igrao 30+ minuta mislim da bi ovo trebalo da dodje. 

 

embiid over 25.5. poena protiv spursa. realno nema ko da ga zaustavi u spursima. jedino sebe da izbaci na neki nacin ili da bude blowout. rizicno jer je ipak embiid u pitanju, nikad se ne zna sta ce se snjim desiti.

 

warren over 4.5 skoka. igra cetvorku bez sabonisa. turner je los skakac, dakle moze pored njega da uzima skokove, igraju protiv washingtona koji ce sutirati milion puta. jedina neobecavajuca stvar je sto je protiv philadelphie igrao 41 minut i imao 4 skoka. ali ipak su to bili sixersi, jedni od boljih skakackih ekipa u ligi.

 

naravno gledam i otp...

 

 

sta cenite jos da vredi pogledati

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

izjebo me butler mamicumu. kako je samo odigrao poslednja dva napada kao amater.

 

osim toga celo vece planiram da igram onealea skokove plus i u poslednjem trenutku se predomislim i odigram na embiida. naravno oneal izasao vec u prvoj cetvrtini a embiid imao 0 skokova u prvom poluvremenu. posle imao 9 u trecoj i opet 0 u cetvrtoj?! neko se ovde zajebava

 

ingram isto dosao u prvoj cetvrtini, warren takodje, ali ja babun izjebao sam samoga sebe.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

razmisljam sta da odigram da li mavse da dobijaju prvo poluvreme ili netsi under 51.5 prvo poluvreme. na kraju ispalo da je svejedno xd

 

izasla vest da antetokounmpo i middleton ne igraju drugo poluvreme i opalio live na netse, kvota 4...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, gggggggg said:

razmisljam sta da odigram da li mavse da dobijaju prvo poluvreme ili netsi under 51.5 prvo poluvreme. na kraju ispalo da je svejedno xd

 

izasla vest da antetokounmpo i middleton ne igraju drugo poluvreme i opalio live na netse, kvota 4...

doktor za netse 🙂bravooo

ukljucem se i ja od sutra da ozivimo tu temu

kako ide tom liku za reddita ?

Link to comment
Share on other sites

pa ne ide mu tako kako sam ja zamislio da ce mu ici. prvog dana je imao minus dan a juce vec bio u plusu. mnogo varijacija ima sa skokovima.

 

razum govori da bi utah trebala da bez vecih problema dobije memphis bez jjj i koji je 0-3 za sada, ali prethodna dva dana opasno mi poljuljalo samopouzdanje da igram ovakve stvari. 

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Juce nurkic stao na 18, jebani predator Jae Crowder dao 8 poena za 2/3 minuta posle sutnuo jos 2 puta.
O mucki Bucksa da ne pricam navlakusa opasna mogli su odmah da izbace Janisa i Krisa a ne da im daju po 15 minuta u 1/2.
Danas logika kaze da se jure ovi iz memfisa za poene a onda vidis da su u ponudi Brooks koji ili metne 25 poena ili sutira 2/15 zapitas se ozbiljno

Link to comment
Share on other sites

nurkic je u socceru imao granicu 17.5, nisam smeo da ga igram. ali sam zato igrao crowdera over 9.5 i vec sam to upisao kako ulazi nakon prve cetvrtine.

 

protiv houstona treba igrati samo skokove. blazersi juce imali 64 skoka, bucksi 65, dallas 55. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, gggggggg said:

nurkic je u socceru imao granicu 17.5, nisam smeo da ga igram. ali sam zato igrao crowdera over 9.5 i vec sam to upisao kako ulazi nakon prve cetvrtine.

 

protiv houstona treba igrati samo skokove. blazersi juce imali 64 skoka, bucksi 65, dallas 55. 

 

Povecala se na 18,5 u toku dana, juce je moglo da se uzme 10 meleona, al kad nemam nikakvu petlju, Tejtum, Fox, Waren, Buker nastavili da tovare Adebaju DD, Nurkic DD, Brogdon asistencije, Vestbruk asistencije....

Link to comment
Share on other sites

Ja sam sve pukao zaradjeno u prvih par dana plus otisao u minus.

Pre 2 dana sam prvo pukao na Embida skokove singl, pa zategao jako na Milvoki jebeni prvo poluvreme 7.5 i pukao i onda za kraj opet singl na Lilarda, ocekivao sam da daje 30 u tekmi gde ima licni motiv plus sto je trebalo da bude puno poena..

Danas bih igrao na Valanciunasa + skokove, na jutu 2, na Embida +, Jokic + skokovi, Lebron-, Vucevic - i Boston H1 protiv Bruklina.

@gggggggg jel kacio taj sa reddita skokove za danas?

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Dvoumio sam se skokove ili poene nurkica i rekoh lakse ce postigne 19 nego da uzme 13(ili 12 nisam siguran) skokova. Pogledah prve 2 Hjustona Porz im dao 30 i nesto i Bruk im dao 20 i kusur i to nije dao niti 1 trojku. 
Ali ovo sto kaze nbk skokove i centra protiv Hjustona.

 

Slican slucaj i za Bostan. Samo sto igraju protiv Bruklina veceras. Ja sam izasao pre 2 dana za 500 din ulog 5000, al kad sam video da sam mogao 40 000 hiljada , zbog mog pizdarluka, puko mi film, i onda se desi ono juce kad je moglo 10 milki da se uzme, i sad nemam pojma sta da igram totalno sam ubijen psihicki u pojam. Konlija su blokirali u Socceru, a da prebacujem pare iz jedne u drugu mi se ne radi i ako do svih 5 kladionica mogu sa terase da pljunem.

 

Sta mislite Vjat i DeRozan plus. Dal da rizikujem na Brauna protiv Bruklina dal ce biti blowouta ?

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Magia said:


@gggggggg jel kacio taj sa reddita skokove za danas?

 

IuDKxgW.png

 

za sada ovo ima.

 

ja sam razmisljao murraya over 5.5 skokovi. ako bude igrao 30 minuta, trebalo bi da dodje. kao i kyle anderson over 4.5

 

isto tako mozda probam neki produzeni hendikep ili sam hendikep na okc protiv lakersa. 6.5 je startni hendikep. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...