Jump to content

Kosarkaska kladionica


Drug Crni

Recommended Posts

Siakam 22.5+ Ingram je startna pf, da pojede Redika pa da mu parira. Samo Siakam moze sebe da zajebe ovde iako je jaka grana. Dobio je max, ulogu 1 opcije.
Ibaka 12.5+ Jah brat je los defanzivac mislim da ce Ibakin mid range da kida i imao je dobar preseason.
1/10 max bet grane, cisto da se odigra nesto, skine djana i navija za nekog uz fantazi..
A za ovu od pola 5 videcu jasnije neka 2 slepca da spojim.

Link to comment
Share on other sites

Tajas +10,5 Čoveku je mečap Omić i očajna odbrana Huventuta, imaće gomilu zicera a ja se samo nadam da neće ući u probleme sa faulovima

Auguste +12,5 Čovek koji igra 30ak minuta, odličan izvođač bacanja i odličan finišer. Odbrana Budućnosti je kriminalna, a Galata u Istanbulu postiže mnogo poena.

Lodžeski +11,5 EL igrač koji piči 30+ minuta, uz sve to protiv Ritasa koji je dosta skromna ekipa

Tofaš 1

Galata 1

Cedevita Olimpija 1

Link to comment
Share on other sites

Helsinki Seagulls - BC Nokia (+7.5) ..... 2 (1.80)

Helsinki dosta stabilnija i uigranija ekipa, a i generalno su na duze staze bolji od Nokie, ali u jednom mecu mislim da iznenadjenje uopste nije "nemoguca misija" za goste. Nokia ipak igra nesto brzu i prije svega atraktivniju kosarku, "napakovani" su Amerikancima, a i dosta toga se gradi oko mladjih igraca, pa vjerujem da je i motivacija malo vise na njihovoj strani. Ukoliko uhvati svoj standardni suterski ritam, cijenim da bi Nokia mogla stvoriti ozbiljne probleme domacinu.

Edited by x|o
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, x|o said:

Helsinki Seagulls - BC Nokia (+7.5) ..... 2 (1.80)

Helsinki dosta stabilnija i uigranija ekipa, a i generalno su na duze staze bolji od Nokie, ali u jednom mecu mislim da iznenadjenje uopste nije "nemoguca misija" za goste. Nokia ipak igra nesto brzu i prije svega atraktivniju kosarku, "napakovani" su Amerikancima, a i dosta toga se gradi oko mladjih igraca, pa vjerujem da je i motivacija malo vise na njihovoj strani. Ukoliko uhvati svoj standardni suterski ritam, cijenim da bi Nokia mogla stvoriti ozbiljne probleme domacinu.

Pa imaju 3/3, ne znam kako mislis da su u formi. Helsinki je doveo Jusi Laksa koji je bio dve godine sampion sa Karhu. Imaju odlican tim sa Koti, Kanervo, Haf i Heinonea+Ricard i Hajnes..presiksuni..Abif  i Stjuart su solidni isto, jako dug roster 🙂

 

Na drugoj strani Nokia je isto dovela dobrog trenera Gibsona koji je trenirao vec dugo u Finskoj i to veoma uspesno. Ipak sto kazes, veoma mlad tim, kako stranci, tako i Finci. Dobri su, tj solidni su Amerikanci, ali neiskusan sastav, mogu ih ovi ugaziti, digli su formu dosta. Mada ti ide statistika na ruku, posto su bolji na strani, ali sa slabijim protivnicima. Svakako mislim da si mogao i naci bolji mec od ovako ogromne ponude, ne kazem da nece doci, samo jednstavno nije ti bas nesto cist tip.

Link to comment
Share on other sites

Iskreno, nije mi bas najjasnija poenta tvog posta. Gdje sam ja napisao da su u formi? Takodje, samo si nabrojao igrace. Huff se vec neko vrijeme muci s povredom, a i generalno Helsinki u poslednje vrijeme ima manje/vece probleme s povredama igraca i skracenu rotaciju. I sta podrazumijevas pod "cistim tipom"? Neki "sigurica" fazon i slicno? Zaista nisam za takve price o "sigurnim i sigurnijim" tipovima. Helsinki je bolja ekipa i 1.30 favorit, pa samim tim je i poprilicno jasno ko je favorit, bez nekog dodatnog tumacenja.

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Siakam 22.5+ Ingram je startna pf, da pojede Redika pa da mu parira. Samo Siakam moze sebe da zajebe ovde iako je jaka grana. Dobio je max, ulogu 1 opcije.
Ibaka 12.5+ Jah brat je los defanzivac mislim da ce Ibakin mid range da kida i imao je dobar preseason.
1/10 max bet grane, cisto da se odigra nesto, skine djana i navija za nekog uz fantazi..
A za ovu od pola 5 videcu jasnije neka 2 slepca da spojim.

2/2 lagano

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

2/2 lagano

 

pola si prepisao :classic_dry:

 

za danas mi se svidja morris o11.5, adams o11.5 i mozda jos i barnes o13.5

 

inace pace lige jos veci u predsezoni nego prosle sezone, znaci trebalo bi da pada jos vise pluseva na utakmice.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, x|o said:

Iskreno, nije mi bas najjasnija poenta tvog posta. Gdje sam ja napisao da su u formi? Takodje, samo si nabrojao igrace. Huff se vec neko vrijeme muci s povredom, a i generalno Helsinki u poslednje vrijeme ima manje/vece probleme s povredama igraca i skracenu rotaciju. I sta podrazumijevas pod "cistim tipom"? Neki "sigurica" fazon i slicno? Zaista nisam za takve price o "sigurnim i sigurnijim" tipovima. Helsinki je bolja ekipa i 1.30 favorit, pa samim tim je i poprilicno jasno ko je favorit, bez nekog dodatnog tumacenja.

Helsinki nema kratku rotaciju..Ima najbolje domace igrace i njaboljeg trenera. Nokia je mlada ekipa, koja dosta talasa. To je poenta, ne pricam o pobedi vec o tvom hendikepu. Plus koovo pise'' Helsinki dosta stabilnija i uigranija ekipa, a i generalno su na duze staze bolji od Nokie, ali u jednom mecu mislim da iznenadjenje uopste nije "nemoguca misija" za goste'' Eto ti si se nadao da u jednom mecu mozda mogu da pokriju hendikep ako ih krene 🙂

 

Ovu ligu pratim xx godina, pa mi bilo malo simpaticno. Nisi bio ubedljiv oko analize itd...Ovi su bolji, ali ove mozda krene..itd..

Link to comment
Share on other sites

Garland 10.5+? Nešto mi malo ovo s obzirom da će biti starter, a koliko sam pohvatao u pitanju je pre svega skorer.

 

I Beal mi je + na 26.5, ne vidim tko će da ga zaustavi.

 

Ajmo malo diskusije.

 

Boco 14.5+, možda malo navijački, ali mislim da ove sezone pravi iskorak + Finiks idealan protivnik.

Edited by djole
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...