Jump to content

Fudbalska kladionica


Drug Crni

Recommended Posts

4 minutes ago, Bluecuracao2 said:

Opet te slusam, GG&3+ sam uplatio na 1,97. Dovoljno.

 

Sretno!

 

Da prijavim da sam i sam odigrao, na jednom tiketu 6+ na drugom 7+ (nisam singlirao jer kad to činim idem jako a sad nemam dovoljno razloga za to). Vidim dosta pala kvota u zadnjih par sati na Zaprešić (sa 2.6 na 1.95).

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, bistru vodu mutim said:

 

Sretno!

 

Da prijavim da sam i sam odigrao, na jednom tiketu 6+ na drugom 7+ (nisam singlirao jer kad to činim idem jako a sad nemam dovoljno razloga za to). Vidim dosta pala kvota u zadnjih par sati na Zaprešić (sa 2.6 na 1.95).

 

Naplatih, srecno i tebi za bar jos tri gola!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

1 hour ago, Bluecuracao2 said:

Naplatih, srecno i tebi za bar jos tri gola!

 

Čestitam, mene na kraju obori još nešto pa mi nije krivo. Jedino zbog Crnog (i ako je još netko singlirao veće kvote). Pokazuje se da ne treba biti što bi vi rekli alav. 

Mada, jučer i danas sve tekme 2. lige došle GG3+, da je netko sve spojio, mogao se obogatiti. Možda tvoj drugar @Crni Bombarder?

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, bistru vodu mutim said:

 

 

Čestitam, mene na kraju obori još nešto pa mi nije krivo. Jedino zbog Crnog (i ako je još netko singlirao veće kvote). Pokazuje se da ne treba biti što bi vi rekli alav. 

Mada, jučer i danas sve tekme 2. lige došle GG3+, da je netko sve spojio, mogao se obogatiti. Možda tvoj drugar @Crni Bombarder?

Bas gledam, cela liga GG&3+ a 4 tekme 2:2. Poslednje kolo za 7 dana, a tada cu probati celu ligu GG&4+ 4/7.

Link to comment
Share on other sites

Danas je zadnje kolo 2. hrvatske nogometne lige. Možda bi to moglo zanimati @Crni Bombarder, @Bluecuracao2

 

Nešto ću i sam odigrati, vidjet ću još šta. Neću ići jako. Ovaj put me najviše privlači par Osijek II-Dubrava. Tu ću sigurno odigrati 6/7+ ili prijelaze, a možda i sve od navedenog. Osijek II je također u zadnje vrijeme imao više neobičnih rezultata a Dubrava je razmatrala i odustajanje od 2. lige, na kraju, koliko vidim ipak neće. 

 

Na Kustošija-Hajduk II ću isto nešto s golovima vjerojatno, a možda i na Međimurje-Solin.

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, bistru vodu mutim said:

Danas je zadnje kolo 2. hrvatske nogometne lige. Možda bi to moglo zanimati @Crni Bombarder, @Bluecuracao2

 

Nešto ću i sam odigrati, vidjet ću još šta. Neću ići jako. Ovaj put me najviše privlači par Osijek II-Dubrava. Tu ću sigurno odigrati 6/7+ ili prijelaze, a možda i sve od navedenog. Osijek II je također u zadnje vrijeme imao više neobičnih rezultata a Dubrava je razmatrala i odustajanje od 2. lige, na kraju, koliko vidim ipak neće. 

 

Na Kustošija-Hajduk II ću isto nešto s golovima vjerojatno, a možda i na Međimurje-Solin.

Po obicaju, pratim te, dubl Osijek II-Dubrava 2GG (3,8) i Kustosija-Hajduk GG&3+ (1,9)! 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bluecuracao2 said:

Po obicaju, pratim te, dubl Osijek II-Dubrava 2GG (3,8) i Kustosija-Hajduk GG&3+ (1,9)! 

 

Nadam se da će biti i treća - sreća :classic_smile:

 

Na kraju sam odigrao i više nego sam planirao, jedan tiket sam sa svim parovima lige 3+ (osim Međimurja; to je kod nas blokirano u toku dana, kod vas vidim da nije :classic_rolleyes:), nisam mogao naći onu Bokijevu opciju kod nas. Jedan sam čak sa 7+ na Osijek i Hajduk i još par tiketa sa manjim brojem golova na navedena dva para.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Romantik said:

Auuu, greota, koliko vidim smao jedna nije dosla 3+ i to tamo gde je bilo vec dva komada na poluvremenu :smiley5:

 

Odnio mi Dragovoljac 650 eura a i 6+ na Osijek će me ako prođu još dva para sutra zeznut za malo manje od 300...neki tiketi koje sam išao jače nego ove što se uloga tiče prošli zasad al ima tu još dosta da se igra idućih par dana, okačim kad prođu :classic_biggrin:

A Osijek bilo 0-5 u 38. i ostalo tako do kraja...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Da samo bacim koji redak o tome sta sam do sada odigrao za predstojece EP.
Bitno je da napomenem kako sam sve sto sledi uplatio jos pre nekih 7-10 dana,pa je moguce da je doslo do nekih korekcija kvota.

Pobednik EP - Italija @12 
Nisam ljubitelj fudbala kojeg preferira Mancini,ali dobro izgledaju Italijani pod njim. Rutinski su osvojili kv.grupu,a i igre su bile na zavidnom nivou. Imaju dobar sastav,uigran, izbalansiran..a ne treba zanemariti ni cuveno "pravilo" o Italijanima kao turnirskoj reprezentaciji. Vidim ih duboko u turniru,a ako dodju do polufinala tu je onda manje-vise sve moguce..
Pobednik EP - Danska @30
Ne bih trosio isuvise tastaturu..moj 'dark horse' prvenstva. Mislim da su u nekom uzletu i da su potencijalno najprijatnijetm iznenadjenje EP. Ovo je na sitno.

Najbolji strelac EP - Romeu Lukaku @9.0
Na proslom SP je bio treci strelac,a sa talentovanim saigracima oko sebe mogao bi opet da natrpa golova..tu su mi opcije jos bile Kane i Griezmann,ali na Kanea je bila osetno manja kvota,a Francuz je u teskoj grupi..

Od utakmica prvog i drugog kola (u trece nisam dirao;predaleko je)

Portugal - Madjarska 1 @1,73 
Portugal je u 'grupi smrti' i mada na ovom EP i treceplasirani iz grupe moze dalje,mislim da ovde niko nema luksuz da kiksne protiv potpunih autsajdera. Portugal mi je jedan od favorita za dalek plasman,minimum polufinale

Austrija - Severna Makedonija AH2(+1) @1.78
Dok su domaci kokosinjci od kladionica izbacili ponudu za ovaj par,kvota je vec pocela da pada na komsije. Severni Makedonci su u uzletu,neugodni su,igraju sasvim dobro u poslednje vreme (pobedili i Nemacku u gostima),dok me Austrija nicim posebno ne odusevljava..gledao sam i njih u par navrata u poslednjih pola godine i ne vidim otkuda potice ovoliko njihovo favorizovanje? Predlog pada samo ako Austijanci dobiju sa dva ili vise golova razlike,svi ostali ishodi znace ili da je kvota 1 (ako bude tacno 1 razlike za Austriju) ili pogodjena. 

Danska - Finska 1 @1.65 & Rusija - Finska 1
Rekao sam sta mislim o Dancima. Kvalitetniji su,iskusniji na ovakvim turnirima..Finci nisu bas naivni i nece biti tu za popravljanje gol-razlike,ali po meni ce izgubiti sve utakmice u grupi,pa i onu od Rusije u drugom kolu @1,75 

Kako se situacija bude razvijala,tako cu mozda nesto i dopisati.

P.S.da ne idem sada na drugi topik. Tenis.
Tsitsipas - Zverev hs1(-1.5) @1,75

Po meni,Grk je i u boljoj formi celog proleca i ovde igra bolje i ima i bolji h2h. Zverev je imao ubedljivo najlaksi zreb od svih polufinalista,tj.neverovatno mu se otvorio i ocistio od svih iole opasnijih rivala. Plus su mu u dve poslednje runde dosla dva poluspremna tenisera koja je sa lakocom resio..Davidovich-Fokina je pricao da je pred mec sa Zverevim (a nakon dva maratona) jedva bio u stanju da zapertla patike. Mislim da grcki bogtm ovo resava u svoju korist uz maksimalno jedan ispusten set. 
 

Edited by Crni Bombarder
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, bistru vodu mutim said:

 

Ih! Pa neće se valjda povijest ponoviti :classic_biggrin:

 

Podržavam većinu Bombarderovih prijedloga, neke odlične kvote je uhvatio.

 

Šta ja znam. Nisam gledao to na taj način. Rezon je bio otprilike da su Francuzi baš baš jaki, njihova druga postava može da igra komotno polufinale sa svakim. Što se tiče Kane-a. Centralna figura ekipe. Napad ide bukvalno kroz njega. Izvode penale a imaće ih jedno 2-3 u grupi siguran sam.

 

....ma serem...rezon je bio daj da nešto odigram da bi imao za nešto ili nekog navijat. Gledam kvote i vidim ovo kao kvotu 34, reko ajd, deluje da ima nekakav value. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, de Havilland Mosquito said:

 

Šta ja znam. Nisam gledao to na taj način. Rezon je bio otprilike da su Francuzi baš baš jaki, njihova druga postava može da igra komotno polufinale sa svakim. Što se tiče Kane-a. Centralna figura ekipe. Napad ide bukvalno kroz njega. Izvode penale a imaće ih jedno 2-3 u grupi siguran sam.

 

....ma serem...rezon je bio daj da nešto odigram da bi imao za nešto ili nekog navijat. Gledam kvote i vidim ovo kao kvotu 34, reko ajd, deluje da ima nekakav value. 

 

Slažem se da ima value mada nekako ne vidim Francuze na tronu, iako su stvarno moćni.

 

Finale Italija-Portugal, kvota 50, eto ti da pratiš :classic_sleep:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sad sam pogledao kvote u Socceru (pretpostavljam da tamo igraš); meni se ne sviđa previše ta igra za tu kvotu (1.72). Ne kažem da neće doći ali ako ima neka od ovih lijevih liga koja gaji ofanzivni nogomet to je islandska. Plus im je prvenstvo u punom jeku, dok Dinamo otvara sezonu ovom utakmicom. Da se razumijemo, očekujem rutinsku pobjedu Dinama, ali bih prije odigrao duplu pobjedu po 2.1 kvoti, mislim da su veće šanse za to nego što kvota kaže dok je za SP po meni kvota dobro postavljena. Prije vidim nekih 5-1 na kraju nego 2-0 (0-0 poluvrijeme) za Dinamo. Očekuje se preko 30 stupnjeva kad počne tekma, tu se možda Islanđani neće lako priviknuti. Bit će možda par tisuća navijača, bez BBB-a. Iz kluba najavljuju da žele riješiti sve prije uzvratne utakmice da bi mogli poštediti glavne igrače puta na Island.

 

Sastav bi po najavama mogao izgledati ovako nekako

 

Zagorac/Nevistić - Stojanović, Lauritsen, Theophile, Štefulj/Franjić - Jakić, Mišić, Majer - Tolić, Ćuže, Čop

 

Možda čak ubaci i standardnog Ademija od početka, mada meni to zvuči nelogično s obzirom da je donedavno igrao na EP za Makedoniju. S obzirom da ne može još računati na reprezentativce, po meni je ovo ok sastav, stoperski par je standardan i u najjačem sastavu, Franjić i Stojanović također dosta igrali prošle sezone mada su rezervne opcije inače, golmani su također dobri a to je vjerojatno najvažnije za opciju koju namjeravaš igrati, gol(ovi) u mreži Islanđana će već nekako doći.

 

Sretno!

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Zašto je ovolika kvota na Šahtjor iz Soligorska protiv Ludogoreca. Pratim malo belorusku ligu na SK tu i tamo, i taj Šahtjor je tamo tri klase ispred svih ( koliko god liga bila generalno loša ). Mislim ono imaju 15 vezanih pobeda ili tako nešto pre nego što su jednu odigrali nerešeno. Ne verujem da je bugarska liga nešto puno bolja od beloruske. A kvota 5.50 mi više deluje kao da igraju protiv neke Slavije Prag ili Bazela nego protiv faking Ludogoreca....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...