Jump to content

Fudbalska kladionica


Drug Crni

Recommended Posts

Za one koji vole veće kvote, možda nije loše probati meč 2. hrvatske lige Međimurje-Hajduk II. Golovi (6,7+) ili neki prijelaz. Ne kažem da je namješteno, ali igračima Međimurja već mjesecima ne isplaćuju plaće, dok se Hajduk II ukida na kraju sezone. Otkad se to saznalo, i jedni i drugi imaju više "neobičnih" rezultata. Kvote su znatno pale na golove (7 plus se kreće od 14-20), provjeravao sam u vašim kladama, u Brazilu (kladionici :classic_biggrin:) je čak blokiran ovaj par, možda dobar znak...Utakmica počinje za 50 min (znam, kasno palim). Samo me nemojte prozivati ako ne prođe :classic_biggrin:, kažem, ne znam da je namješteno, ali, mislim da bi moglo biti. Pa reko' da podijelim sa forumaškom populacijom, kad već vi niste htjeli ovih dana vaše :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/15/2021 at 7:15 PM, bistru vodu mutim said:

1-6 na kraju, nadam se da je netko ispratio.

Nazalost,subotu i nedelju sam bio iskljucen sa foruma,inace bih ovo ispratio bez sumnje.
Svaka cast!
(sledeci put baci info na vreme) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

On 5/17/2021 at 1:25 PM, Crni Bombarder said:

(sledeci put baci info na vreme)

 

 

Evo ga, sledeći put :classic_biggrin:

Hajduk II opet igra, danas sa Dugopoljem. Do kraja sezone igraju još sa Zaprešićem i Kustošijom. Ono što sam vidio, nijedan od tri Hadukova preostala protivnika nije imao nekih vidljivijih sumnjivih rezultata ove sezone. Plus se Hajduk vjerojatno namirio od prethodne tekme :classic_biggrin: Međutim, ako bih išao na to da je jedna od idućih namještena, moj pik bi bio ova. Zašto? Pa zato što je Dugopolje na 15 km od Splita, dok su druga dva kluba iz Zagreba i okolice. Nikakav drugi razlog :classic_biggrin: Dugopolje je dosta stabilan klub, kažem, nisam vidio da su nešto mutili do sada ali, nikad ne znaš...Budući da je zadnja Hajdukova došla 7+, nekako mi izgleda preočito da i sad dođu golovi, mada je kvota odlična (7+ je 33 u Mozzartu npr.). Moja "logika" je da, ako namještaju, ovoga puta "dođe" prijelaz, iz 2 u 1 ili iz 1 u 2. Kvote u Mozzartu su 28 i 33 na ove opcije. Kažem, nije mi ovaj puta špurijus kao za prošlu tekmu, ali, morao sam baciti info jer se pokazalo da "ima nešto" u zadnjim utakmicama Hajduka II. Utakmica počinje u 17.30.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bistru vodu mutim said:

 

 

Evo ga, sledeći put :classic_biggrin:

Hajduk II opet igra, danas sa Dugopoljem. Do kraja sezone igraju još sa Zaprešićem i Kustošijom. Ono što sam vidio, nijedan od tri Hadukova preostala protivnika nije imao nekih vidljivijih sumnjivih rezultata ove sezone. Plus se Hajduk vjerojatno namirio od prethodne tekme :classic_biggrin: Međutim, ako bih išao na to da je jedna od idućih namještena, moj pik bi bio ova. Zašto? Pa zato što je Dugopolje na 15 km od Splita, dok su druga dva kluba iz Zagreba i okolice. Nikakav drugi razlog :classic_biggrin: Dugopolje je dosta stabilan klub, kažem, nisam vidio da su nešto mutili do sada ali, nikad ne znaš...Budući da je zadnja Hajdukova došla 7+, nekako mi izgleda preočito da i sad dođu golovi, mada je kvota odlična (7+ je 33 u Mozzartu npr.). Moja "logika" je da, ako namještaju, ovoga puta "dođe" prijelaz, iz 2 u 1 ili iz 1 u 2. Kvote u Mozzartu su 28 i 33 na ove opcije. Kažem, nije mi ovaj puta špurijus kao za prošlu tekmu, ali, morao sam baciti info jer se pokazalo da "ima nešto" u zadnjim utakmicama Hajduka II. Utakmica počinje u 17.30.

Poslusacu te delimicno, GG&3+ je 2,2 u Socceru, postujem osecaj!

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Bluecuracao2 said:

Poslusacu te delimicno, GG&3+ je 2,2 u Socceru, postujem osecaj!

 

Sretno, nadam se da dolazi.

 

Samo još da napomenem za one koji možda nisu pažljivo čitali, Hajduk II se gasi na kraju sezone, tako da, ako se netko odluči igrati prijelaz neka pokrije obje opcije a ne samo iz 2 u 1, jer, kao, više treba Hajduku (u zoni ispadanja su). Barem bih ja tako.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, de Havilland Mosquito said:

Ja planirao keca live na HT, sad ne znam. 

 

7 plus kvota oko 25-30 čini mi se. To bih ja, mada sam gledao malo i činilo mi se kao da bježe od lopte u par navrata u izglednim situacijama. U svakom slučaju, sumnjivo mi djeluje ali tko će znati je li zaista i (što je još važnije) šta je namješteno?

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Bluecuracao2 said:

Meni jos jedan gol, bilo ko...

 

'ajde barem da je nekome prošlo.

 

Žao mi je ljudi, čak sam, ponukan viđenim u prvome dijelu, i sam odigrao 6-7 golova live na poluvremenu, jer mi je nekako sumnjivo izgledalo ono što sam gledao. Izgleda da sam se prevario...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Crni Bombarder said:

Bacas rovca? :whistling:
(jedan drugar juce uhvatio lepe pare na HNL 2..bile sve neke goleade)

 

Baš zbog tih golijada i zbog pobjede Međimurja u gostima na 10+ kvotu od prije par dana (a mjerkao sam to) se i razmišljam nešto stavit, iako nisam više redovni kladioničar.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, bistru vodu mutim said:

 

Baš zbog tih golijada i zbog pobjede Međimurja u gostima na 10+ kvotu od prije par dana (a mjerkao sam to) se i razmišljam nešto stavit, iako nisam više redovni kladioničar.

Baci neki "predlog"..ja sam voljan da ispratim..:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...