Jump to content

Fudbalska kladionica


Drug Crni

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Prilično sam siguran da će Luton večeras zabiti gol Brajtonu. Brajton takođe zabija kao po navici..vidim loptu u obe mreže..gg se plaća 1.65, 3+ isto..gg3+ kvota 2..to će biti moj izbor,ali neka svako proceni šta je za njega najbolja opcija..golovi ne bi smeli da izostanu

Link to comment
Share on other sites

Obicno izbegavam kup utakmice, ali za sutra bih izdvojio PAO dvojku protiv Atromitosa @1,50

PAO je generalno sve bolji od kako su poceli da se izvlace iz gliba pre 3-4 godine. Uz duzno postovanje Casi Ilicu, i sve pohvale za start u novom klubu, da PAO bar ne izbori produzetke posle poraza u Atini, da Atromitos treci put za redom dobije "Zelene", ne znam, ne znam...

Makabi TA ne bi trebalo da ima problema na svom terenu protiv Hapoel Jerusalima @1,35

 

Ocekujem i dvojku na River protiv nejakog Barakas Centrala @1,62, kojeg smatram glavnim kandidatom za ispadanje. Remi za River u prvom kolu protiv nezgodnog Argentinos Juniorsa. Previse su dominanantni u toj ligi da bi dopustili sebi luksuz da i protiv Barakasa gube bodove, pogotovo u ovom debilnom formatu modifikovane Aperture u kojem se do plej ofa igra samo 13 utakmica cini mi se. Mec se igra na stadionu Lanusa.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sutra bih na vece pare povezao MUTD - West Ham 1 @1.68. Retka pojava da tipujem na Djavole poslednjih 5-6 godina, ali WH mi je bas los i daleko iznad (na tabeli) igara koje prikazuju, pogotovo u poslednje vreme. Bez Pakete, Benrame i Antonia, iznenadjuje me tako visoka kvota na Djavole, iako su realno raspad (za svoje ambicije i finansijske mogucnosti). Jos vise je bila postavljena inicijalno, pre 5-6 dana. Mozda bukmejkeri znaju nesto sto ja ne znam, ali meni je realna kvota 1,45 na pobedu domacina ovde.

Lil - Klermon 1 @1,43. Ne znam kako bih obrazlozio. Tradicionalno dobar domacinski tim, koji je za razliku od vecine francuskih klubova, nezavistan i nepogodjen ACN-on, sto nije slucaj i sa Klermonom. Razlika u kvalitetu, intuicija, pristrasnost koju imam kad Lil igra kod kuce, eto, lista razloga...

 

Utreht bi realno trebalo da iskida Volendam (ili Folendam?) @1,36 kod kuce. Trebalo bi da se bore za Evropu, a ne da budu jedno mesto iznad crte, gde se nalaze trenutno. Sest meceva bez poraza uliva poverenje u to, ali cetiri remija od tih sest meceva. Holandski redneksi ostaju prikucani za dno posle sutrasnjeg meca. Razlozi sveukupno govoreci? Kao Lil.

Dinamo bi realno trebalo da dobije Goricu kod kuce @1,23, ali nisam se bas proslavljao u proslosti kad sam igrao "nogometase" na veliku lovu, bio to Dinamo, Rijeka, Hajduk, Osijek, tkd...

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ja sam singlirao Zvezda - Radnicki GG3+ na 2.80. Juce je kvota bila 3.60, sto mi je suludo. Jasno je da je Zvezda veliki favorit, ali RKG igra odlicno i prilicno ofanzivno, a Zvezdina odbrana je daleko od sigurne. Svakako cu pogledati mec, pa da se malo zacini, a mislim da kvota ima poprilican value.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...