Jump to content

Fudbalska kladionica


Drug Crni

Recommended Posts

Fiorentina vs Salernitana- domaćin u oba poluvremena daje gol(2.1)

 

Gledao sam Fiorentinu često u poslednje vrijeme. Igraju izrazito ofanzivno na domaćem terenu, ima tu dosta finih igrača + Vlahović koji igra kao world class napadač drugu sezonu zaredom. Gosti su vjerovatno najgora ekipa u ligi. Očekujem jednu ubjedljivu pobjedu Fiorentine. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nije jinxovanje majke mi...ali kontam da se isplati igrati kec na Watford sutra  protiv WHU. BalkanBet plaća 3,60 u momentu dok pišem ovaj post, ali kontam da će da pada do momenta početka utakmice.

 

WHU je u očajnoj formi. Imaju jednu nerešenu iz zadnjih pet u svim takmičenjima. Kompletna odbrana je out. Kresvel, Ogbona i Zouma neće još dugo na teren a Masuaku, Diop i Dawson nisu ni približno taj kvalitet. Najbolji igrač je out zbog žutih kartona ( Declan Rice ). Watford nije igrao na boxing day jer je njihova tekma protiv Wolvesa odgođena pa imaju maltene celu nedelju pauze dok West Ham-u taj meč dolazi dva dana nakon teškog meča protiv Sotana.

Da nisam navijač WHU zategao bih na Watford, ali imam princip da nikad ne igram timove za koje navijam. 

 

edit: Mala ispravka. Watford je zadnju igrao desetog decembra poraz 2-1 od Brentforda. Nakon toga sve odgođeno zbog korone. 

Edited by der Gabelschwanz Teufel
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Jedan predlog za sutra.  Premier liga Rusije.  UFA-KRASNODAR  1.    kvota je u ovom momentu oko 2.50 u zavisnosti od kladionice, ali verujem da će još padati do početka sutra u 12:00  CET.

 

Krasnodar je pred bankrotom. Igrači nisu primili poslednju platu.Napustili su ga gotovo svi strani igrači. Nemaju novca za avionske karte pa će na put morati autobusom 2000 kilometara je driving distance. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ja odigrah (sinoc, odmah po zavrsetku meca) winner igru na Liverpul protiv Cityja u polufinalu FA Kupa..mec se igra u subotu..Igrali su derbi u EPL u proslu nedelju, u kojem je City bio mnogo bolji i blizi pobedi,ali opet nije trijumfovao..

Sad su okolnosti drugacije i vise na strani "Redsa"..Klop je sinoc odmorio vecinu standardnih prvotimaca,a "Gradjani" su jedva preziveli pakao "Vande"..izmrcvareni, prebijeni i ispovredjivani..morace to da se oseti protiv svezijeg rivala..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Prethodnih sezona sam umeo da opalim neki antepost, ali bez previse razmisljanja. Ove planiram da odigram dosta, sto singlova, sto dublova, sto 5/6 ili 10+ (planetwin365 moze da se vezuje, ne znam za ostale domace). Videcu jos da li cu imati vremena i zelje da preko skrilla ili paypala predjem permanentno kod nekih stranaca. Uglavnom, neke ideje za sada, bez nekih dubljih razmisljanja/analiza:

  • totenhem uzima PL, totenhem medju 4, arsenal medju 4
  • union berlin medju 4
  • roma i lacio medju 4
  • briz uzima belgiju, sen zil nesto lose
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da li možda igra neko neke egzotičnije (polu)profesionalne lige? Konkretno, ja jednom ili dvaput nedeljno, uglavnom na golove, volim da ispoštujem Amere i Ozije: MLS, USL Championship, USL League One i Two, NISA, i Australijske: A-League i sve one NPL: Victoria, NSW, SA, WA, Queensland, Tasmania...

Edited by Marko
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da, svakako i to spada u egzotične lige. Meni doduše nije zapala Rusija za oko. I nisam neki kladioničar na uživo. Pošto često uplaćujem tiket tek oko ponoći, onda primetim USA&AU koje se igraju uskoro, odnosno u zoru/ujutro kad je Okeanija u pitanju. Naravno, te geografske odrednice možda nisu egzotika u uobičajenom smislu reči, ali u fudbalskom jesu. Tako npr, najbolji iz Australije ne mogu ništa da urade u onoj Azijskoj LŠ, a MLS i dalje važi za retirement league za bivše zvezde gde se inače igra trećerazredni fudbal, neko bi rekao i gori. Kako god, Yanks&Ozzies meni dođu kao skoro jedini fudbal na koji se kladim redovnije, jer mi tako zgodno.

Link to comment
Share on other sites

Ja volim da opalim ponekad, vise na neki osecaj, odnosno neke nerealne tikete.

 

U Australiji volim (uglavnom jednom mesecno) da singliram jednu od utakmica koja se igra subotom ujutro po nasem vremenu prelaz 2-1/1-2 i golove, i mogu reci da sam s' obzirom na to koja igra je u pitanju relativno uspesan.

 

Amerikance vezem ponekad sa sutrasnjim utakmicama u evropi, ali su mi premale kvote na golove, a manje-vise uvek to igram.

 

Iako nije egzotika per se, volim svakakve juznoamerikance da vezem 1-2 prvo pol. 1-2 drugo pol. kombinaciju, kvota bude uglavnom 2.50-2.90, pa vezem na sitnu uplatu. Nije mi strano i nekada da oprobam i neki prelaz.

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 7/29/2022 at 11:53 AM, Marko said:

Da li možda igra neko neke egzotičnije (polu)profesionalne lige? Konkretno, ja jednom ili dvaput nedeljno, uglavnom na golove, volim da ispoštujem Amere i Ozije: MLS, USL Championship, USL League One i Two, NISA, i Australijske: A-League i sve one NPL: Victoria, NSW, SA, WA, Queensland, Tasmania...

Norvezani nize, Svedska isto, kao i Finci; 
iSLAND 2/3 i nacionalni kupovi 1 runda, Nemci su igrali ovaj vikend.

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, kendrick said:

U Australiji volim (uglavnom jednom mesecno) da singliram jednu od utakmica koja se igra subotom ujutro po nasem vremenu prelaz 2-1/1-2 i golove, i mogu reci da sam s' obzirom na to koja igra je u pitanju relativno uspesan.

Amerikance vezem ponekad sa sutrasnjim utakmicama u evropi, ali su mi premale kvote na golove, a manje-vise uvek to igram.

 

U subotu je Australijancima glavni dan za fudbal. Mnogo tekmi, teško se odlučiti. Sećam se da sam jednom, kasno u petak, video 30-ak mečeva u ponudi za subotu, (Jedno 7-8 liga). Termini su bili 05:00-12:30 po našem vremenu. 

 

9 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Norvezani nize, Svedska isto, kao i Finci; 
iSLAND 2/3 i nacionalni kupovi 1 runda, Nemci su igrali ovaj vikend.

 

Eee, to sam i ja nekad. Te Skandinavce. Mogao bi opet... 

Link to comment
Share on other sites

AEK Larnaka-Partizan    Prolaz dalje AEK 3.50 Soccer kvota 3.50

 

Ovo što FKP igra zadnjih nekoliko utakmica u šampionatu je nivo Toršavn/Hafnarfjordur/Panevezis/Linkoln Red Imps i slične egzotike. AEK  je igrao vrlo korektno protiv Midtjilanda. Šanse su tu u najmanju ruku egal. A ako imam mišljenje da je nešto egal svom suprotnom događaju a dobijem kvotu 3.50, ne razmišljam previše....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...