Jump to content

Fudbalska kladionica


Drug Crni

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
19 hours ago, Dragan Mićić said:

Zna li neko kakav je ovo gambling racun na soccer kladionici ako neko igra preko naloga?

 

Uveli su skoro, nesto slicno sto Mozzart ima. Buduci da imaju kazino online, resili su da podele na "gambling", "standard" i "promo" racun. U teoriji, ne menja nista, samo sada putem "transfer" opcije mozes da saltas lovu u zavisnosti kako bi zeleo da je koristis.

 

Genk - Shakhtar 3+

Sparta - Monaco 2

Malmo - Rangers X2&0-3

 

Shakhtar daje 2+ u prvom

Sheriff daje 2+ u prvom

 

Shakhtar 2-2&4+

Sheriff 2-2&4+

 

Rangers X-2

PSV - Midtjylland 2+ II poluvreme

Genk - Shakhtar 1+I i 2+II poluvreme

 

Ova dva dubla je nesto sto sam poceo prosle sezone, i moram da priznam jako sam zadovoljan kako je ispalo kada se podvuce. Na malu uplatu, 100 ili 200 dinara, ispratim dve ekipe za koje mislim da imaju sanse da dobiju sa 2+ golova, tako sto uparim dve velike kvote, ili jednu ogromnu, a drugu standardnu. Mislim da sam na kraju prosle sezone, ukupno, imao oko 7-8 pogodaka, neki su bili sa dobicima ~10k, a neki su isli i do 90, kada se iskurcim sa uplatom od 500. Low risk (novcano), high reward.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
9 hours ago, Betolingar Misdongard said:

Young Boys vs Ferencvaroš GG(2.00)

 

Odlična kvota na ovaj par, po mom mišljenju i prevelika. YB igra tradicionalno otvoren fudbal na svom terenu, a gosti su dovoljno dobra ekipa da iskoriste prostor i daju jedan gol. 

Odličan tip, pogotovo jer je ukinuto pravilo gola u gostima. Ispratiću ga, ulog 7/10. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vest Hem vs Lester 1(2.5)

 

Imam osjećaj koji mi govori da je VH trenutno spremnija i bolja ekipa od Lestera. Odigrali su vrhunsku utakmicu na otvaranju protiv Njukasla. Lester je ozbiljan klub, to ne sporim, ali nijesu trenutno u toj brzini i imaju dosta problema sa povredama odbrambenih igrača.

Edited by Betolingar Misdongard
Link to comment
Share on other sites

 

2 hours ago, Betolingar Misdongard said:

Vest Hem vs Lester 1(2.5)

 

Imam osjećaj koji mi govori da je VH trenutno spremnija i bolja ekipa od Lestera. Odigrali su vrhunsku utakmicu na otvaranju protiv Njukasla. Lester je ozbiljan klub, to ne sporim, ali nijesu trenutno u toj brzini i imaju dosta problema sa povredama odbrambenih igrača.

my 5 c's...

Ne  postoji teoretska šansa da WHU ne primi gol. Odbrana je baš loša. S tim na umu mislim da je bolje odigrati kombinaciju gg & tim1 2+, nego čistog keca ....plaća dosta više a brani te u nekim slučajevima tipa 2:2 , 2:3, 3:3

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

X2 na Zenit protiv Juvea(2.4).

 

Juve igra potpuno odbojan fudbal, praktično igraju bez krila, a glavni napadač im je Morata. Stoji da imaju sve tri pobjede u LŠ, ali nastupi u italijanskoj ligi su im baš skromni. Ja stvarno tu ne vidim neki kvalitet. Zenit je ušao u dobru formu u poslednje vrijeme, demolirali su Spartak i Dinamo. Možda Juve i izmrcvari neku pobjedu, ali nema veze, ispratiću ovaj par obavezno.

Edited by Betolingar Misdongard
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

:ajme:

 

Otkad je u prvoj ligi, Lokomotiva nikad ali baš nikad nije uzela bod(ove) Dinamu kad je Dinamu trebalo. Čak jedanput kad je Lokomotivi trebalo za Europu a Dinamo već osigurao titulu nije dobila Lokomotiva. Al' eto, izgleda da neki novi vjetrovi pušu.

 

Nadam se da nitko nije ispratio. Ništa, selim na klupu za rezervne igrače :classic_biggrin::ajme:

Edited by svi pjevaju
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Totenhem ima situaciju sa Kovidom, čak su i tražili od lige da odgodi njihovu utakmicu za Brajtonom. Kontam da se možda isplati sada uplatiti keca ( možda 1x dupla šansa ) na Brajton. Ako utakmice ne bude, nikom ništa, ako se bude igralo Brajton je na Amexu tvrd orah i za kompletne ekipe, a kamoli za ekipu u kojoj će dosta igrača faliti zbog Kovida.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...