Jump to content

Fudbalska kladionica


Drug Crni

Recommended Posts

Evo nas na pragu nove klupske sezone (start EPL je uvek pokazatelj toga),pa je vreme i za neke outright opklade. Nekada sam bio vrlo uspesan,nekad manje,a nekad uopste nisam,ali ja volim malo da se poigram.
Evo za sta sam se odlucio za sada.

English Premier League pobednik - Liverpool @3.04 Meridian

Po meni,o tituli ce pre svega (mozda cak iskljucivo) odlucivati Liverpool i M.City. Po kladionicama prvi favorit za osvajanje "srebrnine" je City sa kvotom 1.75,ali ja cu poverenje (i nesto novca) ukazati 'Redsima'. Oni brane titulu koju su cekali pune tri decenije i nesto mi se ne cini da su spremni da je se brzo odreknu;naprotiv - pre bih rekao da su jos gladni i motivisani da izgrade dinastiju. Imaju skockan tim gde svako zna svoju ulogu,odlicne pojedince,trenera koji je i strucan i motivator..MInamino ce im biti znacajno pojacanje sa klupe (tek ce ove sezone doci do punog izrazaja) i ako sklope posao sa Alcantarom,zaista ne vidim kako je neko drugi veci favorit?
Ok,City,ali samo ako prizemi Mesija. Ne bih ovaj scenario otpisao i verujem da mozda do kraja prelaznog roka moze doci do nekog dramskog veleobrta. Ni Mesiju ni Barseloni nije u interesu da ista guraju na silu,a tu su i silne arapske pare koje mogu da pomognu da se situacija okrene. Sa Mesijem u timu,ceta Pepa Gvardiole bi bila najveci favorit sigurno (ne samo po kvotama). U tom slucaju bi i kvota na Liverpul skocila,ali je necu cekati rasplet,vec idem odmah sa ovom uplatom.

English Premier League w/o M.City and Liverpool pobednik - Tottenham @10.37  Meridian

Da pojasnim - igram da ce Totenhem biti najbolje plasirani tim lige (pobednik) bez Liverpula i Sitija.
Jednostavno ne razumem odakle tolika razlika u kvotama izmedju Totenhema s jedne te M.Junajteda (2.58) i Celzija (2.75) sa druge strane?

Celzi je,u mojim ocima,favorit da zavrsi sezonu na trecem (ili cak visem) mestu sa kombinacijom bogato placenog igrackog kadra i mozda najboljeg mladog menadzera. Ipak, ostaje da se vidi da li ce podmladjena ekipa brzo da se uigra i da li ce biti u stanju da drze potrebnu konstantnost bas obzirom na mladost.
Fernandes je bio kljucno pojacanje Junajteda prosle sezone,ali deluje mi da su mladi igraci koje forsira Solskjaer nedovoljno mentalno jaki. Videcemo da li ce Norvezanin uspeti da umiksa taj talenat u tim koji ce igrati konstantno i sa samopouzdanjem.
Arteta je jos jedan od plejade mladih,talentovanih menadzera i postigao je znacajan uspeh sa osvajanjem FA Kupa prosle sezone. Za mene je njihova odbrana jos uvek upitna. Znam da su doveli dva igraca iz Ligue 1,ali ostaje da se oni uklope u tim. Takodje mi se cini da isuvise zavise od Aubameyanga,a bez njegovog velikog ucinka ne vidim da su na nivou prethodno dva navedena tima. Kvota na Arsenal je takodje 10.37,ali mi je fer postavljena.

I tako dolazim do Totenhema. Tacno je da su Chelsea i United zavrsili sa po 7 bodova vise proslu sezonu,ali ulazeci u novu Murinjo je imao kompletne pripreme sa ekipom,doveo je igrace za koje misli da ce mu doneti cvrstinu i liderstvo u tim. Nisam siguran da je Solskjaer postao bolji trener od Murinja,niti da Junajted ima mnogo bolji tim (mada se mora uzeti u obzir cinjenica da Junajted ima veliki budzet i da ce se jos pojacati). Spursi nece igrati Ligu Sampiona,pa ce se moci vise okrenuti domacem prvenstvu.
Kazem,Celzi je objektivno najveci favorit da bude prvi pratilac dvojcu za titulu,ali trka "Plavaca","Djavola" i "Pevaca" bi trebala biti tesnija nego sto kvote sugerisu,pa ovu na Totenhem vidim kao value.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Pado samo na Zervinja, odose 157 hiljada dobitka na 200 dindzi uplate:hammer: A mislio sam da ga izbacim , mislio sam se Silvu iz Ajntrahta , onog stucnjaka iz Lidsa i  Mir-a iz Hueske :hammer: Reko ajd necu Di Mariju da ne stavljam 2 igraca iz jednog tima kao i Felix-a. Kin je izasao na tiketu. Mesi je kvota 1 i ako je dao gol jer nije poceo utakmicu.

 

Onaj trenutak kad vhvatis da cekas samo Zervinja ida ces na njega da padnes.

 

 

cfdaf01358919857.jpg

Edited by Zvezdinho
  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

Ladno govnare iz Socera stavili da Kean nije dao gol, a covek dao prvi gol na mecu PSG-a, ladno hoce da se izvuku da ni cash back ne daju:roflmao:

 

Sad se dopisujem sa tehnickom podrskom, jes 1000 kurac lipov, al necu da me zajebavaju.

 

Jbt sta bi tek bilo da sam izasao tiket, koji lopovi.

Edited by Zvezdinho
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Eibar Atletiko 2   Atleti igra dobru sezonu, nadam se ova mini pauza niegranja nece uticati na njihov perfomans veceras

Lpool Burnley NG Liverpool se much sa davanjem golova, dok desetkovana odbrana dobro funkcionise. Burnley je stvarno neefikasan ove sezone

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Гремио би вечерас требало да прегази Ајаукучо као плитак поток. Гости су мали клуб, ни у Перуу нису међу водећим тимовима. Овај пласман у квале за КЛ им је fluke.

 

Иначе, гости нису из Лиме (или било код дела приморја), већ са врхова Кордиљера. Лошије ће се сналазити у равници, а Гремио не би смео ништа да препушта случају пред гостовање на огромној надморској висини. Знамо да може да буде неугодно.

 

Нека комбинација са прелазом из знака, или победа са хендикепом...нешто са квотом 2 или преко би била добра опција за сингл, нпр 1-1,3+

 

Разлика у квалитету је огромна. 3 реда величине.

Edited by RatzenStadt
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jorge Wistlerman - Nacional Potosi 1

Palmaflor (Vinto) - Santa Cruz 1

Kvote jos nisu izasle ni u najvecim svetskim kladionicama. Da sam jos uvek u "biznisu", hvatao bih sutra one koje budu inicijalno postavljene sto je pre moguce. Pretpostavljam da ce biti 1,80 i 1,60 respektivno i ce da padati do pocetka utakmice.

 

Tektonski potresi u Boliviji pred pocetak ove sezone. Mozda napisem obrazlozenja sutra ako me ne bude mrzelo 😄

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, RatzenStadt said:

Jorge Wistlerman - Nacional Potosi 1 / 1:2 :thumbdown:

Palmaflor (Vinto) - Santa Cruz 1 / 1:0 :thumbsup:

Kvote jos nisu izasle ni u najvecim svetskim kladionicama. Da sam jos uvek u "biznisu", hvatao bih sutra one koje budu inicijalno postavljene sto je pre moguce. Pretpostavljam da ce biti 1,80 i 1,60 respektivno i ce da padati do pocetka utakmice.

 

Najsmesnije od svega u prvom tipu, koji sam promasio, je da sam pogodio kretanje kvote do tancina. Htedoh cak da napisem da ce pre pocetka utakmice verovatno pasti do 1,30.

image.png

 

Neka, neka. Dobro je sto se takve stvari desavaju. Bogovi kladionice me samo podsecaju da ne treba da se vracam tamo.

 

Za sutra Sportivo Lukuenjo - Olimpia AW (8/10)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...