Jump to content

Fudbalska kladionica


Drug Crni

Recommended Posts

Dugo se cekalo,ali se isplatilo
(post kopiran sa proslog foruma od 11.avgusta)

Pobednik EPL - Manchester City @1,65  Meridian

Nijedan klub nije odbranio naslov jos od 2008.i Mancester Junajteda sto dovoljno govori koliko je to zapravo tezak zadatak. Uprkos ovom podatku verujem da City ima snage za ovaj poduhvat. Prosle sezone su bili najjefikasnija ekipa,ali se zaboravlja da su primili i najmanje golova. Kompletno jaki sa i bez lopte.
Kao najvecu opasnost po tim vidim mogucnost da Fernandinjo tokom sezone ostane bez goriva. Defanzivni vezista vec ima 33.godine i iza sebe nastup na SP,tako da nije bilo puno odmora. Gvardiola nije uspeo da dovede Zorzinja iz Napolija i nadace se da mu se ovaj propust nece obiti o glavu.

Kvota nije neka,ali mi deluje kao najrealnija mogucnost.

Najbolji tim lige osim M.City-ja - Liverpool @2,15 Planetwin365

Liverpul mi izgleda kao jedno fino jelo puno svakojakih zacina koje Klop priprema vec nekoliko godina i sad je spremno za serviranje. Pitanje je - mogu li taj kvalitet konacno pretociti u neki trofej? Prelazni rok je odradjen skupo,ali dobro. Stigli su golman Alison,veznjaci Keita i Fabinjo koji ce nadomestiti odlazak Cana i pojacati konkurenciju,kao i Saciri koji ce doneti sirinu i mogucnost zabijanja golova ni iz cega poput Kutinja na cemu svako poredjenje njih dvojice i prestaje.
U sustini L`pool ima sve sastojke potrebne za osvajanje naslova prvaka,ali se uvek pribojavam Klopove ambicije satkane u sintagmi `stil ispred sustine`. Mislim - heavy metal je ok,ali preterano slusanje moze izazvati glavobolju pa i neki oblik potresa mozga. Super je kvota da Redsi osvajaju PL,ali ipak je City preozbiljan takmac u trci koja traje 38.kola.

Najbolji strelac EPL - Kun Aguero @8,50 Meridijan

Velika kvota sa mogucnoscu malog uloga. City je prosle sezone bio najefikasniji tim,a Kun je zabio 21.gol,ali u samo 25.nastupa. Imao je problema sa povredama i izostancima. Ako bude standardniji mogao bi dosta da poboljsa skor jer je dokazan strelac u engleskom fudbalu. Kvota je super,zasto ne probati?

Malo je falilo da i Kun bude dobitni,ali sigurno se necu zaliti.

P.S.ostala mi je u zivotu i uplata da Arsenal osvaja Ligu Evrope sa kvotom 10 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Arsenal Tula- Ural 1 (1.7)

 

Revans 1/2 finala kupa Rusije. Prvi mec dobio Ural 1:0. Arsenal je jaca ekipa i posebno dobro igraju na domacem terenu.

 

 

Atalanta-Lacio 1x2+ (1.9)

 

Ovdje prednost dajem Atalanti, igraju ubitacan fudbal citave sezone, bilo bi fino da to krunisu nekim trofejom. Finale je na  Olimpiku, ali Atalanta je nedavno na istom mjestu savladala Lacio sa 3:1. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Poslednje kolo Ligue 1
 
Reims - PSG
Potpuno nebitna utakmica,revijalnog karaktera maltene. Ocekuje se opusten mec sa mnogo golova. Mbape ima sansu da postane 'zlatna kopacka' Evrope. Treba mu mali podvig za to - da postigne 4 gola veceras. Tesko ce bas strpati toliko,ali par bi mogao,zasto da ne?

4+ @1.96   2.5/10
Mbape daje 2+ (dva ili vise) @2.50   1/10

Link to comment
Share on other sites

Liga Evrope.
Imao sam dilemu izmedju kluba koji je ovo takmicenje osvajao cesto u poslednjoj dekadi i trenera koji je to isto znao da ucini. Ni sam ne znam zasto, ali sam se odlucio za Arsenal @10
Sevilja je bila dobra opcija kazem,ali eto neka intuicija mi je rekla Arsenal.


Napisano 17.septembra na proslom forumu. I dalje smatram da ce Arsenal osvojiti titulu,da je blize tome od Celzija. Ali cu ipak malo "zatvoriti" nekim ulogom da Celzi osvaja.
Tako da cu se odreci jednog dela dobitka,ali ulazim u win-win situaciju.
 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Urugvaj osvaja Kopa Ameriku (6.00)

 

Vrijedi  probati, imaju solidne sanse da uzmu ovo. Brazil jeste prvi favorit, ali imaju i oni problema. Nema Nejmara, navijaci nijesu zadovoljni igrom. Mogao bi opet pritisak domaceg terena da ih omete. Argentina je u kanalu odavno, oni ce imati muke i grupu da prodju. Urugvaj je doveo najjaci sastav, imaju kult reprezentacije i dobru atmosferu. Gledao sam ih sinoc protiv Ekvadora, dobro je to izgledalo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...