Jump to content

24 sata Lemana 2019


Alen13ASC

Recommended Posts

24h-auto-2019-4x3-125cc8.jpg

 

Grupna fotografija

 

5cf2aa56cdf7b.jpg

 

Lista učesnika i TV raspored:

 

D8-DRPy-VXUAIJgh1.jpg

 

D8-DRPy-WXk-AEXdb-F.jpg

 

D8-DRPy-YXYAAv-y-L.jpg

 

D8-DRPy-WXo-AAJRk-J.jpg

 

Ranije sam puno pisao, pravio grafike, čuda uglavnom no ove godine sam odlučio za ovakav pristup. Biće pregršt tema za diskusiju a uvodna tema se uvek pogubi u magli. Ako se to razvuče na par postova bude zanimljivije.

 

Ovo će mi biti 4. potpuno izdanje ako bog da. Ovogodišnja trka će ujedno zatvoriti prvu ikad supersezonu, 2018/2019, u godini u kojo Tojota ubedljivo dominira jer nema uopšte konkurenciju. Slično će biti i u narednoj supersezoni, ali to su priče za neke druge teme.

 

Jedva čekam subotu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alen13ASC said:

Zbog onog udesa u šikani tokom kvala, Konvej u Tojoti br7 dobio je 3 minuta stani/kreni kazne. Prebrzo je vozio u zonama fia_led_flag_system__double_yellow_flag_

 

Citam tebe vise nego zvanicni sajt, a praticu itrku.

 

Medjutim, popizdim na ovo "prebrzo je vozio". Cemu onda trka? Pa jebiga, vozis najbrze sta mozes pa ako se sjebes, snosis konsekvence, mehanicke.

Edited by zoran59
Link to comment
Share on other sites

U pitanju je prebrza vožnja u zonama žute zastave. Prebrza vožnja u uslovima opasnosti na i oko trkačke staze nije trkanje, nego rizikovanje života drugih vozača, redara i medicinskog osoblja.

40 minutes ago, zoran59 said:

 

Citam tebe vise nego zvanicni sajt, a praticu itrku.

 

Medjutim, popizdim na ovo "prebrzo je vozio". Cemu onda trka? Pa jebiga, vozis najbrze sta mozes pa ako se sjebes, snosis konsekvence, mehanicke.

 

Edited by Jurgen
Link to comment
Share on other sites

Ma, i to je tesko regulisati.

Hoce li i tu biti elektronike? Hoce li u nekoj zoni nakon zute zastave biti wi-fi ogranicena brzina, stepen prenosa ili nesto?

 

I ja sam nekada davno vozio trke. Prosao kroz sve casove i instrukcije i polagao test da dobijem licencu. Nama je zuta zastava znacila "oprezno, ima pizdarija" i obavezno "nema preticanja!" u zoni, a posle zute bi bila zelena "aj'mo dalje". Nikada u svom (vrlo ogranicenom) iskustvu nisam video zutu za ceo krug.

 

Nista ja vas mlade ne razumem. Nije ovo kritika, nista protiv vas, mozda ste 100% u pravu - a ja samo ne razumem.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...