Jump to content

Teniska kladionica


Drug Crni

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Ja vec tradicionalno pravim malu letnju pauzu od kladjenja,pa tako i od tenisa.
Sad je vec vreme da se polako aktiviram..zapala su mi za oko dva meca iz Montreala.

Najpre je za ljubitelje manjih kvota tu mec FAA-Pospisil.
Pospisil se vraca nakon duze pauze uzrokovane povredom i ovo mu je tek treci turnir u godini. Mladi Felix je vec sada mnogo bolji igrac i ja mislim da bi trebao rutinski da ga dobije sa 2-0 u setovima (1.60 @ Mozzart)

Takodje,vrlo zanimljivo kladionice vide mec Simon - Albot.
Jeste Francuz darovitiji igrac,sa mnogo vise iskustva,klase i rezultata u karijeri,ali Albot igra ponajbolju sezonu u karijeri. Ima igru za ovu podlogu,igrao je polufinale Los Cabosa,pobedjivao je ove sezone i bolje igrace od Simona..nije Simon jos za staro gvozdje i vazda je neprijatan rival,ali na kvotu 2.30 koju nudi Soccer mislim da vredi malo rizikovati..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

juce odigrah edmunda u lajvu u zadnji cas pred pocetak za malo jaci ulog ali zaboravio sam da okacim ovde... sta mislite danas o albotu, opet je 2,10 kvota , igra protiv pelje ? ima jos neko nesto za danas :) ?

 

Link to comment
Share on other sites

Ja cu sigurno da odigram protiv Albota danas. 
Jeste da Albot igra odlicnu sezonu,ali sta tek reci za Pelju? I on je igrao polufinale Los Cabosa,a napravio je i senzaciju sa QF na Vimbiju. Juce je bez vecih problema pobedio Gofana,a Albot je svakako pobediv rival.

Pella @1.70

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Crni Bombarder said:

Hteo sam odigrati hendikep gemove na Pelju protiv Nadala (5.5 granica),ali nakon sto sam promislio odustacu. Isuvise je tesko dobio Albota,teze nego sto sam ocekivao i moguce je i da ga Rafa lgano resi..
Danas pauziram

 

ja sam prosao pelju juce ali sam imao isnera na tom tiketu koji je u ociglednom kanalu... dobije na garin na hardu koji pre ovog meca ima jednu atp pobedu na hardu i to u proslom kolu protiv djerea... sta reci a ne zaplakati :)... al dobro idemo dalje, bice bolje 🙂 ... ja cu isto dns da odmaram, mozda odigram cistog keca na pliskovu za malo jaci ulog i to je to...

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, jcn said:

pliskova dosla, fino se to naplatilo... za vcrs da se prati nesto, hurkac 1 1.65 ... cenim da dobija monfisa ali ono videcemo... ulog nizi do srednji...pocinje u 2 ujutru po nasem vremenu...

 

auh kakav lagan pad na hurkaca, sreca nije bio jak ulog... zanima me sta mislite o mecevima osaka-serena i nadal-fonjini ? i jel ima neko nesto jos za danas 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

ako je Fognini zdrav tu ne gine Fonjini bar jedan set, ali imao je neke probleme nakon W, a ja čak ne znam jel stvarno bio povređen ili ga mrzelo da se cima u Umagu i u Hamburgu.

 

edit: ili bar neka opcija sa over gemovima.

Edited by Yi Sun Shin
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Yi Sun Shin said:

ako je Fognini zdrav tu ne gine Fonjini bar jedan set, ali imao je neke probleme nakon W, a ja čak ne znam jel stvarno bio povređen ili ga mrzelo da se cima u Umagu i u Hamburgu.

 

edit: ili bar neka opcija sa over gemovima.

 

ni ja ne znam u kom je stanju fabio ali nekako nadal je usao u turnir, igra sve bolje iz meca u mec i meni je glavni favorit da osvoji. moze doci neki over slazem se ali sve pitanje u kakvom je stanju fabio, mozda najbolje preskociti ovaj mec.

Link to comment
Share on other sites

Jeste da je kvota u padu,ali i dalje mislim da je 1.80 (Mozzart) na Milmana protiv Nishioke value bet.
Po meni,Aussie bi trebao biti i izrazeniji favorit. Mislim da je kvalitetniji i kompletniji igrac + ima i dve pobede na hardu protiv Japanca. 

Edit:u pitanju su kvalifikacije Sinsija

Edited by Crni Bombarder
Link to comment
Share on other sites

Pretpostavljam da su u startu dali nisku kvotu na Rafu, pa sad koriguju jer ljudi traže Medvedeva u raznim varijantama, pošto je ceo turnir odigrao doktorski. 

 

Ja bih probao Sousu protiv Nišioke. Kvota 2.10 u socceru. Meni deluje kao da je realna kvota obrnuta, ali moguće da grešim. 

Link to comment
Share on other sites

Necu cekati kraj turnira u Sinsinatiju vec cu odmah uplatiti jednu outright opkladu.

Bianca Vanessa Andreescu - osvajacica US Opena - Da  @19  0.5/10
Kanadjanka je otkrovenje sezone,igra joj je kao krojena za beton..Osvojila je ove godine IW. Dozivela je povredu na RG,ali se vratila titulom na domacem terenu u Torontu. Minus joj je svakako nedostatak iskustva na GS i cinjenica da kroz dve sedmice treba da dobije sedam meceva,a u tom periodu se svasta moze dogoditi. No,i Osaka je recimo patila od istog nedostatka,pa je svojevremeno uzela titulu.
Niko ove sezone nema bolje rezultate od Bjanke na americkom betonu,pa zasto ne probati sa malim ulogom?

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, jcn said:

krece sinsinati, meni danas ponuda prilicno krs ali pokusacu jedan singl na srednji ulog, sabalenka-martic 1 1,60 mozzart. pocinje u 20:00.

 

 

 

sabalenka win nadam se da je neko ispratio.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Yi Sun Shin said:

Wawrinka DImitrov 1 ;  iz 1-1 ; i tačan rezultat 2-0

 

:lol_2:

 

igrali su u montrealu i bilo 2:0, dal ce opet biti 2:0, deluje mi nekako da grigor mozda i moze da otkine set 🙂 ...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...